برگزیده های پرشین تولز

اینایوشه باید با کیکیو بره بیرون یا کاگومی!؟

اینایوشه باید با کیکیو بره بیرون یا کاگومی!؟

• Total voters
    6
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
kinu3.jpg

kikyo.jpg

kikyo_007.jpg

kikyo_025.jpg

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
Spoiler

كيكو!
03jugeng.jpg

يك پريستس يا ميكو مهربون دوستداشتني !كه مدتها با اهريمن مبارزه كرد!در يك نبرد بجز يك عنكبوت بقيه دشمنان كيكو كشته شدن!همرزم حسودش اون رو طلسم كرد هر وقت عاشق بشه به مصيبت دچار بشه!ولي كيكوي مغرور ودوستداشتني به اين كار اون خنديد اون مطمئن بود عاشق نمي شه!تا اينكه يك روز با اينايوشا يك نصفه ديمن اشنا شد!اون مجروح بود ولي اينو يوشا از فرصت براي كشتن اون استفاده نكرد!اونها بعد از يكي دو مبارزه باهم اروم اروم صميمي شدن با هم دوست شدن و عاشق هم شدن!اما دست تقدير سر نوشت ديگه اي رو براي اونها مي خواست!اونيگوما يك راهزن كه به ريسش خيانت كرده بود و توسط همرزماش زنده زنده سوزنده شده بود و بعد به قعر دره افتاده بود توسط كيكيو نازنين پيدا شد!كيكو از اون تا لحظه مرگش نگهداري كرد!اوناگومي و عنكبوت زنده مونده از جنگ كه سوگند انتقام خورده بود متحد شدن!معامله اين بود اونيگوما بدنشو به عنوان ميزمان به اونها مي داد و اهريمني به اسم نوراكو بوجود اومد!اوگوما با افرادش به كيكو و اينايوشه حمله كردن چون مي دونستن قدرت كيكيو بخاطر عشق كم شده ولي اونها شكست خوردن چون هنوز اين دو پيشي عاشق قوي بودن!پس ميراكو نقشه اي بسيار شيطاني كشيد!چون كيكو قلبش پاك بود جواهر هم تحت تاثير قلب اون قرار گرفته بود و به كار اهريمن نمي ومد!پس اون تصميم به بازي وحشتناكي گرفت!كيكو قصد داشت با كمك جواهر معشوقش رو به انسان تبديل كنه ولي در روز قرار اين شيطان بود كه با تبديل قيافش به شكل اينايوشه به اونجا رفت !كيكو چون كمي زود تر به اونجا رفته بود بجاي كمان در حال ارايش صورتش بود تا سر قرار زيبا تر به نظر برسه!ولي اهريمن دختر زيبا رو هدف قرار دارد!اون رو زخمي كرد جواهرو گرفت به اون گفت از اول هم بدنبال جواهر بوده و اينكه اون به ارايش نياز نداره خون ديمن ها براش كافي!شيطان پليد كه بخش از نقشش بخاطر حسادت به اينايوشه بود و به هر حال قلب اناگومي رو در سينه داشت بعد از كاشتن بزر نفرت در قلب كيكيو !به سراغ اينايوشه رفت جواهر رو در سر جاش گزاشت و با قيافه كيكيو انبار قلب اينا يوشا رو شكست!اينو براي دزدین جواهر رفت و در سر راه برگشت به كيکيو رسيد!كيكو با تير اينو رو زد و خوش هم با اينكه با كمك جواهر مي تونست زنده بمونه مرگ رو انتخاب كرد!ولي يك چيز طبق برنامه شيطان پيش نرفت كيكيو نتونست معشوقشو رو بكشه ! ايايوشه بعد از ژنجاه سال توسط كاگومي بيدار شد وبه سراغ انتقام رفت!
kikyo18.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اخلاقش يه نموره مهربون مي شه!(خانمها دلشونو صابون نزنن اين صاحب داره!)

صاحبش منم.:D با هر چيزی ميخواين شوخی کنين جز سشومرو! :hmm:

شيان اسم شمشير ها رو اشتباه نوشتی!:eek: يه کم بيشتر دقت کن.:rolleyes: من از فارسی ساز استفاده ميکنم عذرم موجه هست، تو چی؟ :blink:

فکر کنم اینجا رو هم که گفته spiritرو هم یه دست بزنیم بد نباشه!!به هر حال حیفه انیمیشن به این نازی منابعش ایراد داشته باشن!
تا اونجايی که چشم من ميبينه، اينجا هم نوشته dog demon! :cool:

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اینو خوندم زن شاه!:lol:درستش کن!
من می گم کاگومه با کیکیو قاطی شن یه دختر جدید به وجود میاد که اینویاشا با اون بره!:p

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اوکی!
.:D با هر چيزی ميخواين شوخی کنين جز سشومرو! :hmm:

شيان اسم شمشير ها رو اشتباه نوشتی!:eek: يه کم بيشتر دقت کن.:rolleyes: من از فارسی ساز استفاده ميکنم عذرم موجه هست، تو چی؟ :blink:

تا اونجايی که چشم من ميبينه، اينجا هم نوشته dog demon! :cool:

احتمالا نویسنده زیاد به فرهنگ مشرق زمین اشنا نبوده!
The series is named after one of the main characters. The name "InuYasha" means "dog spirit". Inu (犬) is a Japanese word meaning "dog". Yasha (夜叉) is a Buddhism-related word meaning "spirit".[1]

چشم قبلا گفته بودین مراقب اظهار نظرم راجع به این یه کار باشم !وگرنه ترور می شم!بعدشم من هدفم تبلیغ این انیمه زیباست!هرچند پایان مشخصی نداشت!ولی خیلی قشنگ بود !;)
در مورد تایپم چشم!دقت بیشتری می کنم!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من اینو خوندم زن شاه!:lol:درستش کن!
من می گم کاگومه با کیکیو قاطی شن یه دختر جدید به وجود میاد که اینویاشا با اون بره!:p

این مورد چیز بود !مشکل کیبورد!
بعدشم کیکیو به این نازی!دیگه احتیاج به تغییرات نیست!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
Name: Sango (珊瑚)
Means: Coral
AKA:
Race: Human
Weapons: Hiraikotsu (飛来骨)

First Appearance:
Manga: Act 85
Anime: Episode 24
Seiyuu:
English: Kelly Sheridan
Japanese: Kuwashima Houko

نام سانگو دختر شانزده ساله ریس دهکده متخصصان کشتن دیمن!پدر ش و دوستانش به دست برادر کوچکش که به و سیله نوراکو کنترل می شد کشته شدن!
character-sango.jpg

سلاحش بومرگیه که از استخوان دیمن ها ساخته شده و همه بجز اینایوشه پیشی مظلوم می دونن عاشق میراکوئه!;)
نامبرده در لباس مخصصو مبارزه با کلاس تره ولی متاسفانه زیاد در ضمینه انتخاب لباس زیاد خوش سلیقه نیست و لباسهایی که می پوشه با وجود اینکه اون رو س ک س ی نشون می ده (رجوع شود به محل دست میراکو!)از کلسش کم می کنه!

180px-IY_sango.jpg

فایل های ضمیمه

• 4096799sango019.jpg
    4096799sango019.jpg
    27.5 KB · نمایش ها: 1
  • image.jpg
    image.jpg
    44.3 KB · نمایش ها: 1
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا