برگزیده های پرشین تولز

arbakel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان امروز میخوام برای شما یه سایتی رو معرفی کنم که بتونید با کمی تلاش(حدوداً روزی 10 دقیقه ) به یه درامد ثابتی برسید.
این سایت یه سایت کاملا تایید شده هستش و من خودم تا حالا که حدود دو هفته از شروع کارم میگذره دقیقاً 27500 تومن کسب درامد کرده ام.
خب روش کار اینجوری هستش که شما از طریق لینک زیر ثبت نام کرده و امتیاز اولیه رو دریافت میکنید.(تنها ثبت نام از طریق لینک زیر امتیاز اولیه داره).
ثبت نام در سایت
پس از ثبت نام از طریق لینک بالا و ورود به حساب خود روی مشاهده تبلیغات(بالا سمت راست) کلیک کرده و روی یکی از گزینه ها کلیک کنید و سپس روی تیکی که در صفحه ی آبی نمایش داده میشه کلیک کنید.خب حالا وارد یه سایت جدید میشید.صبر کنید تا در سمت راست سایت یه مستطیل پر بشه و سپس بعد از اینکه مستطیل پر شد سایت رو ببندید.به همین راحتی! خب در هر روز این سایت به شما 18 تا تبلیغ میده و به ازای هر تبلیغ بین 2 تا 20 تومن بها میده. انجوری که من حساب کردم تقریبا میشه روزی 500 تومان و ماهیانه 15000 تومان.حالا شما میتونید با انجام کار های دیگه مثل گرفتن زیر مجموعه به یه درامد رویایی برسید.
پس همین الان از طریق لینک زیر ثبت نام کرده و امتیاز اولیه تون رو دریافت کنید.
ثبت نام در سایت
در صورتی که از طریق لینک بالا ثبت نام کرده و سوالی دارید با ایمیل [email protected] در ارتباط باشید

بالا