برگزیده های پرشین تولز

این احتمالا آیفون 6 است

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
14651274838_7b87e357f6_o.jpg
14837532292_412b6fa25b_o.jpg

14651249139_e9a9379850_o.jpg

جدیدترین و نزدیک ترین طرح برای آیفون 6!اگه این باشه باید پول جمع کرد برای خریدش!البته این نسخه گلد هست.
آدم میمونه اگه اپل گوشی تولید میکنه کمپانی های دیگه چی تولید میکنن!

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
بنده هم اسمارتفون اندرویدی داشتم هم ویندوزفونی و هم آی او اس

از نظر سرعت واقعا ویندوزفون خیره کننده ست. حتی از آی او اس سریعتره و لگ ،کندی و هنگ خیلی کم پیش میاد.
ولی مثل آی او اس سیستم متن بسته ایه و کار کردن باهاش برای آدمهای عادی یه کم سخته.
اسمارتفونهای ویندوزی که نوکیا داره تولید می کنه از نظر سخت افزاری دست کمی از آیفون نداره.

اندروید یه سیستم عامل همگانی تره امکانات زیادی در اختیار کاربر می ذاره. گوشیهایی که با این سیستم عامل وارد بازار می شن متنوع تر و ارزان تر از بقیه هست. فراوانی اپلیکیشن های رایگان و غیررایگان هم از دیگر برتریهاشه
معایبش هم همون لگ ها کندیها و هنگ کردنه که حتی در گوشی های با تعداد هسته و مقدار رم بالا هم رخ می ده.
و همینطور گستردگی ویروسهاییه که برای این سیستم عامل نوشته شده.
بیشتر گوشیهای اندرویدی از نظر کیفیت ساخت در سطح پایینی هستن غیر از معدود محصولهای کمپانیهایی مثل htc

بازار به هر سه سیستم عامل نیاز داره نسبت به نیازها و سطح توقعات

QuinT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
ویندوزفون یه مشکل عمده که داره اینه که تنوع اپلیکیشن هاش به اندازه آی او اس و اندروید نیست . البته مایکروسافت داره تلاش میکنه که این وضعیت رو بهبود ببخشه اما خب در مجموع هنوز کار زیاد داره تا به یک سطح ایده آل برسه !

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
خوبه هر سری گوشی اپل میاد تو بازار همه میبینن که هیچ عکس درستی قبل از رونمایی نشت نکرده بود . به جز یه مورد که 2 روز قبل رونمایی یه سری عکس مشابه گوشی نشت کرد.
بازم ملت همیشه در صحنه ی ایرانی که عاشق شایعه و خرافه هستن پیراهن میدرن برای پخش اراجیف سایتای چینی .

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
من آيفون قبلي فكر كنم بيش از يك ماه قبل معرفيش تو سايت ها ديده بودم.بله چون تو چين توليد ميشه شايعه ها از اين كشوره و خيلي از سايت هاي معتبر دنيا اين اخبار پست ميكنن.ملت هميشه در صحنه ي ايران نميتونه ال سي دي بسازه ادعاي بيل گيتس بودن هم داره!
به تيم كوك ميگم بزاره شايعه ها از ايران شروع بشه!!!
از اين طرح ها هم براي آيفون زياد ساخته ميشه چون مهمترين گوشي سال هست.

Last edited:

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
یه دلیل بهتون میدم که اپل بگیرید و کل کل سخت افزار و نرم افزار و بنچ مارک نکنید
ایفون رو بگیرید واسه کیفیت بی نظیر صداش(اکثر هدست های خفن هم با ایفون مچ هستن)(دیستورشن موج خروجیش کمتر از نیم درصده)
ادم میخواد گوشی رو بگیره دستش لذتشو ببره و گوشیش ساپورت بشه تا چند سال وگرنه اجرای بازی های خفن و سنگین که شاهکار نیست هرچند ایفون در این زمینه هم کم نمیاره
همون پلی لیستی که درست میکنی با ایتیونز به همه ی گوش های دنیا می ارزه خدا وکیلی :D
بخوای نرم افزار اجرا کنی خوب برو یه کامپیوتر یا لپتاپ خفن بگیر دیگه

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
خوبه هر سری گوشی اپل میاد تو بازار همه میبینن که هیچ عکس درستی قبل از رونمایی نشت نکرده بود . به جز یه مورد که 2 روز قبل رونمایی یه سری عکس مشابه گوشی نشت کرد.
بازم ملت همیشه در صحنه ی ایرانی که عاشق شایعه و خرافه هستن پیراهن میدرن برای پخش اراجیف سایتای چینی .

من آيفون قبلي فكر كنم بيش از يك ماه قبل معرفيش تو سايت ها ديده بودم.بله چون تو چين توليد ميشه شايعه ها از اين كشوره و خيلي از سايت هاي معتبر دنيا اين اخبار پست ميكنن.ملت هميشه در صحنه ي ايران نميتونه ال سي دي بسازه ادعاي بيل گيتس بودن هم داره!
به تيم كوك ميگم بزاره شايعه ها از ايران شروع بشه!!!
از اين طرح ها هم براي آيفون زياد ساخته ميشه چون مهمترين گوشي سال هست.
این شایعه ها همه جای جهان هست و خیلی هم از ایران بیشتر

حتی خیلی هاشون می دونن که اینها واقعیت نداره ولی یه جور بازار کل کل کردن و بحث و جداله و همینطور کم تحملی طرفدارای آیفون برای دیدن گوشی جدید.

هیچ اشکالی هم نداره

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
این شایعه ها همه جای جهان هست و خیلی هم از ایران بیشتر

حتی خیلی هاشون می دونن که اینها واقعیت نداره ولی یه جور بازار کل کل کردن و بحث و جداله و همینطور کم تحملی طرفدارای آیفون برای دیدن گوشی جدید.

هیچ اشکالی هم نداره
خیلی هم اشکال دارد :rolleyes:

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
بنظر میرسه کمپانی ها از این اخبار و شایعات استقبال هم میکنند!وقتی هر روز شایعه ای جدید از آیفون رو سایت ها میاد چرا اپل باید بدش بیاد.بدون اینکه پولی خرج کنه خود به خود تبلیغ میشه و در کانون توجه قرار میگیره.
ولی متاسفانه همین لو دهنده ها جذابیت همه مراسم ها رو از بین میبرن چون از قبل تقریبا معلومه چی قراره معرفی بشه!:confused:

mormak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان سلام سوال من هیچ ربطی یه این بحث نداره و از همه عذرخواهی میکنم فقط چند لحظه وقتتون رو میگیرم برای مشاوره. من یه گوشی آیفون 4 هشت گیگ بهم هدیه دادن که یکماهه باهاش کار کردم ولی ازش خسته شدم میخوام بفروشمش. بنظرت با چه قیمتی بذارمش تو بازارچه؟ لطفا یه برآورد قیمت واسم پخ کنید. ممنون میشم

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
به نظر نمیاد این طرح آیفون ۶ باشه به نظرم یه طرح خیالی هست که وب سایتهای خبری برای پربازدید کردنشون این طرحها رو میگذارند.
به این دلیل سبک طراحی این گوشی که گذاشتید مربوط به دهه قبل میشه:
گوشه های گرد ،‌دکمه های بیضی شکل ، حالت ال سی دی و ...
اپل خیلی وقته که از چنین طراحی هایی فاصله گرفته
من فکر میکنم یه نفر طراحی های سامسونگ و اپل رو مخلوط کرده و همچین طرحی در آورده.
و البته اگر ۱٪ این طرح واقعا آیفون ۶ باشه که بعید میدونم ، باید به حال اپل تاسف خورد.

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,734
این واقعیت داره که اپل رونمایی ایفون جدید رو موکول کرده به دهه فجر؟:general505:

بالا