برگزیده های پرشین تولز

این روزها td-lte ایرانسل مشکل دارد؟

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
اتفاقا منم خواستم بپرسم اینو
اره از منم مشکل داره! جالبه به نت ایرانسل وصلی ولی اپ ایرانسل من باید چند بار خطا بده تا وا شه!!

راستیتش من این موضوع رو دو هفته ای هست که با پشتیبانی ایرانسل مطرح کردم ، اصلا زیر بار نمیرن امروز زنگ زدم بهم به اصطلاح خواستن پیگیری کنن ، هر چقدر برای طرف دلیل اوردم اپلیکشن مشکل داره به شدت رد میکرد ، و مشکل رو از سمت من میدونست... گفتم برو تو پیج اینستاگرامتون ببین کلی کاربر تو کامنتها این مشکل رو دارن ، بهم گفت اینستاگرام معیار سنجش مشکل کاربرها نیست !! خلاصه اخرش با یه برخورد بد که انگار ارث پدرش رو از من می خواد گفت بهر حال از نظر شرکت ایرانسل مشکلی نیست و این موضوع تموم شده است خدانگهدار !

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
راستیتش من این موضوع رو دو هفته ای هست که با پشتیبانی ایرانسل مطرح کردم ، اصلا زیر بار نمیرن امروز زنگ زدم بهم به اصطلاح خواستن پیگیری کنن ، هر چقدر برای طرف دلیل اوردم اپلیکشن مشکل داره به شدت رد میکرد ، و مشکل رو از سمت من میدونست... گفتم برو تو پیج اینستاگرامتون ببین کلی کاربر تو کامنتها این مشکل رو دارن ، بهم گفت اینستاگرام معیار سنجش مشکل کاربرها نیست !! خلاصه اخرش با یه برخورد بد که انگار ارث پدرش رو از من می خواد گفت بهر حال از نظر شرکت ایرانسل مشکلی نیست و این موضوع تموم شده است خدانگهدار !
یا خدا
اینا دیگه ترکوندن، بیا و این همه بسته گرون بخر، بعدشم مشخص نیست چقدر حجم باقی مونده! واقعا اپلیکشن فاجعه ای داره...
راستی دوستان سرعت برای من «تقریبا» مثل سابق شد و با 3-4 مگ اینا میتونم دانلود کنم که خب این مقدار دفعات پیش بعضا دو برابر بود
گویا شرایط رو به بهبوده
ولی اپ ایرانسل همچنان مشکل داره

Amirarsalan76

Registered User
لایک‌ها
107
یا خدا!
اتفاقا از امروز سرعت فاجعه شده و از 500 اینا بیشتر نمی ره، اونم در حالی که تنها شخصی که فعلا از مودم استفاده می کنه منم و کس دیگه ای وصل نیست بهش...
الان 2 گیگ خواستم دانلود کنم زده یک ساعت و خوردی طول میکشه!

درود دوست عزیز منم زاهدان هستم و از adslاستفاده میکنم اما یکی از اقوام که مودم تی دی داشت به شدت ناراض بود و اورد که براش سرعت و کیفیت رو چک کنم
دقیقا مثل گفته شما سرعت روی جهار مگابیت بسته شده بود در حالی که نه 100 گیگ رایگان رو فعال کرده بود نه بسته اش سرعت محدود بود
تست سرعت هم میگرفتم لحظه ای میرفت بالا تا 30 مگابیت اما باز میامد پایین
با پشتیبانی تماس گرفتم اما بجز چرت و پرت چیزی دستگیرم نشد و میگفت در منطقه شما محدودیت سرعت اعمال نشده و بخاطر اشباع شبکه شاید باشه.....

اما توی همین شرایط پسرعموم بسته 100 گیگ رو فعال کرد و با مودم آی60 داشت به راحتی تا نزدیک به 28 مگابیت سرعت میگرفت

Amirarsalan76

Registered User
لایک‌ها
107

منم این مشکل رو دارم و بیان کردم بدون هیچ چیزی پشتیبانی بهم گفت پیگیری میشه و خدانگهدار:D
کلا با نت های دیگه که بالا نمیاد و با نت خوده ایرانسل هم با دردسر زیاد

بالا