• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
من درخواست وام رو چند روز پیش دادم الان رفتم شعبه گفتش هنوز نرسیده!
چند روز طول میکشه درخواست برسه به شعبه؟؟
توی بخش پاداش ها نوشته برای شعبه ارسال شد ولی روش که میرم مینویسه "در حال بررسی توسط سرپرستی"

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
مثال : هر 50 تومن خرید اینترنتی 1 امتیاز داره، حالا اگر 5 تومن خرید کنی بهت 0.1 امتیاز میرسه.

البته 1 ریال هم که خرید کنی باز هم درصدش حساب میشه

یه سوال خرید اینترنتی حتما باید درگاه مورد استفاده مال بانک ملت باشه؟
یه سوال دیگه خرید از کارت خوان باید حتما کارت خوان مربوط به بانک ملت باشه؟

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
یه سوال خرید اینترنتی حتما باید درگاه مورد استفاده مال بانک ملت باشه؟
یه سوال دیگه خرید از کارت خوان باید حتما کارت خوان مربوط به بانک ملت باشه؟

هر دو مورد بلی

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
منم بالاخره صد امتیازی شدم....

درخواست وام را دادم، اطلاعات کامل که به دست اوردم با اطلاعات دوستان جمع و جورش میکنم و شرایط دقیق گرفتن وام را به پست اول اضافه میکنم انشالله

----------

یک سوال از دوستانی که وام گرفتند: من الان توی اون شهری که حساب باز کردم نیستم، این جریانش چی میشه؟ باید حتما خودم حضوری برم بانک یا کسی میتونم کارها را انجام بده یا اینکه از طریق شعبات دیگر بانک ملت میتونم اقدام کنم؟

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
منم تو بانک فرم درخواست رو پر کردم و 60 تا امضا هم دادیم
گفتش میرن تحقیق میکنن و...این حرفا که بعد وام بدن!

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
منم تو بانک فرم درخواست رو پر کردم و 60 تا امضا هم دادیم
گفتش میرن تحقیق میکنن و...این حرفا که بعد وام بدن!

یعنی چی تحقیق میکنن؟

من هم لازمه الان برم بانک یا اینکه فعلا باید صبر کنم تا تایید بشه توسط سرپرستی؟

mhadih

Registered User
لایک‌ها
124
یعنی چی تحقیق میکنن؟

من هم لازمه الان برم بانک یا اینکه فعلا باید صبر کنم تا تایید بشه توسط سرپرستی؟

منظور از تحقیق استعلام ضامنا هست فکرکنم.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
آره گفتن تحقیق استعلام یه همچین چیزی میگیرن ببینن ضامن چک پاس نشده و بدهی و این چیزا نداشته باشه
توی سایت باشگاه مشتریان هم وضعیت وام باید "در حال بررسی توسط شعبه" نوشته شده باشه که نشون میده به شعبه ارسال شده

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
آره گفتن تحقیق استعلام یه همچین چیزی میگیرن ببینن ضامن چک پاس نشده و بدهی و این چیزا نداشته باشه
توی سایت باشگاه مشتریان هم وضعیت وام باید "در حال بررسی توسط شعبه" نوشته شده باشه که نشون میده به شعبه ارسال شده

اهان پس باید اول وضعیت درخواست به این وضعیت تغییر پیدا کنه بعد برم شعبه برای پیگیری ادامه مراحل؟

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
اهان پس باید اول وضعیت درخواست به این وضعیت تغییر پیدا کنه بعد برم شعبه برای پیگیری ادامه مراحل؟
آره واسه من اول نوشته بود "در حال بررسی توسط سرپرستی" چند روز هم از درخواستم گذشته بود رفتم ولی شعبه گفت هنوز درخواستی نیومده
امروز دیدم نوشته "در حال بررسی توسط شعبه" زودی رفتم فرم و این چیزا رو پر کردم...:D

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
آره واسه من اول نوشته بود "در حال بررسی توسط سرپرستی" چند روز هم از درخواستم گذشته بود رفتم ولی شعبه گفت هنوز درخواستی نیومده
امروز دیدم نوشته "در حال بررسی توسط شعبه" زودی رفتم فرم و این چیزا رو پر کردم...:D

:D:D:D:D:D:D:D

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
سلامن دوستان من اواخر برج 11 به 100 امتیاز رسیدم و درخواست وام دادم چون تو شهر دیگه ای بودم دنبالش نرفتم و تو تعطیلات عید رفتم مدارک رو پرسیدم و اماده کردم و 6 اردیبهشت مدارک رو تحویل دادم و 2 روز پیش 500 تومن واریز کردم و امروز وامم رو گرفتم
1 نفر ضامن کارمند میخواست که مادرم ضامنم شد به همراه گواهی کسر از حقوق ضامن و 3 تومن سفته که ضامن پشتش رو 2 تا امضا میکنه و خودم هم روش رو امضا کردم و کلی فرم که امضا از خودم و ضامن گرفتن و کپی مدارک شناسایی ضامن و یک حساب متمرکز که ضامن باید داشته باشه
خودم گواهی کسر از حقوق و گواهی اشتغال به کار دادم+ سند محل سکونت +فیش تلفن و کپی از کارت کلی و شناسنامه و پیش فاکتور لوازم خانگی ساخت داخل به مبلغ 2500000 فقط حتما اینو دقت کنید شما ÷یش فاکتور میبرید 2700000 بانک به شما میگه که 700 تومن رو بریزید به حساب و 2000000 هم بانک وبهتون وام میده یا یه مثال دیگه اگر 2300000 پیش فاکتور بگیرید 300 تومن میریزد به حساب و بانک 2000000 بهتون وام میده پس هرچقدر پیش فاکتور رونزدیکتر به 2000000 بگیرید به نفع خودتون هست
و استعلام کردن و جواب استعلام 3 روزه اومد و امروز وام رو دادن
وام با بهره 15 % هست و 30 ماهه هر قسط میشه 80 تومن و کل بهره پرداختی به بانک هم 380 تومن هست
در حالت عادی بخواهید این وام رو از بانک ملت بگیرید بهره 20% هست و بهره کلش میشه 570 تومن

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
سلامن دوستان من اواخر برج 11 به 100 امتیاز رسیدم و درخواست وام دادم چون تو شهر دیگه ای بودم دنبالش نرفتم و تو تعطیلات عید رفتم مدارک رو پرسیدم و اماده کردم و 6 اردیبهشت مدارک رو تحویل دادم و 2 روز پیش 500 تومن واریز کردم و امروز وامم رو گرفتم
1 نفر ضامن کارمند میخواست که مادرم ضامنم شد به همراه گواهی کسر از حقوق ضامن و 3 تومن سفته که ضامن پشتش رو 2 تا امضا میکنه و خودم هم روش رو امضا کردم و کلی فرم که امضا از خودم و ضامن گرفتن و کپی مدارک شناسایی ضامن و یک حساب متمرکز که ضامن باید داشته باشه
خودم گواهی کسر از حقوق و گواهی اشتغال به کار دادم+ سند محل سکونت +فیش تلفن و کپی از کارت کلی و شناسنامه و پیش فاکتور لوازم خانگی ساخت داخل به مبلغ 2500000 فقط حتما اینو دقت کنید شما ÷یش فاکتور میبرید 2700000 بانک به شما میگه که 700 تومن رو بریزید به حساب و 2000000 هم بانک وبهتون وام میده یا یه مثال دیگه اگر 2300000 پیش فاکتور بگیرید 300 تومن میریزد به حساب و بانک 2000000 بهتون وام میده پس هرچقدر پیش فاکتور رونزدیکتر به 2000000 بگیرید به نفع خودتون هست
وام با بهره 15 % هست و 30 ماهه هر قسط میشه 80 تومن و کل بهره پرداختی به بانک هم 380 تومن هست
در حالت عادی بخواهید این وام رو از بانک ملت بگیرید بهره 20% هست و بهره کلش میشه 570 تومن

سلام

ممنون از توضیحات کاملت

در حالت عادی فکر نمیکنم به این راحتی و به عبارتی بدون نوبت وام بدهند

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51

سلام

ممنون از توضیحات کاملت

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
سلام

ممنون از توضیحات کاملت

بدون نوبت كه وام نميدن ولي خب وام باشگاه اولويت داره البته خب بازم يك مقدار اذيت ميكنن
البته حرفم رو تصحيح ميكنم پيش فاكتورحداقل 2500000 ميخوان و اينكه كپي فيش حقوقي خودم و كپي فيش حقوقي ضامن رو هم ميخواستن به همراه يك درخواست اعطا وام كه دستي روي يك برگ مينويسيد
كلا زياد اذيت نكردن
بهرش هم 410 تومن شد در حالت 15% در حالت 20 % چيزي حدود 600 تومن ميشه قسط اول 82 تومن باقي اقساط 80 تومن 30 ماهه

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
بدون نوبت كه وام نميدن ولي خب وام باشگاه اولويت داره البته خب بازم يك مقدار اذيت ميكنن
البته حرفم رو تصحيح ميكنم پيش فاكتورحداقل 2500000 ميخوان و اينكه كپي فيش حقوقي خودم و كپي فيش حقوقي ضامن رو هم ميخواستن به همراه يك درخواست اعطا وام كه دستي روي يك برگ مينويسيد
كلا زياد اذيت نكردن
بهرش هم 410 تومن شد در حالت 15% در حالت 20 % چيزي حدود 600 تومن ميشه قسط اول 82 تومن باقي اقساط 80 تومن 30 ماهه

فیش حقوقی خودت؟

یعنی من که دانشجو هستم چجوریا میشه؟

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
فیش حقوقی خودت؟

یعنی من که دانشجو هستم چجوریا میشه؟
بله فيش حقوقي خودم رو دادم
نميدونم ولي مسئول اعتبارات بانك ميگفت كه بايد فيش حقوقي داشته باشي
اگر نه كه 100 تومن رو بگير و كنار برو

Mahiar0