• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اکانت ماهانه رپید شیر { 5700 تومن } تضمینی

googooshe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم میخوام برای منم شماره رو بفرست

googooshe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی میدونه چطوری میشه دونفری استفاده کرد؟

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
منم میخوام برای منم شماره رو بفرست

ارسال شد .

کسی میدونه چطوری میشه دونفری استفاده کرد؟

در صورتی که هر دو نفر از یه isp اینترنت گرفته باشن { ip ها تقریبی شبیه به هم } میتونن استفاده کنن. البته نه همزمان بلکه یک در میان .

mr.epidem

Registered User
لایک‌ها
65
ممنون اکانت رسید این security active tools چی کار میکنه ؟

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
ممنون اکانت رسید این security active tools چی کار میکنه ؟

بخش امنیتی اکانت هست .

به موارد زیر حتما توجه بفرمایید

نکات امنیتی مهم :
الف - بعد از دریافت اکانت بلافاصله نسبت به تغییر ایمیل و پسورد آن اقدام نمایید { تاکید می شود بلافاصله }
ب- بعد از دریافت اکانت لوک اکانت را فعال نمایید .
ج - از اشتراک گذاری اکانت با سایرین اکیدا ً اجتناب نمایید .

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
جناب بنده قصد خريد اکانت داشتم شب گذشته ولي امکان واريز ميسر نشد ولي الان امکانش هست
مشکلي که نيست در ارائه اکانت ؟
واريز کنم؟
اگه اون اکانت مرجع شما بسته شد و اکانت ايجاد شده بن شد مبلغ مسترد مي شه؟

Last edited:

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
جناب بنده قصد خريد اکانت داشتم شب گذشته ولي امکان واريز ميسر نشد ولي الان امکانش هست
مشکلي که نيست در ارائه اکانت ؟
واريز کنم؟
اگه اون اکانت مرجع شما بسته شد و اکانت ايجاد شده بن شد مبلغ مسترد مي شه؟

اگه اکانتهایی که به مشتریان داده بشه ، به صورت اشتراکی { با رنج ای پی مختلف و بیش از 2 نفر } استفاده بشه ، رپید شیر اکانت رو بلاک میکنه و پسورد جدید رو یکبار برای ایمیلی که در بخش تنظیمات اکانت هست میفرسته . و حال اگه این عمل اشتراک گذاری اکانت تکرار بشه ، اکانت به صورت 100% بلاک میشه و هیچ راه بازیابی پسورد وجود نداره .

در خصوص بخشی از سئوالتون که فرمودید "اگه اون اکانت مرجع شما بسته شد و اکانت ايجاد شده بن شد مبلغ مسترد مي شه؟ "

اکانت اصلی ما به چه علت باید بسته بشه ؟!!!

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
اگه اکانتهایی که به مشتریان داده بشه ، به صورت اشتراکی { با رنج ای پی مختلف و بیش از 2 نفر } استفاده بشه ، رپید شیر اکانت رو بلاک میکنه و پسورد جدید رو یکبار برای ایمیلی که در بخش تنظیمات اکانت هست میفرسته . و حال اگه این عمل اشتراک گذاری اکانت تکرار بشه ، اکانت به صورت 100% بلاک میشه و هیچ راه بازیابی پسورد وجود نداره .

در خصوص بخشی از سئوالتون که فرمودید "اگه اون اکانت مرجع شما بسته شد و اکانت ايجاد شده بن شد مبلغ مسترد مي شه؟ "

اکانت اصلی ما به چه علت باید بسته بشه ؟!!!

همين چند ماه قبل دوستان يادشون هست و خبر دارند دوستي که اينجا اکانت مي فروختند بعد از چند روز اکانت بن شد بعد هم يک يوزر و پسورد ديگه به من دادند اون هم متاسفانه بسته شد و خلاصه تا سه چهار تا اکانت به بنده دادند و چون همگي بن شدند و من هم يک اکانت درست و درمون از جاي ديگه خريداري کردم و بعد به اين دوستمون گفتم ديگه يوزر و پسورد نفرستيد بعد از يک ماه اگه اکانت درست داشتيد به من بدهيد بعد از يک ماه مراجعه کردم ايشون گفتن من ديگه بوسيدم و گذاشتم کنار ديگه کار نمي کنم
خودشون هم توي فروم حضور دارند

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
همانطوري که شما براي خودتون شرايط سختي داريد در فروش و حتما بايد ساعت دو شب من يبدار بمونم براي 5700 تومن که اين جا من هم اعتبار دارم هم فروشگاه اينترنتي که لينک دادم خدمتتون
ولي توکل نکرديد کار بنده رو راه بندازيد با اين تفاسير بنده هم در خريد اکانت از شما اين شرايط رو دارم اگه با اين شرايط اوکي هست که من واريز کنم
نکته ديگه اين که همونطوري که شما توقع داريد واريز بشه مبلغ و بعد شما اکانت بدهيد خوب حالا شايد من واريز کردم و کاربري که مي خواهد اکانت بده اکانت رو نداد يعني شرايط دو طرفه هست و شما شب گذشته با اين که مطمئن بوديد و عکس گرفتم از پنل بانکي که ارور مي داد ولي همچنان براي اين چندرغاز پول اصرار داشتيد که حتما واريز بشه البته ساعت دو شب پنل بانکي اوکي شد ولي شما ديگه حضور نداشتيد

Last edited:

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
همين چند ماه قبل دوستان يادشون هست و خبر دارند دوستي که اينجا اکانت مي فروختند بعد از چند روز اکانت بن شد بعد هم يک يوزر و پسورد ديگه به من دادند اون هم متاسفانه بسته شد و خلاصه تا سه چهار تا اکانت به بنده دادند و چون همگي بن شدند و من هم يک اکانت درست و درمون از جاي ديگه خريداري کردم و بعد به اين دوستمون گفتم ديگه يوزر و پسورد نفرستيد بعد از يک ماه اگه اکانت درست داشتيد به من بدهيد بعد از يک ماه مراجعه کردم ايشون گفتن من ديگه بوسيدم و گذاشتم کنار ديگه کار نمي کنم
خودشون هم توي فروم حضور دارند

خوب تنها علت این امر این بوده که اکانتها اشتراکی بودن . و چون از چندین محل مختلف بهش لوگین کردن ، اینطوری میشدن. حالا میخواد 20 تا اکانت هم عوض بشه . اکانت وقتی اشتراکی باشه وضع به همین منوال هست.

بنده به شخصه نه تنها اکانت اشتراکی دست مشتری نمیدم، بلکه اگه دقت کنید توی پست اول هم عرض کردم و تاکید داشتم که به محض دریافت اکانت مشتری می بایست هم پسورد رو عوض کنه و هم ایمیل مربوطه و هم لاگ اکانت رو فعال کنن. با این کار عملا هر اکانت دست یک نفر خواهد بود و هیچ مشکلی پیش نمیاد .

شما هم بهتره از دوستانی که اکانت از من دریافت کردن سئوال بفرمایید که آیا مشکلی داشتن یا خیر .

پاینده باشید .......

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
همانطوري که شما براي خودتون شرايط سختي داريد در فروش و حتما بايد ساعت دو شب من يبدار بمونم براي 5700 تومن که اين جا من هم اعتبار دارم هم فروشگاه اينترنتي که لينک دادم خدمتتون
ولي توکل نکرديد کار بنده رو راه بندازيد با اين تفاسير بنده هم در خريد اکانت از شما اين شرايط رو دارم اگه با اين شرايط اوکي هست که من واريز کنم
نکته ديگه اين که همونطوري که شما توقع داريد واريز بشه مبلغ و بعد شما اکانت بدهيد خوب حالا شايد من واريز کردم و کاربري که مي خواهد اکانت بده اکانت رو نداد يعني شرايط دو طرفه هست و شما شب گذشته با اين که مطمئن بوديد و عکس گرفتم از پنل بانکي که ارور مي داد ولي همچنان براي اين چندرغاز پول اصرار داشتيد که حتما واريز بشه البته ساعت دو شب پنل بانکي اوکي شد ولي شما ديگه حضور نداشتيد

دوست عزیز ، بنده دیشب هم به خدمتتون عرض کردم که شرایط کاری بنده چنین هست که بعد از واریز مبلغ اکانت رو ایجاد و ارسال میکنم. چون همین چند روز مواردی رو داشتم که ..... بگذریم .

شرایط واضح هست و اگه مایل هستید بنده در خدمتم ، در غیر اینصورت موفق و موید باشید .

googooshe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در صورتی که هر دو نفر از یه isp اینترنت گرفته باشن { ip ها تقریبی شبیه به هم } میتونن استفاده کنن. البته نه همزمان بلکه یک در میان .
هردو از شرکت شاتل داریم.ولی منظورت رو نفهمیدم که گفتی یکی در میان.

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
هردو از شرکت شاتل داریم.ولی منظورت رو نفهمیدم که گفتی یکی در میان.

منظورم اینه که همزمان با هم به اکانت لوگین نکنید . مثلا با هم از قبل هماهنگ کنید که از فلان ساعت تا فلان ساعت با شما و ایشون هم از فلان ساعت به بعد . البته بازم تاکید میکنم که موارد امنیتی رو خیلی خیلی توجه بکنید . بخصوص اینکه دیگه از دو نفر بیشتر نشین .

پاینده باشید ..........

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
دوستان عزیز ، قبل از واریز وجه از موجود بودن اکانت { ذکر شده در پست اول تاپیک } کسب اطلاع نمایند.

در حال حاضر 86 عدد اکانت موجود می باشد .​

Dr.pedram

Registered User
لایک‌ها
39
مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز ومشخصات pm an

ICE FOX

Registered User
لایک‌ها
22
مبلغ واریز شد
اطلاعات واریز تو پیغام خصوصی ارسال شد