• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
یه سئوال!

برای روز تولد مگر امتیازش 10 نبود؟! چرا به من فقط 2 داده؟!

کی 10 بود؟ 5-4 ماه پیش هم یادمه 2 تا دادن

دارم دنبال همون جایی میگردم که نوشته بود امتیاز تولد 10 هست
هنوز پیداش نکردم
شاید اشتباه کردم و درست ندیده بودم!

فکر کنم امتیار افتتاح حساب 10 بود و تولد 2 امتیاز

اره امتیاز تولد 2 است

اره 2 هست و نوشته سقفش 10 هست

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
تا به حال کسی وام هفت میلیون تومانی مربوط به سیصد امتیاز را گرفته؟ میخوام بدونم شرایطش چی هست و چه نوع فاکتوری نیاز داره؟

سایت بانکداری اینترنتی بانک ملت چند روز هست برای من باز نمیشه، ایا برای شما نیز چنین است؟

package

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
تا به حال کسی وام هفت میلیون تومانی مربوط به سیصد امتیاز را گرفته؟ میخوام بدونم شرایطش چی هست و چه نوع فاکتوری نیاز داره؟

سایت بانکداری اینترنتی بانک ملت چند روز هست برای من باز نمیشه، ایا برای شما نیز چنین است؟

من چهارمیلیونیش رو گرفتم. سیصد امتیازی میشه وام خرید خودرو. می گفت که برای وام خودرو دوتا ضامن میخاد
پیش فاکتورش رو هم احتمالا از نمایندگیهای فروش خودرو باید ببری. تو نیازمندی ها هستن که صدور پیش فاکتور رایگان خودرو یا نقد کردن چک تسهیلات رو انجام میدن

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
من چهارمیلیونیش رو گرفتم. سیصد امتیازی میشه وام خرید خودرو. می گفت که برای وام خودرو دوتا ضامن میخاد
پیش فاکتورش رو هم احتمالا از نمایندگیهای فروش خودرو باید ببری. تو نیازمندی ها هستن که صدور پیش فاکتور رایگان خودرو یا نقد کردن چک تسهیلات رو انجام میدن

درود بر شما

برای چهار میلیون تومنی فکر کنم مثل همون دو میلیون تومنی بود درسته؟

دو تا ضامن باید کارمند یا بازنشسته باشند؟

مشکل من بیشتر همون پیش فاکتور هست و "صدور پیش فاکتور رایگان خودرو یا نقد کردن چک تسهیلات" یعنی چی؟

باز پرداخت چهار و هفت میلیون تومنی چند روزه هست؟

package

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
درود بر شما

برای چهار میلیون تومنی فکر کنم مثل همون دو میلیون تومنی بود درسته؟

دو تا ضامن باید کارمند یا بازنشسته باشند؟

مشکل من بیشتر همون پیش فاکتور هست و "صدور پیش فاکتور رایگان خودرو یا نقد کردن چک تسهیلات" یعنی چی؟

باز پرداخت چهار و هفت میلیون تومنی چند روزه هست؟

آره چهار میلیونی مثل دو میلیونی بود. 5 میلیون پیش فاکتور خرید کالای بادوام ساخت داخل+ یک ضامن که من پدرم که بازنشسته بود رو معرفی کردم(بازنشسته ها برای اقوام درجه یک میتونن گواهی کسر از حقوق بدن)
برای وام خودرو دو تا ضامن معتبر میخاد حالا باید ببینی منظور شعبه از معتبر چیه
شما باید یه پیش فاکتور خرید خودروی داخلی هنگام تکمیل مدارکت ارائه بدی، اگه واقعا خودرو میخای بخری که حله میری نمایندگی میگیری(نمیدونم چرا آگهی میدن صدور پیش فاکتور رایگان، شاید برای صدورش پول بگیرن)
اگه میخای پول وامو بگیری جای دیگه خرج کنی باید پیش فاکتور الکی از یه جا ببری بعدش بانک یه چک بهت میده که باید نمایندگی پشت نویسی کنه و مهر بزنه. برای همین گفتم که بعضیا آگهی میدن نقد کردن چک تسهیلات. البته یه کارمزدی باید پیاده شی
شاید برای وام خودرو پیچیده تر از وام کالا باشه و بیمه بدنه و این چیزا بخوان که میتونی از این آگهی ها آمارشو دربیاری

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
آره چهار میلیونی مثل دو میلیونی بود. 5 میلیون پیش فاکتور خرید کالای بادوام ساخت داخل+ یک ضامن که من پدرم که بازنشسته بود رو معرفی کردم(بازنشسته ها برای اقوام درجه یک میتونن گواهی کسر از حقوق بدن)
برای وام خودرو دو تا ضامن معتبر میخاد حالا باید ببینی منظور شعبه از معتبر چیه
شما باید یه پیش فاکتور خرید خودروی داخلی هنگام تکمیل مدارکت ارائه بدی، اگه واقعا خودرو میخای بخری که حله میری نمایندگی میگیری(نمیدونم چرا آگهی میدن صدور پیش فاکتور رایگان، شاید برای صدورش پول بگیرن)
اگه میخای پول وامو بگیری جای دیگه خرج کنی باید پیش فاکتور الکی از یه جا ببری بعدش بانک یه چک بهت میده که باید نمایندگی پشت نویسی کنه و مهر بزنه. برای همین گفتم که بعضیا آگهی میدن نقد کردن چک تسهیلات. البته یه کارمزدی باید پیاده شی
شاید برای وام خودرو پیچیده تر از وام کالا باشه و بیمه بدنه و این چیزا بخوان که میتونی از این آگهی ها آمارشو دربیاری

قصد خرید خودرو دارم ولی نه به صورت صفر از نمایندگی، پس فکر کنم همون چهار میلیون بگیرم بهتر باشه گرچه اونجوری یک تومن بیشتر میتونم وام بگیرم ولی انگار باید یه مقداری دردسر و شاید هزینه بدم

چهار میلیونی چند ماهه هست؟

package

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
قصد خرید خودرو دارم ولی نه به صورت صفر از نمایندگی، پس فکر کنم همون چهار میلیون بگیرم بهتر باشه گرچه اونجوری یک تومن بیشتر میتونم وام بگیرم ولی انگار باید یه مقداری دردسر و شاید هزینه بدم

چهار میلیونی چند ماهه هست؟

چهارمیلیونی 36 ماهه و 15 درصد هستش میشه برجی 138
فکر کنم وام خودروش پنج ساله یاشه
برای وام کالا هم باید پیش فاکتور جور کنی که شاید هزینش کمتر باشه

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
فکر کنم وام خودروش پنج ساله یاشه
برای وام کالا هم باید پیش فاکتور جور کنی که شاید هزینش کمتر باشه

دو میلیونی را گرفتم و فاکتور جور کردن اون واسم بدون هزینه هست و هیچ کاری نداره

ali_oop

Registered User
لایک‌ها
41
من 200 امتیاز شدم میخواستم بدونم وام 4 ملیونی رو چند درصد و چند ماهه میدن؟ به خودشون که پیام میدن انگار نه انگار جواب نمیدن

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
من 200 امتیاز شدم میخواستم بدونم وام 4 ملیونی رو چند درصد و چند ماهه میدن؟ به خودشون که پیام میدن انگار نه انگار جواب نمیدن

چند تا پست بالاتر نگاه کنی دوست عزیزمون package توضیح داده است :

package

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوستان فقط دقت کنن که وقتی درخواست تسهیلات رو از سایت میدین انگار 40 روز اعتبار داره تا برین بگیرین
اگه بیشتر بشه باید شعبه نامه درخواست تمدید بزنه کارتون عقب میفته
واسه من کاری که 2 3 روزه باید انجام میشد دوهفته طول کشید تازه چقدر پیگیری کردم

taft

Registered User
لایک‌ها
59
من بیش از 40-50 روزه درخواست دو تومن وام رو دادم برای صد امتیاز هنوز که هنوز خبری نشده هفته پیش رفتم شعبه گفت مرداد میشه بعد چند تا سوال
وام 2 تومنی چند درصده و چند ماهه؟
قضیه فاکتور چه جوریه؟

package

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من بیش از 40-50 روزه درخواست دو تومن وام رو دادم برای صد امتیاز هنوز که هنوز خبری نشده هفته پیش رفتم شعبه گفت مرداد میشه بعد چند تا سوال
وام 2 تومنی چند درصده و چند ماهه؟
قضیه فاکتور چه جوریه؟

ببین وقتی از سایت درخواست میفرستی، چند روز در حال بررسی توسط سرپرستی میزنه. وقتی که شد در حال بررسی توسط شعبه، میری به شعبه فرمارو میگیری مدارکو تکمیل میکنی میدی به یارو مسئولش
چون این وام مصوبش از سرپرستی صادر شده به شعبه هیچ ربطی نداره و فقط مسئولیت بررسی مدارکتو دارن که اگه ردیف باشه سریع پرداخت میشه
وام دو میلیونی 15 درصد و 30 ماهه هستش
قضیه فاکتور هم به این صورته که برای 2 میلیون وام 2.5 پیش فاکتور کالای ایرانی باید ببری. 500 میریزی به حسابت یه چک 2.5 میلیونی میدن بهت که باید همون فروشگاهی که پیش فاکتور داده مهر کنه تا نقد بشه. سعی کن آشنا باشه چون ممکنه بعدش دبه کنه بگه فلان قدر شیرینی بده تا مهر بزنم.

taft

Registered User
لایک‌ها
59
ببین وقتی از سایت درخواست میفرستی، چند روز در حال بررسی توسط سرپرستی میزنه. وقتی که شد در حال بررسی توسط شعبه، میری به شعبه فرمارو میگیری مدارکو تکمیل میکنی میدی به یارو مسئولش
چون این وام مصوبش از سرپرستی صادر شده به شعبه هیچ ربطی نداره و فقط مسئولیت بررسی مدارکتو دارن که اگه ردیف باشه سریع پرداخت میشه
وام دو میلیونی 15 درصد و 30 ماهه هستش
قضیه فاکتور هم به این صورته که برای 2 میلیون وام 2.5 پیش فاکتور کالای ایرانی باید ببری. 500 میریزی به حسابت یه چک 2.5 میلیونی میدن بهت که باید همون فروشگاهی که پیش فاکتور داده مهر کنه تا نقد بشه. سعی کن آشنا باشه چون ممکنه بعدش دبه کنه بگه فلان قدر شیرینی بده تا مهر بزنم.
سپاس از جوابت
حدود ده روزی هست که زده بررسی توسط شبعه پس با این حساب باید کارم رو راه مینداخت مسئول وام درسته؟
حالا فردا-پس فردا یه سر باید برم ببینم چی میگه

package

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سپاس از جوابت
حدود ده روزی هست که زده بررسی توسط شبعه پس با این حساب باید کارم رو راه مینداخت مسئول وام درسته؟
حالا فردا-پس فردا یه سر باید برم ببینم چی میگه

متاسفانه بعضی کارمندای بانک اطلاعات درستی ندارن یا حالشو ندارن میپیچونن
من رفته بودم میگفتم وام باشگاه مشتریان درخواست دادم یارو میگفت باشگاه مشتریان چیه، کاتالوگش تو شعبه بود گفتم ازینا میخام :دی
سر قضیه خودم هی پیگیری می کردم یارو میگفت نامه ی تمدیدش نیومده. بعد دو هفته به یارو گفتم اگه شما کاری نمیکنی شماره مسئولشو بده خودم پیگیری میکنم. یارو ترسید چند دقیقه بعد رییس شعبه زنگ زد کلی حالو احوالو این چرتو پرتا. بعد سه روز کارم درست شد.

blacktiger

Registered User
لایک‌ها
13
میدونید اگر امتیاز و بخرید و طرف انتقال بده باید واستی تا روز تولدت امتیاز بیاد به حسابت؟
من اینجوری فهمیدم

abbasss

Registered User
لایک‌ها
5
بله میدونم

ده دوازده روز دیگه هم تولد منه برای اون میخوام عزیز.

بالا