برگزیده های پرشین تولز

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
نظر شما برای من محترمه
در مورد هفتاد سی که گفتم به نظر من چون سود فروش رو بین خریداران و دعوت کننده ها تقسیم میکنه،خیلی هم مناسبه
کنتل رو باهاش کار نمیکنم و نمیدونم اصلا درآمدی داره ی نه و فقط فکر کنم فعلا عملی نشده حرفاشون
پولساز،متاسفانه اخیرا تاخیر پرداختهاش زیاد شده وگرنه اینکه میشه از یه اپ با روزی کمتر از 5 دقیقه،تا 180 تومن در ماه هم درآمد داشت و حتی بیشتر،بد نیست.البته گفتم میشه ولی اگه بازاریاب ها (زیرمجموعه ها) فعال باشن

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
نظر شما برای من محترمه
در مورد هفتاد سی که گفتم به نظر من چون سود فروش رو بین خریداران و دعوت کننده ها تقسیم میکنه،خیلی هم مناسبه
کنتل رو باهاش کار نمیکنم و نمیدونم اصلا درآمدی داره ی نه و فقط فکر کنم فعلا عملی نشده حرفاشون
پولساز،متاسفانه اخیرا تاخیر پرداختهاش زیاد شده وگرنه اینکه میشه از یه اپ با روزی کمتر از 5 دقیقه،تا 180 تومن در ماه هم درآمد داشت و حتی بیشتر،بد نیست.البته گفتم میشه ولی اگه بازاریاب ها (زیرمجموعه ها) فعال باشن
خب همون زیرمجموعه فعال خودش سودش کمه کلا این نوع بازاریابی گلدکوییستی متضرر اونیه که بخواد بدون زیرمجموعه کار کنه خلاصه اش کنم تلاشت بستگی به زیرمجموعه داره

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
خب همون زیرمجموعه فعال خودش سودش کمه کلا این نوع بازاریابی گلدکوییستی متضرر اونیه که بخواد بدون زیرمجموعه کار کنه خلاصه اش کنم تلاشت بستگی به زیرمجموعه داره
هر بازاریاب فعال،با در نظرگرفتن 10 کلیک در روز،با عضویت طلایی،حدود 120 تومن درآمد داره.میشه 50 بازاریاب داشت که میشه حدود 6000 تومن در روز که برای نهایتا 5 دقیقه زمان در روز،رقم بدی نیست!ولی خب یه مقدار میگم تاخیر واریزا زیاد شده و روی فعالیت کاربرا تاثیر میذاره
بله موافقم که بدون بازاریاب،باید وقت بیشتری در بخشهای مختلف کسب درآمد این اپ، صرف بشه

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
به دلیل عدم پرداخت و عدم پاسخگویی اسکم یا غیر فعال

بالا