برگزیده های پرشین تولز

ايجاد فيلم فشرده با زيرنويس فارسي قابل پخش در تمام دستگاهها

lightning

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من با نرم افزار AVIAddXSub زیرنویس فارسی با فرمت srt رو به فیلمی با فرمت avi اضافه کردم همه چیز توی کامپیوتر خوبه! ولی وقتی میریزم توی فلش و میخوام توی dvd پلیر ببینمش ، نوشته های فارسی به این صورت میآد؛
или URL на веб-странице или синдхи

چرا؟

dvd player هم LG هستش.

مشکل از دستگاهه؟ یا فایل زیرنویس؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟ الان 2 روزه که باهاش درگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wacko:

Last edited:

kant

Registered User
لایک‌ها
5
سلام چند تا سوال داشتم,میشه یک فایل DivX/XVid رو روی سی دی رایت کرد و در دستگاههای دی وی دی پلیر مشاهده کرد یا فقط باید روی دی وی دی باشه؟
و اگر روی سی دی هم میشه با چه نرم افزاری و چجوری؟
ضمنا زیرنویس رو با این نرم افزار به فایل های mkv هم میشه چسبوند یا فقط avi باید باشه؟
اگر نرم افزار دیگری یا بهتری در این زمینه هست معرفی کنید ممنون
دستگاههی دی وی دی پلیر فرمت mkv و rmvb رو هم ساپورت می کنن؟
با نرو هم میشه زیر نویس رو چسبوند به فیلم؟!
چه ورژنیش؟
راستی میشه فایلی رو که به این صورت زیرنویس بهش چسبیده به دو قسمت تقسیم کرد برای رایت روی دو سی دی؟مثلا اگر دی وی دی رایتر نداشته باشم ولی سی دی رایتر داشته باشم!
در استفاده از نرم افزار AVIAddXSubs فرمت زیرنویس باید Sub-Idx باشه؟نمی تونه Srt باشه؟
فرمت Srt رو چجوری به Sub-Idx تبدیل کنم؟

Arya Man

Registered User
لایک‌ها
3
این توضیح رو در یه تاپیک دیگه هم نوشتم :

برای اینکه زیرنویس فیلم شما به فیلم های divx اضافه بشه و در همه دی وی دی پلیر های خانگی هم نشون بده میتونید از 2 برنامه زیر استفاده کنید:
allok video joiner
ashampoo movie shrink
برنامه اول فقط میشه زینویس های srt رو به فیلم اضافه کرد و کار اصلیش هم تبدیل فیلمهای 2 cd به 1 cd هست...
برنامه دوم هم زیرنویس sub/idx قبول میکنه و هم srt فقط باید فیلم و فایل در یک فولدر باشن و همنام... و با این برنامه حجم فیلم رو هم میتونید کم کنید...

بالا