برگزیده های پرشین تولز

ایفون جدید از طرف اپل معرفی شد | Iphone 3GS ٠

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
خب بلاخره یک عدد 3GS مشکی 32 گیگ از امریکا برام اوردن
4fvfcja.gif
...مال AT & T بود و الان هم جیل بریک کردم و انلاک هم انجام دادم و ردیف شد...

فعلا سرگرم ور رفتن باهاش هستم...سوالی داشتید بگید...

به به ، مبارک باشه مازیار جان :دی
از امکانات پخش موزیک ش اگه یه ریویو بنویسی عالی ه
icon10.gif

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
مازيار جان هم از كيفيت پخش و بلندي صدا و ... بگو بويژه تو هندزفري
و اينكه رازي بودن شما از اين ديوايس مربوط به همه مدل آيفون ميشه يا فقط 3gs?

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
به به ، مبارک باشه مازیار جان :دی
از امکانات پخش موزیک ش اگه یه ریویو بنویسی عالی ه
icon10.gif

سلامت باشی...
4xvim2p.gif

سعی میکنم به مرور راجع به همه چی صحبت کنم..

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
مازيار جان هم از كيفيت پخش و بلندي صدا و ... بگو بويژه تو هندزفري
و اينكه رازي بودن شما از اين ديوايس مربوط به همه مدل آيفون ميشه يا فقط 3gs?

صدای اسپیکر خوبه...من البته مدل های قبل رو نداشتم ولی گویا تو 3GS صدای اسپیکر بلند تر و قوی تر شده...الان صدای خوبی داره...قبلی ها حتما ضعیف تر بودن...

هندزفری هنوز تست نشده..خبر میدم....

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
خب بعد از 1 روز داشتن این گوشی فوق العاده:

صفحه نمایش بی نظیر..الحق که بهترینه...هم حساسیت هم کیفیت هم نمایش زیر نور افتاب

صدای اسپیکر خوب و بلنده.. به امثال N95 8GB یا 5800 که نمیرسه ولی به حد کافی بلند و با کیفیت هست

کیفیت هدفون و موزیک پلیر اش فوق العاده است...بهترین که تا حالا دیدم...عالی....

انتن دهی خوبی داره و مشکلی نداره...

این گوشی خیلی وابسته به اینترنت هست حالا یا از طریق wifi یا سیم کارت...سیم کارت که تو ایران مرخصه پس باید حتما WIFI یادتون نره.....اگر میخواید بخرید حتما یه مودم وایرلس دار یا یه کارت شبکه داشته باشید اگر نه بیچاره میشید...

سرعت انتقال اطلاعات و تبادل با PC بالاست

دوربین خوبی داره..البته به دلیل نداشتن فلش تو شب و نور کم خب چیزی نمیتونه بگه...ولی تو روز و یا زیر نور کافی عکس های خوبی میگیره...فیلم برداری اش هم عالیه...با فرمت MOV هم میگیره...که با quicktime میتونید ببینید
نکته مهم در مورد دوربین اینه که هیچ تنظیماتی نداره..هیچی...نه روز یا شب یا نور سفید یا macro یا هرچی..هیچی نداره...فقط سریع فوکوس میکنید و میگیره...یکم کاشکی تنظیماتش حرفه ای تر بود..ولی خب نیست!!

منوهای فوق العاده سریع و کار امد...کی برد مجازی بسیار عالی...خیلی خیلی کم احتمال داره غلط بزنید حرفی رو...بسیار خوب کار میکنه..

ورژن 3 که روی 3GS از اول هست به صورت پیش فرض کی برد عربی داره ...نکته حالب اینه که با همون کی برد عربی حروف گچ پژ هم داره و میشه نوشت !! دستت درد نکنه apple جون...با فارسی در هیچ قسمتی مشکل ندارید..اس ام اس...دیدن سایت ها و هرچی...همه چی به صورت دیفالت موجوده...

خب تا حدی میدونید گوشی ایفون محدودیت داره..مثل عدم دریافت بلوتوث یا وابسته بودن تمام و کمال به ایتونز...به نظر یکم سخت میاد ...ولی عادت میکنید....جالبه...گوشی هیچ فایل منیجری نداره...و لازم هم نداره...باورتون نمیشه...تمام منوها و موارد لازم به خوبی طراحی شدن و اصلا مشکلی نیست...هیچی...

مرورگر safari به خوبی و با سرعت زیادی کار میکنه...خوب هم هست...فقط کاشکی به صورت full screen هم میشد...

voice control بی نظیره...تا به حال نه روی نوکیا نه سونی یا هر گوشی دیگه ای ندیدید...بی نظیره...میتونید سوال کنید اسم اهنگ که داره پخش میشه چیه؟ و بهتون میگه...میتونید بگید pause کن..play کن...و خیلی خیلی موارد دیگه...و جالب اینه که فوق العاده حساسه...

حقیقت تو این 1 روز مشکل خاصی ندیدم ازش...

واقعا حق اپل هست تو 1 روز 3 میلیون 3GS بفروشه..نوش جونش...الحق که مدتها بود انقدر یه گوشی جدید من رو مجذوب خودش نکرده بود...واقعا افرین به فکر و ایده استیو جابز و همکارهاش...

راضیم...خیلی زیاد...

سوالی دارید بگید...

-------------------------

پ . ن: یه دونه userbar ایفون owner اگر گیر بیارید برای من ممنون میشم!!

Last edited:

FreeBSD

Registered User
لایک‌ها
3
اینم به خاطر ریویو :D :
21567%282%29.gif

iphonefututre.gif

میتونی بذاری تو امضات باهاشون پز بیای !
crazy.gif

Last edited:

gba

Registered User
لایک‌ها
25
خب بعد از 1 روز داشتن این گوشی فوق العاده:

صفحه نمایش بی نظیر..الحق که بهترینه...هم حساسیت هم کیفیت هم نمایش زیر نور افتاب

صدای اسپیکر خوب و بلنده.. به امثال N95 8GB یا 5800 که نمیرسه ولی به حد کافی بلند و با کیفیت هست

کیفیت هدفون و موزیک پلیر اش فوق العاده است...بهترین که تا حالا دیدم...عالی....

انتن دهی خوبی داره و مشکلی نداره...

این گوشی خیلی وابسته به اینترنت هست حالا یا از طریق wifi یا سیم کارت...سیم کارت که تو ایران مرخصه پس باید حتما WIFI یادتون نره.....اگر میخواید بخرید حتما یه مودم وایرلس دار یا یه کارت شبکه داشته باشید اگر نه بیچاره میشید...

سرعت انتقال اطلاعات و تبادل با PC بالاست

دوربین خوبی داره..البته به دلیل نداشتن فلش تو شب و نور کم خب چیزی نمیتونه بگه...ولی تو روز و یا زیر نور کافی عکس های خوبی میگیره...فیلم برداری اش هم عالیه...با فرمت MOV هم میگیره...که با quicktime میتونید ببینید
نکته مهم در مورد دوربین اینه که هیچ تنظیماتی نداره..هیچی...نه روز یا شب یا نور سفید یا macro یا هرچی..هیچی نداره...فقط سریع فوکوس میکنید و میگیره...یکم کاشکی تنظیماتش حرفه ای تر بود..ولی خب نیست!!

منوهای فوق العاده سریع و کار امد...کی برد مجازی بسیار عالی...خیلی خیلی کم احتمال داره غلط بزنید حرفی رو...بسیار خوب کار میکنه..

ورژن 3 که روی 3GS از اول هست به صورت پیش فرض کی برد عربی داره ...نکته حالب اینه که با همون کی برد عربی حروف گچ پژ هم داره و میشه نوشت !! دستت درد نکنه apple جون...با فارسی در هیچ قسمتی مشکل ندارید..اس ام اس...دیدن سایت ها و هرچی...همه چی به صورت دیفالت موجوده...

خب تا حدی میدونید گوشی ایفون محدودیت داره..مثل عدم دریافت بلوتوث یا وابسته بودن تمام و کمال به ایتونز...به نظر یکم سخت میاد ...ولی عادت میکنید....جالبه...گوشی هیچ فایل منیجری نداره...و لازم هم نداره...باورتون نمیشه...تمام منوها و موارد لازم به خوبی طراحی شدن و اصلا مشکلی نیست...هیچی...

مرورگر safari به خوبی و با سرعت زیادی کار میکنه...خوب هم هست...فقط کاشکی به صورت full screen هم میشد...

voice control بی نظیره...تا به حال نه روی نوکیا نه سونی یا هر گوشی دیگه ای ندیدید...بی نظیره...میتونید سوال کنید اسم اهنگ که داره پخش میشه چیه؟ و بهتون میگه...میتونید بگید pause کن..play کن...و خیلی خیلی موارد دیگه...و جالب اینه که فوق العاده حساسه...

حقیقت تو این 1 روز مشکل خاصی ندیدم ازش...

واقعا حق اپل هست تو 1 روز 3 میلیون 3GS بفروشه..نوش جونش...الحق که مدتها بود انقدر یه گوشی جدید من رو مجذوب خودش نکرده بود...واقعا افرین به فکر و ایده استیو جابز و همکارهاش...

راضیم...خیلی زیاد...

سوالی دارید بگید...

-------------------------

با cydia می تونی هم فایل منیجر دانلود کنی هم ibluetooth برای انتقال به وسیله بلوتوث
فکر کنم فول اسکرین هم میشه اگه بچرخونیش.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
اینم به خاطر ریویو :D :
21567%282%29.gif

iphonefututre.gif

خیلی ممنون :)

با cydia می تونی هم فایل منیجر دانلود کنی هم ibluetooth برای انتقال به وسیله بلوتوث
فکر کنم فول اسکرین هم میشه اگه بچرخونیش.

اره میدونم هست..منتها منظورم این بود که احتیاج نمیشه..شاید هم هنوز احتیاجم نشده..:D

Ibluetooth با Os 3 مشکل داره...منتظرم نسخه جدید بیاد...

فول اسکرین نمیشه safari وقتی افقی باشه یا عمودی فرق نداره...

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
خیلی ممنون :)

اره میدونم هست..منتها منظورم این بود که احتیاج نمیشه..شاید هم هنوز احتیاجم نشده..:D

Ibluetooth با Os 3 مشکل داره...منتظرم نسخه جدید بیاد...

فول اسکرین نمیشه safari وقتی افقی باشه یا عمودی فرق نداره...
عجب وسوسه کنندس!
اما حیف که اینجا قیمتش وحشتناک بالاست...

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
مازیار ممنون برای توضیحات :دی
اینمuserbar:

display.php

display.php

display.php

اینجا iphone رو سرچ کنی بازم هست

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
مازیار جان شما گوشی قبلیتون چی بود؟ آیفون بود یا ... ؟ چون میخوام بدونم این مقایسه ای که نوشتی نسبت به مثلا htc اینا نوشتی یا آیفون قدیمی. چون کسانی که آیفون داشتن میدونن از نظر صفحه لمسی یا کیفیت فوق العاده بالای هدفونش یا کیفیت صفحه نمایش در زیر نور آفتاب هیچ رقیبی نداره. حالا نمیدونم این مواردی که گفتی منظورت این بود که باز توی این موارد از آیفون قدیمی بهتر شده؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
نه ایفون نداشتم...نسبت به امثال omnia و G900 و N95 8GB و این مدل ها مقایسه کردم...

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
مبارکه مازیار جان

ببخشید دیر شد

تازه تاپیک رو میبینم

منم یه جورایی دارم وسوسه میشم برای خرید این گوشی

و موندم بین این و امنیا 2 !!!!

البته امنیا 2 که فعلا نیست ، ایفون هم قیمتش خیلی بالاست دور و بر 950 تومن هست قیمتش مدل 16 گیگ !

امنیا اچ دی هم قیمتش نزدیک 800 هزار هست تو بحرین !!!

پس فعلا همون بهتره که از امنیای عزیز خودمون استفاده بکنیم !

farshad_1983

Registered User
لایک‌ها
11
تبریک مازیار

من از خیلی وقت پیش تو فکر اینو ساتیو هستم
فقط یه مشکلی هست. من تا حالا با هیچکدوم از محصولات اپل کار نکردم. برای اولین تجربه کار با این (جیلبرک و ...) سخته؟
اون wifi که گفتی برای چه مواردی لازم میشه؟ نداشتن چه کارایی رو لنگ میکنه؟

gba

Registered User
لایک‌ها
25
تبریک مازیار

فقط یه مشکلی هست. من تا حالا با هیچکدوم از محصولات اپل کار نکردم. برای اولین تجربه کار با این (جیلبرک و ...) سخته؟

wifi که واجب الوجوبه. نباشه خیلی دردسر داره فکر کنم حتما واسه جیل بریک بهش احتیاج داری ولی جیل بریک و آنلاک کردن خیلی آسون شده و به راحتی انجام می گیره.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
مبارکه مازیار جان

ببخشید دیر شد

تازه تاپیک رو میبینم

منم یه جورایی دارم وسوسه میشم برای خرید این گوشی

و موندم بین این و امنیا 2 !!!!

البته امنیا 2 که فعلا نیست ، ایفون هم قیمتش خیلی بالاست دور و بر 950 تومن هست قیمتش مدل 16 گیگ !

امنیا اچ دی هم قیمتش نزدیک 800 هزار هست تو بحرین !!!

پس فعلا همون بهتره که از امنیای عزیز خودمون استفاده بکنیم !

:rolleyes: خیلی ممنون...من که گفتم از امریکا اوردن 710 تومن در اومد برام...اینجا الان دارن 32 انلاک رو میدن 1100-1150
تبریک مازیار

:happy: متشکر...

برای اولین تجربه بهتره اگر میخوای بخری یکم وقت بزاری و مطالعه کنی...من حدود 1 ماه داشتم کل اینترنت رو زیر و رو میکردم و خیلی دنبال مطالب بودم که وقتی میاد دستم سرگیجه نگیرم چی کار کنم...

کلا با اینکه تو 1 ماه قبل ایفون نداشتم ولی انقدر مطالب در موردش خونده بودم که همه رو دقیق یاد گرفته بودم...ایفون که رسید دستم 10 دقیقه ای جیل بریک کردم و بعد هم انلاک :D

ولی اگر ندونی چطوریه خیلی کارت سخت میشه...

اون wifi برای ایفون از نون شب هم واجب تره :D...برای همه چی لازم میشه...انلاک کردن...نصب برنامه ها و پچ های cydia و خیلی چیزها...کلا نداشته باشی بیچاره میشی...:)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
با تاخیر تبریک میگم :)

:rolleyes: ممنون...

----------
نمیدونم چطوریه هرچی بیشتر باهاش کار میکنه ادم بیشتر معتاد میشه...لامصب اصلا یه دنیای دیگه ای داره ایفون...تمام ذهنیاتی که از نوکیا و سونی اریکسون دارید باید بزارید کنار !!:happy:

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
شما 16 گرفتی یا 32 ؟

میشه چندتا عکس باهاش بگیری برامون بگذاری ، اگه گوشی دیگه ای هم داری مقایسه باهاش بکنی ؟

ما هم یه ایپاد تاچ داریم توی خونه دیروز اپدیت کردم به ورژن 3 امروز هم جلبریک کردم !

سیستمش عین ایفون هست ولی قیمتش 1 سوم قیمت ایفونه !

اکانت اپل استور خواستم درست بکنم هی گیر داد و نشد ، شما میتونی زحمتش رو بکشی یه اکانت درست بکنی به ایمیل من :

[email protected]

پسوردش هم یک تا شش باشه !

دستت درد نکنه

نمیدونم چطوریه هرچی بیشتر باهاش کار میکنه ادم بیشتر معتاد میشه...لامصب اصلا یه دنیای دیگه ای داره ایفون...تمام ذهنیاتی که از نوکیا و سونی اریکسون دارید باید بزارید کنار !!

ببینم هنوزم روی اون سونی اریکسون های جاوای عقب مونده تعصب داری یا دیگه دست برداشتی ؟ دی !

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
من 32 مشکی گرفتم...لاک بود برای AT & T امریکا که حیل بریک و انلاک کردم...

عکس حالا میزارم...

والله اکانت اپل استور که تو ایران به کل تحریم هستیم از طرف اپل و با بدبختی باید ساخت..منم دادم برام ساختن...شما ولی تو بحرین که تحریم نیستی راحت میتونی بسازی

سونی اریکسون خوبه...!!

بالا