• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اولین عامل خرید از بزرگترین مارکت پلیس آنلاین دنیا Taobao.com چین (در ایران)

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام من یه کیف دونت ویو برای گوشی butterfly2 لازم دارم اگر توان تهیه آن را دارید pm لطفا

Sent from my HTC Butterfly 2 using Tapatalk
سلام
دوست عزیز , فکر نمیکنم شیوه کاری ما برای خرید این محصول در تعداد کم براتون به صرفه باشه , خرید های ما بیشتر مدل تجاری است و به روش تجمیع ارسال میشه .
برای آشنایی بیشتر این قسمت رو مطالعه کنید .
موفق باشید .

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
عذر میخوام واحد ارزی این سایت ین هست یا یوان؟
¥ ین میشه؟
توی خود سایت نمیشه به دلار تبدیل کرد؟
ممنونم

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
عذر میخوام واحد ارزی این سایت ین هست یا یوان؟
¥ ین میشه؟
توی خود سایت نمیشه به دلار تبدیل کرد؟
ممنونم
سلام
بله واحد ارزی RMB یا همون یوان هست.
همونطور که پیش تر عرض شد خرید از تائوبائو به داخل چین پست میشه , سامانه پرداخت هم یوان هست و هم Alipay که واحد ارزی با نام اختصاری RMB که بر پایه یوان هست انجام میشه.
موفق باشید.

poyagostar

Registered User
لایک‌ها
68
سلام اقا من که نتونستم پیدا کنم بی زحمت بفرمایید پوشک مولفیکس سایز 4 و 5 هر دونه چند میاد ؟
مرسی

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام اقا من که نتونستم پیدا کنم بی زحمت بفرمایید پوشک مولفیکس سایز 4 و 5 هر دونه چند میاد ؟
مرسی
سلام
دوست عزیز اگه میخواید این پوشک رو به صورت عمده وارد کنید و اگر اطلاعاتتون در موردش کافی هست باید مشخص کنید که چه تعداد قصد وارد کردن دارید و بعد از اون باید ببینید با اون تعدادی که میخواید وارد کنید آیا امکان رقابت در بازار وجود داره براتون یا خیر ..
توجه کنید یکی از مباحث مهم واردات کالا قیمت تمام شده است و وابستگی مستقیم به تعداد سفارشات شما داره , به زبان ساده هر چه تعداد خرید شما بالاتر باشه تخفیف بیشتری میتونید دریافت کنید و حتی اگر سفارشات شما زیاد باشه مستقیما میتونید از درب کارخونه خریداری کنید که این موضوعات جای بحث بسیار داره . چون خرید از کارخونه یکی از قوانینش حداقلی هست که تعیین میکنند در اونصورت براشون توجیه اقتصادی پیدا میکنه , در غیر اینصورت برای کارخونه به صرفه نیست با سفارشات کم با شما وارد معامله شه.
===============
این دو لینک رو مشاهده کنید هر دو لیست عمده فروشان و صادرکنندگان این کالا در سایتهای علی بابا و made in china هست که میتونید فروشنده رو انتخاب کنید و به ما بدید باهاشون وارد مذاکره شیم , البته قبلش باید تعدادی وارداتتون رو اعلام کنید .

لینک اول
لینک دوم
و این یکی هم یکی از تریدینگ کمپانی های معروف Molfix داخل چین هست که در زیر میتونید لینکش رو ببینید . اگه تعداد سفارشتون رو به ما بگید میتونیم باهاشون وارد مذاکره بشیم و ازشون تخفیفات لازم رو دریافت کنیم و باهاشون قرارداد ببنیدیم .
لینک سوم
موفق باشید.

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام ببخشید من اینو خواستم گویا انجمن گفتگوی خودتون کار نمیکنه

http://www.aliexpress.com/store/pro...258687694.html?spm=5261.7049941.1998087720.26
سلام
لطفا لیست موجود در لینک زیر را ببینید و از اونجا لینک بدید و همینطور تفاوت قیمت ها رو با علی اکسپرس مشاهده کنید ;)
مشاهده لیست 3d T-shirt
=======================
در م.رد انجمن باید خدمتتون عرض کنم دارند رسیدگی میکنند . لطفا اگر بازم مشکلی در استفاده از انجمن پیش اومد بنده رو در جریان بزارید

Last edited:

irmacfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
میشه خواهش کنم روش تخمین رو بگید تا اینقدر مزاحم شما نشیم
Sent from my Nexus 5
سلام
دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم , اگر منظورتون در مورد تخمین فرمول قیمت تمام شده کالا هست به این شکل محاسبه کنید:
قیمت کالا بر پایه یوان * نرخ یوان به تومان (نرخ یوان به تومان) + کارمزد پیشتاز دلیور 4% در همه موارد + کارمزد حواله (کارمزد حواله) + هزینه ارسال کالا (روش های ارسال) + هزینه ترخیص کالا در صورت تعلق گرفتن گمرکی

================
هزینه ارسال در روش تجمیع به این شکل محاسبه میشه :
تجمیع (دریایی) = استارت ارسال در این روش حداقل 100 کیلو گرم میباشد که اگر کالا برند باشه 200-230 دلار و اگر غیر برند باشه 160-170 دلار میباشد برای محسابه هم کل مبلغ رو تقسیم بر 100 کیلو میکنید که هر کلیو حدود (2 دلار)
تجمیع (هوایی) = استارت ارسال در این روش حداقل 50 کیلو گرم میباشد و قیمت هر کیلو (8 دلار) است .

==============
لطفا برای ارسال و استعلام درخواست هاتون در انجمن سایت ثبت نام کنید.
موفق باشید.

Last edited:

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.194.1yBEXm&id=40743076429&ns=1&abbucket=14#
این چینی هست دقیقا نفهمدیم کجا باید سایز Small رو ست کنی بببنید قیمتش چند در میاد ؟ الان این زحمتش رو میکشین ؟ قیمت نهایی رو بگین ! ( باب اسنفجیه )
سلام
قیمت برای همه سایزها و مدل ها یکسانه و 138 یوان معادل 79000 تومان است . البته توجه کنید توی همون لینک پایین صفحه همیشه مشابه اون محصول از دیگر فروشنده ها درج میکنه .. من الان دیدم قیمت هایی به مراتب پایین تر هم هست حدود 50 یوان , به هر حال تصمیم گیری با خودتونه . تعدادتون و لینک کالا رو نهایی کنید تا هزینه محاسبه بشه.
موفق باشید.

Last edited:

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
هزینه این کالا برای یک عدد 37500 تومان معادل 65 یوان میباشد + 4% کارمزد پیشتاز دلیور + نرخ حواله (10) + هزینه ارسال
قیمت تمام شده ارسال اکسپرس = 210000 تومان
قیمت تمام شده ارسال تجمیع (دریایی) = 74600 تومان
قیمت تمام شده ارسال تجمیع (هوایی) = 103000
=================================
توجه کنید نرخ حواله در خرید تکی شما موثر است و تقریبا معادل قیمت کالای شما میباشد. در نظر داشته باشید اگر این کالا را به صورت تعداد خرید کنید یا خرید های دیگری در کنار این کالا داشته باشید , شما فقط یکبار کارمزد حواله میپردازید .
لطفا پست بعدی را مطالعه کنید.
موفق باشید.

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
فرمول محاسبه قیمت تمام شده کالا

قیمت کالا بر پایه یوان * نرخ یوان به تومان (نرخ یوان به تومان) + کارمزد پیشتاز دلیور 4% در همه موارد + کارمزد حواله (کارمزد حواله) + هزینه ارسال کالا (روش های ارسال) + هزینه ترخیص کالا در صورت تعلق گرفتن گمرکی

نکته بسیار مهم **
کارمزد حواله در کمترین حالت 10 دلار میباشد و پیشتاز دلیور هیچ هزینه ای را به عنوان کارمزد حواله دریافت نمیکند و این مبلغ مربوط به نرخ جهانی حواله میباشد.
در صورتی که شما چه یک عدد کالا و چه یک کانتینر کالا خرید نمایید یکبار کارمزد حواله را پرداخت خواهید کرد.

==============

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
خواهشمندم از دوستانی که نمی تونند وارد انجمن بشند لطفا همینجا اعلام کنند تا یه آمار گیری بشه .

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
من امروز تونستم وارد بشم
ولی بازم مشکل دارم
اگر سایت رو توی سرور های ایران قرار بدین فکر کنم خیلی بهتر بشه
الان المان هست

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
توجه کنید در حال حاضر از 12 فوریه تا 1 مارس سال نو چینی ها هست و بسیاری از فروشندگان و کارگوهای هوایی کار نمیکنند .
==============

قیمت کالا + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 222000 تومان معادل 386 یوان + 10 دلار کارمزد حواله + 38$ هزینه پست اکسپرس + حدود 30 هزار تومان هزینه ترخیص کالا , جمعا = 423,000 تومان
================
قیمت کالا + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 222000 تومان معادل 386 یوان + 10 دلار کارمزد حواله +ارسال به روش تجمیع (کارگو دریایی) 1 دلار + حدود 30 هزار تومان هزینه ترخیص کالا , جمعا 292,000

================
قیمت کالا + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 222000 تومان معادل 386 یوان + 10 دلار کارمزد حواله +ارسال به روش تجمیع (کارگو هوایی) 4 دلار + حدود 30 هزار تومان هزینه ترخیص کالا , جمعا 302,000
================
لطفا برای ارسال و استعلام درخواست هاتون در انجمن سایت ثبت نام کنید.
================

توجه = برای ارسال به روش تجمیع , کالاهای خریداری شده شما در یک یا چند مرحله , باید حداقل 5 کیلوگرم (تجمیع هوایی) و وزن کالاهای خریداری شده شما باید حداقل 10 کیلوگرم (تجمیع دریایی) باشند.
================

توجه = کارمزد حواله در کمترین حالت 10 دلار می باشد. در اینصورت شما قبل از ارسال, چه یک عدد کالا و چه یک کانتینر خرید داری نمایید یکبار کارمزد حواله را خواهید پرداخت.

Last edited:

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
توجه کنید در حال حاضر از 12 فوریه تا 1 مارس سال نو چینی ها هست و بسیاری از فروشندگان و کارگوهای هوایی کار نمیکنند .
==============
قیمت کالا + کارمزد پیشتاز دلیور 4% + پست داخلی چین 200 یوان= 2,017,000 تومان معادل 3526 یوان + 10 دلار کارمزد حواله + 38$ هزینه پست اکسپرس + حدود 100 هزار تومان هزینه ترخیص کالا به عهده خودتان می باشد, جمعا = 2,288,000 تومان
================
قیمت کالا + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 222000 تومان معادل 386 یوان + 10 دلار کارمزد حواله +ارسال به روش تجمیع (کارگو دریایی) 1 دلار + حدود 10000 هزار تومان هزینه ترخیص کالا , جمعا 2,157,000
================
قیمت کالا + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 222000 تومان معادل 386 یوان + 10 دلار کارمزد حواله +ارسال به روش تجمیع (کارگو هوایی) 8 دلار + حدود 100 هزار تومان هزینه ترخیص کالا , جمعا 2,133,000
================
لطفا برای ارسال و استعلام درخواست هاتون درانجمن سایت ثبت نامکنید.
================

توجه =برای ارسال به روش تجمیع , کالاهای خریداری شده شما در یک یا چند مرحله , باید حداقل 5 کیلوگرم (تجمیع هوایی) و وزن کالاهای خریداری شده شما باید حداقل 10 کیلوگرم (تجمیع دریایی) باشند.

================

توجه =کارمزد حواله در کمترین حالت10دلار می باشد. در اینصورت شما قبل از ارسال, چه یک عدد کالا و چه یک کانتینر خرید داری نمایید یکبار کارمزد حواله را خواهید پرداخت.

• Like
Reactions: a13
بالا