• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

alitotti2010

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
من با کد شما ثبت نام کردم
فقط نوشته تعداد روزهای باقی مانده کسب امتیاز طلایی 178 روز
یعنی 178 روز دیگه مثلا 90 امتیاز داشته باشم
همش نقرهای می شه
یا مثلا فقط امتیازهای ماه اول نقره ای می شه؟

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
سلام دوستان
من توی باشگاه ثبت نام کردم و وارد پنل شدم و اطلاعاتمو وارد کردم امتیازمو هم دیدم و بعد پنجره مرورگر رو بستم
الان میخوام وارد شم میگه رمز یا نام کاربری اشتباست
بیش از 10 بار رمزمو با اون روشی که اس ام اس شناسه میفرسته به موبایل عوض کردم ولی هیچ که هیچ
از قسمت پشتیبانی موضوع رو یک ساعت تایپ کردم تازه یارو میاد میگه از قسمت فراموشی رمز عمل کنید
گفتم زککی
دوباره هم عضو خواستم بشم میگه شما قبلا ثبت نام کردید
کسی تاحالا این مشکل براش پیش اومده؟
سلام داداش
زنگ بزن 1556. من دقیقا اینجوری شده بودم. خودشون برام پسوردو عوض کردن.

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
اینا خیلی رو اعصاب هستن!!
یه هفته میگذره آخرش میبینی فقط 2 روز آپدیت میکنن!

امتیازی که مثلا 100 امتیاز کسی واسمون میفرسته رو میتونیم خودمون هم واسه کس دیگه ای بفرستیم؟؟:دی
متاسفانه خیر. شما فقط یکبار میتونی یا امتیاز بگیری یا امتیاز بدی. بعدش میره تا سال بعد.

ir_hbm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز شما در سال یک بار می تونی امتیاز بدی اما هر چهقدر می تونی امتیاز بگیری مثلا 10 نفر در گرفتن هدیه محدودیتی وجود ندارد

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
درود

من یک هفته پیش در خواست تسهیلات دادم . هنوز تو پروفایلم میزنه در حال بررسی توسط شعبه . چقدر طول میکشه رسیدگی کردن به درخواستم ؟

ممنون .

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
درود

من یک هفته پیش در خواست تسهیلات دادم . هنوز تو پروفایلم میزنه در حال بررسی توسط شعبه . چقدر طول میکشه رسیدگی کردن به درخواستم ؟

ممنون .

واسه من حدود 2 هفته طول کشید

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
کسي هست 100 امتياز بخاد؟

abbasss

Registered User
لایک‌ها
5

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
48
وام رو با چه شرایط و چه درصدی میده؟چند ماهه؟

abbasss

Registered User
لایک‌ها
5
درود

ممنون .
درود
درخواست من سه روزه تایید شد و یک هفته ای وام رو گرفتم!

اما دوستم حدودا یک هفته است که هنوز تایید نشده!

البته تفاوتی که با دوستم دارم اینه که من 5 سال حساب داشتم اما دوستم یک هفته قبلش افتتاح حساب کرد.

شاید بخاطر اون باشه

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
اقا امتیازی که هدیه میگیری جزء امتیاز طلائی میشه یا نقره ای ؟

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
دوست عزیز شما در سال یک بار می تونی امتیاز بدی اما هر چهقدر می تونی امتیاز بگیری مثلا 10 نفر در گرفتن هدیه محدودیتی وجود ندارد

اشتباه میکنی عزیز من.

برو تو رانمای انتقال امتیاز نکته 2 رو ببین زده:

نكته 2: انتقال / دریافت بسته امتياز، تنها 1 بار در طول سال امكان پذير است.

ir_hbm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز قبلا دریافت امتیاز در سال محدودیتی نداشت اما الان گفته شما صحیح می باشد

yashgin128

Registered User
لایک‌ها
12
سلام به همگی
چندتا سوال دارم از همگی:
من اگه امروز برم بانک یه حساب باز کنم خود به خود این حساب جزو باشگاه ملت میشه یا باید نوع حساب مشخصی باشه ویا ...؟
دوم اینکه میشه یه نفر از مزایای این طرح بگه فرضا یکی بخواد وام بگیره 20 میلیون باید چند امتیاز داشته باشه و این امتیاز در چه مدت بدست میاد؟
سوال اخر هم اینکه ما یه 100 میلیونی پول داشتیم واسه خرید خونه (شیراز)گفتیم الان که واسه خرید خونه زمان خوبی نیست بزاریم واسه چندماه دیگه.به این نتیجه رسیدیم تو بانک گذاشتن واسه سود هم نمیصرفه(موسسه کوثر 20 درصد سود میده)به این نتیجه رسیدیم که باهاش وام بگیریم.خلاصه بعد از اینکه کل بانک ها زیر ورو کردیم به بانک ملت رسیدیم که بهمون گفت (بگو چی گفت؟)رئیس بانک گفت(بازهم بگو چی گفت؟)خودش به من گفت(جان من بازم بگو چی گفت؟)که پولتو بزار تو 2تا حساب بعد از 5 ماه ما رو هر حساب بهت نهایتا 12 میلیون وام با درصد بقول خودش 4 درصد میدیم.بعد گفت که این مدتی که شما پولتو میخوابونی تو حساب شما امتیاز وام میگیری و بهت وام تعلق میگیره.
میشه دوستان این سوال اخری رو تحلیل کنند که جریان چیه؟همون باشگاه مشتریانه یا چیز دیگه ای؟

مرسی که با خوندن این سیاهه سردرد گرفتید ولی باز به این فکرید که جواب منو بدید

ir_hbm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من فکر نکنم بانک ملت همچین وامی داشته باشه اما یه وام قسطی 15 درصد داره 40 میلیون 48 ماهه که نیاز به پول خوابوندن نداره و فلفور وام رو می دن در ضمن وام باشگاه حداکثر 7 میلیونه و چون برای این وام فاکتور نمایندگی بیاری باید اون بی خیال بشی و به همون 4 میلیون 200 امتیاز بسنده کنی

بالا