برگزیده های پرشین تولز

hiholiday

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
18 ژانویه 2016
نوشته‌ها
51
لایک‌ها
0
سن
34
محل سکونت
تهران

RED SQUARE میدان اصلی مسکو پایتخت روسیه، اولین جاذبه گردشگری مسکو محسوب می شود که هر گردشگری به سراغش می رود. در این مقاله هر آنچه در مورد RED SQUARE بخواهید به شما می گوییم و جدیدترین تور روسیه را به شما معرفی می کنیم.

RED SQUARE با قدمت چندین ساله، روح روسیه محسوب می شود. کمتر جاذبه گردشگری جهانی بار تاریخی را که میدان اصلی مسکو در خود جای داده، دارد: از کلیسای ST.BASIL مربوط به قرن 16 که یکی از شاهکارهای معماری جهان است گرفته تا آرامگاه LENIN، میدان RED مسکو، سرشار از نمادهای روسیه است.

تاریخچه RED SQUARE
RED SQUARE در ابتدا محله ای پست از شهر در کنار کاخ KREMLIN بود که مردم فقیر و جنایت کاران را خارج از مرزهای رسمی شهر در قرون وسطی نگه می داشت. این محله در اواخر 1400 توسط IVAN سوم پاکسازی شد.

امروزه، با وجود تاریخچه خونین این میدان، RED SQUARE اولین جاذبه گردشگری مسکو محسوب می شود که هر گردشگری که سفر به مسکو را برای گذران تعطیلات انتخاب می کند، می خواهد ببیند.

با توجه به شرایط آب و هوایی روسیه، تابستان فصل مناسبی برای سفر به روسیه است. اگر راغب به سفر به روسیه هستید می توانید لیست جدیدترین تور روسیه نظیر تور ترکیبی سن پترزبورگ-مسکو، تور مسکو، تور سن پترزبورگ، تور لحظه آخری و آفرهای ویژه آژانس های مسافرتی را در تور مسافرتی های هالیدی بیابید.

red_square_building.jpg

اسم این میدان هیچ ارتباطی با رنگ اکثر ساختمان های موجود در آن ندارد. در واقع این اسم از ریشه KRASNYIN گرفته شده که در قدیم به معنی زیبا بوده و در روسی معاصر «قرمز» معنی می شود.

شهرت اصلی RED SQUARE به قرن 20 برمی گردد. زمانی که محل برگزاری رژه های رسمی ارتش شوروی سابق بود. رژه سال 2000 که به مناسب پنجاهمین سالگرد پایان جنگ جهانی دوم در RED SQUARE برگزار شد از جمله مشهورترین رژه هایی است که در این میدان برگزار شد.

این مقاله به صورت تخصصی در های هالیدی تهیه گردیده و هرگونه انتشار و کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
منبع:مرجع گردشگری های هالیدی
 
بالا