برگزیده های پرشین تولز

اینجا چه خبره ؟

avajang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این فروم به منظور ارتباط بیشتر و دو طرفه با شرکت کنندگان در مسابقات بازی های کامپیوتری آواژنگ راه اندازی شده است.
کسانی که در مورد بازی ها سوالاتی دارند، پیشنهادات بهتری برای نحوه برگزاری مسابقه دارند و یا انتقادی دارند می تونن توی این فروم مطرح کنند.
تمامی این نظرات توسط مدیریت آواژنگ بررسی خواهد شد و تا جایی که امکان پذیر باشه به اونها ترتیب اثر داده می شه.

در صورتی که پیشنهادی برای بهتر اداره کردن این بخش دارید، لطفا در همین تاپیک بنویسید.

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
با خیر مقدم به شما دوست عزیز.
بهتر هست که توضیحات لازم در مورد این مسابقه رو تو همین تاپیک بدید تا همه در جریان کار قرار بگیرند

avajang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از خیر مقدم

این مسابقه برای بازیگرهای Need for speed - ProStreet طراحی شده

مسابقه به این صورت است که توی این بازی قسمتی است به نام Wheelie competition که توی اون شما باید یک مسیری رو روی دو چرخ عقب ماشین ( مدل تک چرخ موتور سوارها ) طی کنید

مسابقه در واقع بر سر این است که چه کسی مسافت بیشتری رو می تونه طی کنه

یه بخش جانبی هم داریم که به زیباترین و زشت ترین ماشین طراحی شده، جایزه تعلق خواهد گرفت

برای شرکت توی این مسابفه کافیه برین به
http://www.avajang.com/avajang_life/competition/nfs_prostreet/index.asp
و بعدش پایین صفحه یک فرم مشاهده می کنید، اون رو پر کنید و بعد از اون اسمتون وارد مسابقه می شه.

برای فرستادن رکوردها به ما باید این کار رو بکنید

برای ارسال Profile خود باید به شاخه My Documents رایانه خود مراجعه کرده و از داخل آن پوشه Pro Street را بصورت فایل Zip شده، به nfsprostreet [at] avajang.com ارسال نمایید.
بطور مثال اگر نام رایانه خود را Saman انتخاب کرده باشید برای پیدا کردن پوشه Pro Street باید به آدرس:
C:\Documents and Settings\Saman\My Documents مراجعه کنید.
توجه داشته باشید که قبل از این کار باید حتما فرم ثبت نام رو پر کرده باشید.

باز هم اگه سوالی هست خوشحال می شم کمک کنم.

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
چرا ProStreet ؟!
آخه چی داره این بازی؟! واقعا خراب کرد با این ورژن NFS! اصلن اون هیجان سابق رو نداره! من چند ساله طرفداره NFS هستم از NFS 2 تاحالا بازی کردم.... ولی این ورژن آخر خیلی بد شده. این نظر خیلیا هم هست.

avajang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
جایزش چی هست ؟

این ایمیل ظاهرا کار نمی کند

[email protected]
جایزه مسابقه کارت های گرفیکی ATI است که به سه نفر اول تعلق می گیره
اینجا می تونین مدل های کارتهای گرافیکی که به برندگان تعلق می گیره رو مشاهده کنید.

http://www.avajang.com/avajang_life/competition/nfs_prostreet/index.asp

بعدش مشکل ایمیل چیه ؟ برگشت می خوره ایمیل هاتون ؟!

avajang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا ProStreet ؟!
آخه چی داره این بازی؟! واقعا خراب کرد با این ورژن NFS! اصلن اون هیجان سابق رو نداره! من چند ساله طرفداره NFS هستم از NFS 2 تاحالا بازی کردم.... ولی این ورژن آخر خیلی بد شده. این نظر خیلیا هم هست.
انتخاب بازی بر اساس معیارهای مختلفی صورت می گیره
نظر یک نفر رو ما در انتخاب بازی ها در نظر نمی گیریم و سعی می کنیم بازی انتخاب کنیم که تعداد افراد زیادی اون رو تجربه کرده باشند
تاپیک زیر رو هم اصلا واسه همین باز کردیم که بتونیم بازی بعدی رو بهتر انتخاب کنیم. در صورتی که پیشنهادی دارین ممنون می شم اونجا بنویسید

http://forum.persiantools.com/t100897.html

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
چرا ProStreet ؟!
موافقم ! اصلا باهاش حال نکردم

Shine

Registered User
لایک‌ها
12
من که سیستمم نمی کشه این بازی رو بکنم وگرنه سه تا کارت گرافیک مال من بود
6xavh42.gif

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
اگه يه طوري بود كه به صورت آنلاين ميشد با حريف ها بازي كرد خيلي جالب ميشد! كسي كه بيشترين ركورد رو بزنه حالا تو هرچي! برنده هست.

avajang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه يه طوري بود كه به صورت آنلاين ميشد با حريف ها بازي كرد خيلي جالب ميشد! كسي كه بيشترين ركورد رو بزنه حالا تو هرچي! برنده هست.
خیلی از بچه ها این پیشنهاد رو دادن
حتما در مسابقات بعدی این مورد رو در نظر می گیریم

avajang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اطلاعیه مهم آواژنگ:

پیرو سوالات فراوان دوستان در مورد تعداد و زاویه عکس های ارسالی برای شرکت در مسابقه زیباترین و بدترکیب ترین خودرو نحوه شرکت در مسابقه و ارسال فایل ها به شکل زیر اعلام می گردد.

1. برای شرکت در مسابقه زیباترین و بدترکیب ترین خودرو نیازی به ارسال عکس نمی باشد. کافی است پروفایل خود را برای ما ارسال کنید.

2. پروفایل ارسالی شما باید حاوی زیباترین و بدترکیب ترین خودرو باشد. بنابراین داوران هر دو مدل خودروی تعیین شده برای شرکت در مسابقه را در گاراژ پروفایل ارسالی شما مورد بررسی قرار خواهند داد.

4. در قسمت بدترکیب ترین خودرو, انتخاب مدل ماشین به عهده شرکت کننده است و محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

بنابراین پروفایل های ارسالی شما در سه رشته Drag, زیباترین و بدترکیب ترین خودرو مورد بررسی و داوری قرار می گیرند.

حتما فراموش نکنید که قبل از ارسال پروفایل در وب سایت آواژنگ ثبت نام کنید:
مسابقه آواژنگ
. پروفایل های ثبت نام نشده از لیست داوری حذف می گردند.

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
ببخشید من یه سوال داشتم:

مثلا من میتونم چند بار پشت سر هم بیام و بازی کنم یا هر کسی فقط یک بار میتونه؟

بالا