برگزیده های پرشین تولز

این سایتهای خوشگل و پر از منو و تصویر و با بخشهای مختلف را چطور آماده می کنند؟

hamid_brj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام دوستان

من تا حدی با زبان HTML و طراحی صفحه های وب و البته با Gavascript و PHP آشنا هستم و سایت شرکت خودمان را هم آماده کرده ام ولی پرسشی که برای من وجود دارد این است که من خودم برای طراحی صفحه های سایت خودمان که البته زیاد هم نیست کلی توی Frontpage وقت گذاشتم و یک قالب ساده طراحی کردم و کلی مشکل داشتم. مثلا برخی اوقات که صفحه جدیدی آماده می کردم مجبور بودم هی اندازه جدولها و ... را عوض کنم تا بهم ریختن نظم صفحه را جبران کنم. اما از طرفی سایت دیگر شرکتها و حتی افراد را که می بینم دچار تعجب می شوم که چطور این صفحه های شلوغ و پر از شکل و منو و تصویر و بخش و ... را دارند! آیا واقعا همه طراحان این سایتها(مخصوصا این سایتهای ایرانی که طراحان انها ایرانیها هستند) این همه وقت برای آماده کردن صفحات سایت خود می گذارند؟ آیا این منوهای چند لایه و گوناگون که به شکلهای زیبایی هم باز می شوند کار خود این طراحان است؟! من وقتی کد سورس این صفحات را و مخصوصا کد javascript آنها را می بینم باور نمی کنم این همه وقت بگذارند برای این کار!
بنظر می رسد اینها اکثرا از templateهای آماده استفاده می کنند ولی آیا این قالبها خودشان دارای تمامی این امکانات که برخی سایتها دارا می باشند، هستند؟ مثلا آیا دارای منوهای چند لایه javascriptی هستند؟
مخصوصا این سایتهای معروف و معتبر مثل cisco-cnn-3com-usr-... آیا اینها از template های آماده استفاده کرده اند یا خودشان قالب سایتشان را آماده کرده اند؟
من خودم برای طراحی یک منوی عمودی سه لایه کلی وقت گذاشتم و آنهم بصورت نیمه HTML و نیمه javascript درآمد که وقتی در frontpage دیده می شود روی بقیه متن صفحه را می پوشاند.
قالبهای آماده را من از کجا می توانم پیدا کنم، آیا بصورت رایگان هستند یا در قالب نرم افزارهای طراحی وب وجود دارند؟ آیا این قالبها دارای امکانات دیگر مثل ایجاد منوهای دلخواه چند لایه با عملکردهای متفاوت هستند؟

ببخشید که مطلبم ایقدر طولانی شد ولی اگر راهنمایی کنید، سپاسگذار خواهم بود.:)

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آره عزیزم خودشون طراحی می کنن .
می تونی از تمپلت های آماده و از نرم افزار ها هم کمک بگیری .

در ضمن اگه شما هم یکم دیگه کار کنی و با اصول کار آشنایی کامل پیدا کنی و دستت روون بشه شما هم میتونی به راحتی سات هایی طراحی کنی که توش پر از این جغور پقور ها باشه .

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از من میشنوی frontpage رو بنداز دور
تا با notepad کار نکنی راه نمیفتی

alireza_79

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک طرح خوب همیشه یک طرح زیبا نیست، وب سایت هایی که طراحشان به دلیل ضعف در ایجاد ساختارهای کاربر پسند به کارهای گرافیکی خاص روی می آورند . یک طرح خوب قبل هر چیزی باید تاثیرگذار باشد.

در ایران طراحان خوب به تعداد انگشتان یک دست نمی رسند.

IranSpirit

Registered User
لایک‌ها
0
اولا من توصیه می کنم از آماده استفاده نکن ولی خوب اگر میخوای استفاده کنی این کا را رو کن:

اول اینکه برای قالبها میتونی از template monster استفاده کنی ، چون پولیه می تونی از emule دانلود کنی بالای

10000 تا فکر کنم تو ای میول هست ( بین خودمون باشه من خودم از طرح های سوسول و جلفشون متنفرم )

ولی برای منو ها تو اونجا چیزی پیدا نمی کنی چاره اش اینه که یک کم رو جاوا اسکریپت کار کنی تا دستت تند بشه.

حتما این لینکم ببین http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex1/index.html خیلی میتونه کمکت کنه تا یاد

گرفتن این مدل منو سازی

و برای زیبایی باید رو سی اس اس کار کنی ، سی اس اس چیزی نیست ، این سلیقه و تجربه تو سی اس اس که

مهم ، توصیه مهم من اینه که برو رو سی اس اس سایت های فوق العاده زیبا کار کن ، به همه چیزشون دقت کن

چه رنگ هایی ، چه ترکیب رنگ هایی ، چه فونت هایی با چه اندازه ای ، جدول ها همه و همه رو بدقت بررسی کن

تا به لم کار پی ببری ، برای اینکار این سایت رو حتما برو ، بهترین سی اس اس ها رو میزنه ، سایت هایی که برای

خودشون طراحی کردند نه مثل مانستر فقط برای فروش

http://www.cssbeauty.com

اگه خواستی بیشتر صحبت می کنیم راجب این موضوع

امیدوارم کمک کرده باشم

بالا