برگزیده های پرشین تولز

ایردراپ 600 دلاری لیست شده در پنکیک سوآپ (واریز بعد از 2 ساعت)

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام

سلام داداش
حتی 1 درصد منبع نقد شوندگی یا لیکوییدیشن هم در اختیار پنکیک نیست
اینو از کجا باید بفهمم؟

سلام , وقت بخیر

لیست هولدر ها در مشخصات ادرس کانترکت در بایننس اسمارت چین

پ.ن : اون کانترکتی که دوستمون قرار دادن 100% کلاه برداری بدون حتی یک درصد خطا از دید بنده هست

بعد از چند سال فعالیت و از دست دادن هزاران دلار سر همین پروژه ها چه شت کوین چه اسکم کویت چه پامپ و دامپ ها با نگاه اول به ادرس کانترکت - سواپ ها - هولدر ها - ادرس سایت - بک گراند فعالیت این پروژه ها و به خصوص وایت پیپر حداقل برای من کاملا مشخص هست که پروژه واقعی هست یا اسکم شت کوین مثل درصد زیادی در این صنعت هست.

پنیر مفت جاش کجاست ؟ تو تله موش

اگر قصد سرمایه گذاری و صرف وقت انرژی و شناخت درستی از بازار و کسب درامد و سود خوبی دارید از محل مناسبش اقدام کنید

این پیشنهاد من به تمام علاقه مندان بود و در پست قبلی هم چند تا محل معتبر برای IDO معرفی کردم , موفق باشید

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
دوستان توجه کنید که با شروع زمان باز شدن قفل توکن ها معمولا قیمت این ارزها افت شدیدی پیدا میکنه ولی اگر پروژه خوبی پشت اونها باشه با ادامه فعالیتهاشون و شروع برنامه های جدیدشون و ضمنا لیست شدنشون در صرافی های معتبر به قیمتهای قبلی و حتی بالاتر از اون هم میرسن.
پس ایردراپهای خوب رو انتخاب کنید و سایت اونها رو دنبال کنید و به معرفی من یا هر کس دیگه ای اکتفا نکنید.
توضیح: امروز یکی از ایردراپهایی که حدود ۳ ماه قبل ثبت نام کرده بودم برای فروش باز شد و ارزش اون صددرصد ‌کاهش پیدا کرد و من جای فروش ۱۰ درصد از ایردراپ تصمیم گرفتم ی مقدار بخرم و hold کنم.

پ.ن: از فرصتهای بوجود آمده استفاده کنید

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
چند دفعه پیام دادم توجه نکردی بیخیال شدم
آها شما همونی که ۱۲ تا کلمه سکرت گیف پولت رو برام فرستادین؟
این کار کلا اشتباه بود. بازم میگم اون کدها رو به هیچکس نده.
اگه مشکل در عضویت داری سوال کن جواب میدم

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
آها شما همونی که ۱۲ تا کلمه سکرت گیف پولت رو برام فرستادین؟
این کار کلا اشتباه بود. بازم میگم اون کدها رو به هیچکس نده.
اگه مشکل در عضویت داری سوال کن جواب میدم
یک دقیقه هم شک نکردی چرا شخصی خیلی راحت 12 کلمه رو بهت میده؟
اونم شخصی که 9 سال در بورس ایران سابقه داره

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
به هر دلیلی هم که باشه کار اشتباهیه
ضمن اینکه برای انجام دادن کارهای ایردراپ بغیر از کیف پول توئیتر و تلگرام رو هم باید در اختیار کسی که برات انجام میده بزاری. که اونم باز اشتباهه.

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
من 4 تا کیف پول درست کردم اون چهارمی بود که 12 کلمه رو بهت دادم ببینم ایردراپ اصلا چیزی هست که کسی کمک نکرد

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
دوستان فرداشب فرصت ثبت نام در این ایردراپ تموم میشه!

pfarhadq

Registered User
لایک‌ها
516
ارزش این توکنا ب 5000 هزار رسیده کی میخره اینو که داره رشد میکنه؟

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
ارزش این توکنا ب 5000 هزار رسیده کی میخره اینو که داره رشد میکنه؟
این توکن قابل خرید و فروش هست و خیلیا میخرن نگه دارن. ولی بنظرم الان خریدش اشتباهه. چون وقتی قفل ایردراپ باز بشه قیمت توکن ریزش میکنه و تا وقتی که بضورت ماهیانه مردم بفروشن ارزش توکن هم ریزش میکنه. بعد از دهمین ماه اگه کسی بخواد سرمایه بزاره دیگه میل خودشه چون بسته به برنامه هایی که سازندگان توکن دارن احتمال برگشت به قیمت فعلی هست.

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
دوستان من سلی میکنم ایردراپ هایی که پروژه ی خوبی دارن احتمال رشد دارن و ضمنا به زیرمجموعه احتیاج ندارن براتون بزارم.
اگر به کانال تلگرامم سر بزنین معمولا ایردراپهای خوب رو میزارم.
خوشحال میشم به کانالم سر بزنین
کانال تلگرام معرفی ایردراپ

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
عزیزان وقتتون رو برای این اسکم هایی که در پنکیک هست هدر ندید حالا موضوعات امنیتی و خطر های احتمالی به کنار روزانه صدها یا هزاران اسکم در حال تولید شدن هست

اینها تماما شت کوین و اسکم کوین هستن , جهت کنجکاوی الان کانترکتی که دوستمون قرار دادن رو چک کردم دقیقا مثل سایر اسکم کوین ها حتی 1 درصد منبع نقد شوندگی یا لیکوییدیشن هم در اختیار پنکیک نیست حتی در اینده هم اگر منبعی برای لیکویید شدن از طرف اسکمرها در پنکیک قرار داده بشه میزان اسلیپیچ مثلا 20 30 درصد قرار داده میشه به عبارتی از باد هوا و با سطح اسلیپیج بالا حتی اگر امکان معامله کردن هم باشه در اینده از شما کلاه برداری میکنن

پ.ن : حتی اسکم کوین های زیادی دیدم که به طور شلخته واری توسط ایرانی ها برای کلاه برداری ساخته شده و در بسیاری از سایت ها و یا اینستاگرام هم تبلیغات برای شرکت در این پروژه ها انجام شده

با احترام فراوان خدمت تمام کاربران این تاپیک و همینطور استارتر گرامی هم جدا توصیه میکنم برای جلوگیری از کلاه برداری که از دید بنده 100% هست برای این پروژه کاربران برای شرکت در این اسکم کوین تشویق نکنن

خطاب به دوستانی که میگن سنگ مفت گنجشک مفت هم اگر صحبت های بنده براتون قابل قبول نبود پیشنهاد میدم یک والت جدید ایجاد کنید برای شرکت در این چنین اسکم ها و تحت هیچ شرایط از ولت اصلی خودتون استفاده نکنید !

به زبان خودمونی چند وقت دیگه همین ایر دراپ هایی که از هیچ به وجود اومده در پنکیک مثلا نمایش داده میشه هر واحد مثلا معادل با 1 دلار هست حالا هر یوزر به عنوان مثال 1 هزار واحد در اختیار داره پنکیک نمایش میده برای چنج کردن به تتر 1 هزار واحد که هر واحد معادل 1 دلار هست بدون در نظر گرفتن اسلیپیچ باید 1 هزار تتر به شما بده حالا سطح مینیموم اسلیپیج چند هست مثلا 30 درصد به عبارتی از یک هزار واحد 300 واحد کسر میشه حالا کارمزد چنج کردن چقدر هست مثلا 5 دلار ( کارمزد در پنکیک معمولا در حدود 20 الی 30 سنت بیشتر نیست ) اسکمرها هزینه چنج کردن مثلا 5 دلار قرار میدن این 5 دلار قرار هست با BNB پرداخت بشه حالا کاربر بیخبر این عدد هم پرداخت میکنه و بعد از چند دقیقه میبینه که تراکنش نا موفق بوده چرا ؟ چون اصلا منبع نقد شوندگی و لیکوییدی براش در پنکیک وجود نداره اون 5 دلار کجا رفته پس ؟ میزانی کارمزد پنکیک هست و ماباقی در جیب اسکمر ها حالا چند هزار نفر سعی کردن چنج کنن مثلا در ادرس همین کانترکت نوشته بالای 500 هزار نفر هولدر داره حتی 250 هزار نفر هم اقدام کنن میشه معادل 1 میلیون 250 هزار دلار کلاه برداری !

این یک مثال خیلی ساده و عمومی بود

اون عزیزانی که خیلی تمایل دارن در IDO ها شرکت کنن به پیشنهاد من به منابعی همچون Gamefi , Seedify , GameStarter , EnjinStarter و مشابه که رسمی قابل اعتماد شناخته شده هستن و فقط پروژه های واقعی و کاربردی رو لیست میکنن مراجعه کنن نه ایر دراپی های اسکم این چنینی

موفق باشید
سلام
حالا من شرکت کردم و کوین ها هم اومد به حسابم
اگر بخوام موقع فروش بفهمم که کلاهبرداریه و bnb ازم کسر میشه و چیزی چینج نخواهد شد، براش راهی هست؟

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
سلام
حالا من شرکت کردم و کوین ها هم اومد به حسابم
اگر بخوام موقع فروش بفهمم که کلاهبرداریه و bnb ازم کسر میشه و چیزی چینج نخواهد شد، براش راهی هست؟
فروش این توکن ها اکثرا در سایتهای "پنکیک سوآپ" و "پوکوین" انجام میشه.برای خود من پیش اومده که در اکسچنج bnb به تتر ارور داده و ازم کارمزد کم شده ولی معامله انجام نشده!! متاسفانه اینجور وقتا نمیشه کاری کرد. من توی توئیتر و اینستاگرامشون طپیام گذاشتم براشون اصلا دیده هم نشد. ولی خب خیلی معامله هم انجام دادم که درست انجام شده.
معمولا پروژه های اسکم کلا قابل فروش نیستن )مثل توکن MNEB که خودم چندبار تست کردم به هر ارزی تبدیل کنم که نه کارمزد کم شد و نه توکن فروش رفت
نگران نباشید

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
فقط 18 روز به پایان مهلت ثبت نام این توکن باقی مونده.
دوستانی که ثبت نام نکردن عجله کنن

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
326
سلام.
این ایدراپ MetaRoboX بعد از چند روز برای شما واریز کرد؟
چون بعد از 20 روز هنوز هیچ واریزی برای من نداشته.

بالا