• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اینترنت از کجا بگیرم؟

Amadea

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,720
کدوم شرکت یک سرویس رو بین 8 نفر شیر می کنه؟
ایرانسل که نوشته این کار رو می کنه. من 512 دارم، ولی گاهی حتی به 12 هم رسیده سرعتم. زنگ هم که زدم، گفته شیر شده دیگه، تا 8 هم که رسید موشکلی نداره. البته برای من داره، ولی خب برای اونا نداره، چون گفتن سرویس هاشون 1 به 8 شیر شده. :general306:

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
ایرانسل که نوشته این کار رو می کنه. من 512 دارم، ولی گاهی حتی به 12 هم رسیده سرعتم. زنگ هم که زدم، گفته شیر شده دیگه، تا 8 هم که رسید موشکلی نداره. البته برای من داره، ولی خب برای اونا نداره، چون گفتن سرویس هاشون 1 به 8 شیر شده. :general306:
می دونم
پس چرا یکی از دوستای من وایمکس ایرانسل داره سرعتش خوبه؟
یعنی خوب بود خیلی وقته ندیدمش
2 مگ نا محدود داشت 280 تا سرعت می داد خودم هم کلی باهاش دانلود کردم تازه تو خونه ما 1 آنتن بیشتر نداشت

Amadea

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,720
پس چرا یکی از دوستای من وایمکس ایرانسل داره سرعتش خوبه؟
بستگی داره به وضع و شلوغی محل مورد استفاده. مثلا من یه مودم یو اس بی دارم که خیلی جاها خوبه. ولی خب توی خونه که منطقه ما توسط مخابرات نفرین شده و همه به وایمکس پناه بردن شلوغ شده و وضع خوب نیست.

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
بستگی داره به وضع و شلوغی محل مورد استفاده. مثلا من یه مودم یو اس بی دارم که خیلی جاها خوبه. ولی خب توی خونه که منطقه ما توسط مخابرات نفرین شده و همه به وایمکس پناه بردن شلوغ شده و وضع خوب نیست.
آها پس اینجوریه
ولی در کل فک می کنم اینترنت شانسی باشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,763
توی پارس هم سرعت نامحدود خیلی کمتر از محدود هست؟

بالا