برگزیده های پرشین تولز

اهل گل گیاه و باغ و باغچه دارا بشتابند فروش ویژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
آقا "بن سای" دارید یا میتونید تهیه کنید؟

ندارم ولی می تونم تهیه کنم بن سای تنوع زیادی داره پس اگه خواستید براتون تهیه کنم حتمی یه عکس ازش بگیرید و برام بفرستید
من نگهداری بنسای رو اصلا توصیه نمی کنم خودمم یدونه داشتم خشک شد بنسای میشه گفت یه درخت یا بوته در ابعاد کوچیک و مینیاتوریه به نظرم تنها گیاهی که می تونه بنسای باشه و راحت میشه ازش نگهداری کرد بنسای گیاهی به نام خرفه هستش معمولا کاکتوس فروشی ها دارند این گیاهو به نظرم اگه میخاید بنسای بگیرید این گیاهو بگیرید و بازم پیشنهاد می کنم این گیاهو بگیرید خودتون بنسایشو درست کنید لذت بزرگ کردن یک گیاه یه چیزه دیگست

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
استارتر عزیز
با اجازت من ورمی کمپوست دارم که اگر خاستی میتونم تقدیمت کنم
بلا استثنا بهترین کود دنیاست

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
من نشا توت فرنگی میخوام
کجا تحویل میدید ؟

asghars2

Registered User
لایک‌ها
5
آدرس رو میدادی داداش می اومدیم زیارتتون میکردیم

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
شرایط خرید توت فرنگی برای من ارسال کنید.

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام

قیمت بذر سبزیجات چطوری هست؟
بسته ای میفروشین یا دونه ای؟
بسته های من حجمش زیاده شما بگید به اندازه چقدر جا میخاید من بهتون قیمت بگم البته اگه سایز بذرا جوری باشه بشه شمرد مثل تربچه می تونم دونه ای هم بهتون بدم

Mehdi92

Registered User
لایک‌ها
20
داداش من خریدار نیستم فقط یک سوال در مورد توت فرنگی دارم
تو باغچمون کاشتم الان هم گل داره، شما هم فرمودین : تا 8 هفته اول از شروع گلدهی گل ها باید چیده شود و پس از آن میوه دهی آغاز می شود
الان من باید اون گلا رو بِکَنم؟ مگه همونا تبدیل به میوه نمیشه؟

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
استارتر عزیز
با اجازت من ورمی کمپوست دارم که اگر خاستی میتونم تقدیمت کنم
بلا استثنا بهترین کود دنیاست

ممنون می دونم داداش کود خوب هستش ولی فکر نکنم رو دست باگاس نیشکر کودی بیاد چون یه کود نسبتا جدید و فوق العادس من کود رو از یکی از مراکز نزدیک گلخونمون تهیه می کنم باز هم ممنون از پیشنهادتون چون کشت ما هیدروپونیک هستش از این مدل کود ها مصرف نداریم و من فقط مقداری برای عرضه به دوستان آوردم و اگه ببینم تقاضاش خوبه بیشتر سفارش میگیرم و میارم و با قیمت عمده و پایین می فروشم

من نشا توت فرنگی میخوام
کجا تحویل میدید ؟

تهران حضوری تحویل میدم شهرستان فقط پست پیشتاز چون باید زود برسه تا خراب نشه

آدرس رو میدادی داداش می اومدیم زیارتتون میکردیم

من تهران مجیدیه جنوبی اینم شماره 09358561672 می تونید تماس بگیرید هماهنگ کنید کنار میدان سبلان بیاید در خدمتتون باشم

شرایط خرید توت فرنگی برای من ارسال کنید.

هیچ شرایطی نداره قیمتا که مشخصه هر تعدادی بخاید براتون می فرستم فقط اگه تهران نیستید بهتره بالای 5 تا بخرید تا با هزینه پستش براتون بصرفه

داداش من خریدار نیستم فقط یک سوال در مورد توت فرنگی دارم
تو باغچمون کاشتم الان هم گل داره، شما هم فرمودین : تا 8 هفته اول از شروع گلدهی گل ها باید چیده شود و پس از آن میوه دهی آغاز می شود
الان من باید اون گلا رو بِکَنم؟ مگه همونا تبدیل به میوه نمیشه؟
نه معمولا گل ها تا 8 هفته اول زیاد قدرت میوه دهی ندارن و جون بوترو هم می گیرن و بهتره چیده بشه تا بوته بیشتر به فکر تولید ریشه و برگ باشه و بعد از 8 هفته اجازه میوه دهی به بوته داده بشه البته این اصل برای تولید کنندگان و گلخونه داراست و ممکنه هر جایی بهتون نگن چون اگه شما این کارم نکنید بازم محصول میده ولی نه اون اندازه که یه گلخونه دار از بوته انتظار داره

اگه سفارشات در حد کافی نباشه این سری بفروشم دیگه از هشتگرد بار نمی زنم بیارم این همه راهو
آدم میره بازار گل می بینه ملت دارن دونه ای 3 هزار تومن می خرن نشا های بی کیفیتو
ماله ما هم که استقبال نمیشه

Last edited:

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
ندارم ولی می تونم تهیه کنم بن سای تنوع زیادی داره پس اگه خواستید براتون تهیه کنم حتمی یه عکس ازش بگیرید و برام بفرستید
من نگهداری بنسای رو اصلا توصیه نمی کنم خودمم یدونه داشتم خشک شد بنسای میشه گفت یه درخت یا بوته در ابعاد کوچیک و مینیاتوریه به نظرم تنها گیاهی که می تونه بنسای باشه و راحت میشه ازش نگهداری کرد بنسای گیاهی به نام خرفه هستش معمولا کاکتوس فروشی ها دارند این گیاهو به نظرم اگه میخاید بنسای بگیرید این گیاهو بگیرید و بازم پیشنهاد می کنم این گیاهو بگیرید خودتون بنسایشو درست کنید لذت بزرگ کردن یک گیاه یه چیزه دیگست
ممنون بابت اطلاعات خوبتون

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
ممنون می دونم داداش کود خوب هستش ولی فکر نکنم رو دست باگاس نیشکر کودی بیاد چون یه کود نسبتا جدید و فوق العادس من کود رو از یکی از مراکز نزدیک گلخونمون تهیه می کنم باز هم ممنون از پیشنهادتون چون کشت ما هیدروپونیک هستش از این مدل کود ها مصرف نداریم و من فقط مقداری برای عرضه به دوستان آوردم و اگه ببینم تقاضاش خوبه بیشتر سفارش میگیرم و میارم و با قیمت عمده و پایین می فروشم

[/B][/SIZE]

نتایج آزمایشات کود ورمی رو با باگاس مقایسه کنی داداش دستت میاد چه چیزیه
کودیه که آنزیم و هوموس روده کرم باهاش ترکیب شده .
تو نت هست اگر سرچ کنی دادا

asghars2

Registered User
لایک‌ها
5
من تهران مجیدیه جنوبی اینم شماره 09358561672 می تونید تماس بگیرید هماهنگ کنید کنار میدان سبلان بیاید در خدمتتون باشم

[/B][/SIZE]
سلام دوست عزیز بچه محل بودی و لو نمیدادی!!!!1
منم بچه **** آبادم خیلی خوشحال میشم بتونیم با هم کار کنیم
دوتا سوال تخصصی :
اینکه میشه توت فرنگی رو داخل استخر پرورش داد؟ آره منظورم اینه که کاملا داخل آب باشه
دوم اینکه ما یه باغی داخل شهریار داریم اگه بخوایم نشاء سالم و پدر مادر دار بگیریم و یه گوشه باغ رو حدود1000مترشو توت فرنگی بکاریم ، به دردسرش میارزه یانه؟
اینکه حتما گل خونه میخواد یا در فضای باز هم میشه خوب جواب گرفت؟
شمارتونو دارم حتما هماهنگ میکنم و یه ملاقات حضوری میام خدمتتون
یا علی

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام دوست عزیز بچه محل بودی و لو نمیدادی!!!!1
منم بچه **** آبادم خیلی خوشحال میشم بتونیم با هم کار کنیم
دوتا سوال تخصصی :
اینکه میشه توت فرنگی رو داخل استخر پرورش داد؟ آره منظورم اینه که کاملا داخل آب باشه
دوم اینکه ما یه باغی داخل شهریار داریم اگه بخوایم نشاء سالم و پدر مادر دار بگیریم و یه گوشه باغ رو حدود1000مترشو توت فرنگی بکاریم ، به دردسرش میارزه یانه؟
اینکه حتما گل خونه میخواد یا در فضای باز هم میشه خوب جواب گرفت؟
شمارتونو دارم حتما هماهنگ میکنم و یه ملاقات حضوری میام خدمتتون
یا علی

قربونت داداش
کشت هیدرو پنیک کار شما نیست و نیاز به تخصص و تجربه داره ولی می تونید داخل باغتون بکارید در 1000 متر می تونید راحت 1000 تا نشا بکارید هر متر مربع یدونه دردسر که اگه بتونی مراقبت کنی امسال تابستون یه برداشت خوب انجام میدی و سال دیگه نشا ها تبدیل به گیاه مادری میشن و از کنار هر بوته چند تا رانر میاد بیرون و اونارو می خوابونی توی خاک و خودت نشا جدید تولید می کنی یکی از آشنایان ما داخل حیاط خونشون کاشته بود تا الان یک زمستونم رد کرده و هیچ بلایی سرش نیومده و امسال اطرافش چند تا نشا جدید در اومده
کیفیت نشا های ما اگه بد بود توت فرنگی صادراتی تولید نمی کردیم حالا اگه بشه یک سری عکس هم از توت فرنگی های گلخونه میندازم براتون و اینجا میگذارم
راستی تعداد بالای 200 تا یه کم تخفیفم داره

p.t

Registered User
لایک‌ها
180
2بسته ریحون قیمتش چقدر میشه و چقدر کود می خواد روهم حساب کن.

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
2بسته ریحون قیمتش چقدر میشه و چقدر کود می خواد روهم حساب کن.

سلام دوست عزیز بذر های ما بسته بندی نیستند بذر های بسته بندی چهار تا دونه انداختن ته یه پاکت میدن هزار تومن شما بگو برای چه متراژی میخای یا برای چند تا گلدون من به شما قیمت بدم قیمت کود که مشخصه بذر ها هم با توجه به نیاز شما متفاوته خلاصه از این بسته بنده ای ها ارزونتره

p.t

Registered User
لایک‌ها
180
1*1متر هست باغچه.ولی من 2*2 می خوام.
شرمنده من هیچ اطلاعاتی ندارم اگه بیشتر بگیرم بمونه خراب نمیشه؟

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
1*1متر هست باغچه.ولی من 2*2 می خوام.
شرمنده من هیچ اطلاعاتی ندارم اگه بیشتر بگیرم بمونه خراب نمیشه؟

نه خراب نمیشه و باید دقت کنید که سبزی هارو کم تراکم بکارید تا راحت تر رشد کنند و بازدهی بهتری داشته باشند
قیمت ها هم اضافه شد هر کدومو هر چقدر خواستید بگید در خدمتم
یک بسته کود برای باغچه شما کفایت می کنه به اندازه یک متر مربع ریحون میشه 800 تومان

p.t

Registered User
لایک‌ها
180
خب من 2 بسته کود می خوام و به اندازه ی 5*5 ریحون.(اگه خراب نمیشه:D)
5*5 شاهی.
100تا تربچه.
شرمنده اینارم حساب کن بگو چجوری بیام بگیرم؟

داداش دمت گرم زودتر حساب کن برم بخوابم:D

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
خب من 2 بسته کود می خوام و به اندازه ی 5*5 ریحون.(اگه خراب نمیشه:D)
5*5 شاهی.
100تا تربچه.
شرمنده اینارم حساب کن بگو چجوری بیام بگیرم؟

کود که کلا 2 بسته مونده یعنی یک کیلو که باید کم بریزی مثلا برای یک گلدون 25 در 25 یک مشت کود کافیه
راستی نوع شاهیش یه کم فرق داره ولی مزش یکیه
اگه تهران هستی نوشتم یه پیام بده هر وقت خواستی هماهنگ کن بیا میدون سبلان بگیر دوست عزیز
جمعا میشه 10 هزار تومان

Topolinoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
برای پشت بام یک قسمت 10 تا 12 متری که آفتاب خوره، پیشنهادی داری؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا