برگزیده های پرشین تولز

اولین کاستوم رام ایرانی برای گوشی Baarno B1

signul

Registered User
لایک‌ها
938
عزیز دلم چرا توجه نمیکنی به حرف من پسر خوب اتفاقا شما که برنامه های زیادی داری حافظه گوشیت رو ارتقا بدی به 2.5 گیگ یا حتی سه گیگ (که اگر سه گیگ کنید دیگه اس دی داخلی ندارید و فقط اس دی خارجی رو خواهید داشت )چون از اس دی داخلی که استفاده زیادی نمیشه کرد ولی اگه شما فضای نصب زیادی داشته باشی هم لگ توی گوشیت کم میشه هم برنامه ها با سرعت بهتری اجرا میشه
خب آموزشش رو هم بده چه جور ارتقا بدیم به سه گیگ

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
الان خاطرم نیست این رام فعلی رو گوشی شما میکرو اس دی رو به عنوان حافظه خارجی میخوند یا حافظه داخلی ؟(چون ماله پدرم رو عوض کردم خودم)اگه توی همون حالت استاندارد هست و میکرو اس دی رو به عنوان حافظه خارجی میخونه با برنامه ای که لینکش رو میذارم به راحتی میتونی این کار رو انجام بدی (البته راه های دیگه ای هم هست که این بی خطرترین راه ممکن میباشد)و اگر توی حالت استاندارد نیست بهم بگو تا دوباره بگم چیکار کنی

signul

Registered User
لایک‌ها
938
الان خاطرم نیست این رام فعلی رو گوشی شما میکرو اس دی رو به عنوان حافظه خارجی میخوند یا حافظه داخلی ؟(چون ماله پدرم رو عوض کردم خودم)اگه توی همون حالت استاندارد هست و میکرو اس دی رو به عنوان حافظه خارجی میخونه با برنامه ای که لینکش رو میذارم به راحتی میتونی این کار رو انجام بدی (البته راه های دیگه ای هم هست که این بی خطرترین راه ممکن میباشد)و اگر توی حالت استاندارد نیست بهم بگو تا دوباره بگم چیکار کنی
فکر کنم به عنوان حافظه خارجی می خونه
نرم اقزاری هست بگید بزنیم ببینم چی می شه
در ضمن در این رام برای بنده اینجوریه ک مثلا یه برنامه اجرا می کنم و و وقتی می خوام خارج شم برنامه ازم می پرسه آیا می خواهید خارج شوید یا خیر و تایید می کنم که خارج شه از برنامه حارج می شه ولی اون پیغام ک آیا می خواهید خارج شوید یا خیر همچنان می مونه رو صفحه و بعد چند بار زدن دکمه بازگشت گوشی اون پیغام می ره از روی صفحه
و مشکل بعدی نور صفحه است بنده نور رو اصلا و ابدا روی اتوماتیک نمی زارم دارم با گوشی کار می کنم یهو صفحه نورش کم می شه ولی درصد روشنایی تغییری نمی کنه دوباره صفحه بعد چندین ثانیه روشن می شه

signul

Registered User
لایک‌ها
938
یک مشکل در مورد رام اولی ک ساختید همون s4 اون رام میزنم رو گوشیم مشکلی که داره کلید کم شدن صدا رو ک می زنم یکی از ولوم کم می کنه و همزمان صفحه قفل می شه و باید صفحه رو باز کنم و دوباره تا می زنم دکمه کم کردن صدا رو صفحه قفل می شه
مشکل از دکمه ولوم نیست چون توی رام جدید اصلا این جور نیست و به راحتی کار می کنه

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
فکر کنم به عنوان حافظه خارجی می خونه
نرم اقزاری هست بگید بزنیم ببینم چی می شه
در ضمن در این رام برای بنده اینجوریه ک مثلا یه برنامه اجرا می کنم و و وقتی می خوام خارج شم برنامه ازم می پرسه آیا می خواهید خارج شوید یا خیر و تایید می کنم که خارج شه از برنامه حارج می شه ولی اون پیغام ک آیا می خواهید خارج شوید یا خیر همچنان می مونه رو صفحه و بعد چند بار زدن دکمه بازگشت گوشی اون پیغام می ره از روی صفحه
و مشکل بعدی نور صفحه است بنده نور رو اصلا و ابدا روی اتوماتیک نمی زارم دارم با گوشی کار می کنم یهو صفحه نورش کم می شه ولی درصد روشنایی تغییری نمی کنه دوباره صفحه بعد چندین ثانیه روشن می شه

اين مشكل كم و زياد شدن ناگهانيه نور تاييد ميشه ...
به جز اين مشكل من گوشيمو اگه ريبوت كنم ديگه گوشيم بالا نمياد و بايد كل حافظشو پاك كنم تا بالا بياد ...
كماكان مشكله ضعف صدا در حين مكالمه وجود داره و حين مكالمه بايد داد بزنيم تا طرف مقابل صدامونو واضح بشنوه ...
يه مشكل ديگه هم كه داره وقتي اس ام اس مياد و گوشيت اگه پيشت نباشه متوجه نميشي و تا نري داخل اينباكس متوجه نميشه كه اس ام اس اومده . در حالي كه تو رام قبليش وقتي اس ام اس ميومد روي ايكونه اس ام اس مينوشت چند تا دونه اس اومده ...

در كل گوشي نصبت به رام اصليش خيلي خيلي بهتر شده و تمام مسنجر هارو بدونه كوچكترين مشكلي اجرا ميكنه . سرعتش عالي شده . زيباتر شده . ولي بازم جايه كار داره :)

تشكر از زحمت دوستان و جناب nafas2000

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
اين رامم يه مشکل برا من بوجود اورده اونم اينه که وقتی بعد از چند وقت رستارت ميکنم ديگه بالا نمياد و بايد دوباره رام رو نصب کنم
روی همون صفحه قرمز بارنو گير ميکنه ديگه بالا نمياد

PAZZA

Registered User
لایک‌ها
169
سلام
اين رامم يه مشکل برا من بوجود اورده اونم اينه که وقتی بعد از چند وقت رستارت ميکنم ديگه بالا نمياد و بايد دوباره رام رو نصب کنم
روی همون صفحه قرمز بارنو گير ميکنه ديگه بالا نمياد
من که همچین مشکلی نداشتم!
شما بعد از نصب رام Full Wipe کن احتمالا درست شه؛
یعنی تمام وایپ هارو انجام بده بجز وایپ سیستم.

signul.online

Registered User
لایک‌ها
23
من که همچین مشکلی نداشتم!
شما بعد از نصب رام Full Wipe کن احتمالا درست شه؛
یعنی تمام وایپ هارو انجام بده بجز وایپ سیستم.
ببخشید من هم این مشکل رو دارم در چند تا از گوشی ها و اطلاعی در این مورد ندارم ، منظور Full Wipe چی هست دوست عزیز ؟!

بالا