• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

این دیگه چه جور فیلتر کردنی هست !

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
دوست عزیز این نوع فیلتر کردن یه سالی هست که ازش استفاده میکننن منتها شما بی خبرید !
ببینین فیلتیرنگ اول میاد میبینه صفحه غیرمجازه بعد بهتون اخطار میده عاق حذفش کن یه روز میگذره اگه جوابی نیومد اون صفحه فیلتر میشه و به هاستینگ میگه اون صفحه رو ببند
اگه این عدم توجه ها از طرف وبمستر چندتا شد کل سایت رو فیلتر میکنن بع میگن توضیح بده چرا اجرا نمیکنه جریان برای من این بود
شما مطئنی دقیقا روال کاریشون همینجوریه ؟
دوست عزیز شما که از فیلترینگ های عجیب غریب اینا زیاد کشیدی ... نباید این حرفو بزنی
(روال کاری منظم و یکسان)

"ببینین فیلتیرنگ اول میاد میبینه صفحه غیرمجازه بعد بهتون اخطار میده عاق حذفش کن یه روز میگذره اگه جوابی نیومد اون صفحه فیلتر میشه"
--
مخالفم به نظرم اینجوریه :
(فیلترینگ میاد یه صفحه بررسی میکنه ،بعد "فیلتر میکنه" یک روز بعد ایمیل میده .. چون مسلما یه روز گذشته ، یه اخطار عدم اجرا هم براتون ارسال میکنه )
خلاصه اینکه شما اصلا نمیدونی چه اتفاقی برای سایت شما داره می افته!!!
من فکر میکنم این درست تر باشه
البته جسارت نباشه به شما و سایرین ...

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
شما مطئنی دقیقا روال کاریشون همینجوریه ؟
دوست عزیز شما که از فیلترینگ های عجیب غریب اینا زیاد کشیدی ... نباید این حرفو بزنی
(روال کاری منظم و یکسان)

"ببینین فیلتیرنگ اول میاد میبینه صفحه غیرمجازه بعد بهتون اخطار میده عاق حذفش کن یه روز میگذره اگه جوابی نیومد اون صفحه فیلتر میشه"
--
مخالفم به نظرم اینجوریه :
(فیلترینگ میاد یه صفحه بررسی میکنه ،بعد "فیلتر میکنه" یک روز بعد ایمیل میده .. چون مسلما یه روز گذشته ، یه اخطار عدم اجرا هم براتون ارسال میکنه )
خلاصه اینکه شما اصلا نمیدونی چه اتفاقی برای سایت شما داره می افته!!!
من فکر میکنم این درست تر باشه
البته جسارت نباشه به شما و سایرین ...
از کارای اینا خدا هم سر در نمیاره
دیروز یدونه ایمیل از فیلتیرنگ اومد برای سایتی که برای من فروختی مسخره بازی بابا

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
از کارای اینا خدا هم سر در نمیاره
دیروز یدونه ایمیل از فیلتیرنگ اومد برای سایتی که برای من فروختی مسخره بازی بابا
:general404::general404::general404::D:D
بسی خندیدیم از کارهای عاقایان
دوستان در جریان باشید برا سایتی که شیش ماه پیش فیلتر شده و کلا منحدم شده فایل منیجرش کلا پاک شده . ایمیل میدن فلان مطلبو پاک کن (زنده نیستن اینا بخدا:general208:)
والا ... من خودم داری یه موضوعی پیدا میکنم گیر فیلترینگ بهمون کمتر باشه ... تا آدم میاد قد علم کنه میزنن آدمو فیلتر میکنن ....

بالا