برگزیده های پرشین تولز

این نرم افزار با چه زبانی برنامه نویسی شده ؟؟

lida_200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
بنده قصد دارم برنامه نویسی رو از پایه شروع کنم
دو تا سوال آماتوری دارم
اول اینکه برای مصارفی مثل نرم افزار های ربات ارسال مطالب کدوم زبان راحت تر و کدوم زبان جامع تره ؟؟؟
و دوم اینه این نرم افزار با چه زبونی برنامه نویسی شده ؟؟

http://proje724.ir/shop/csharp/ربات-پست-زن-حرفه-ای-میهن-بلاگ/

lida_200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم زبان سی شارپ هستش .
یه منبع خوب واسه یادگیری زبان سی شارپ بهم معرفی کنید ممنون میشم

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
فکر کنم زبان سی شارپ هستش .
یه منبع خوب واسه یادگیری زبان سی شارپ بهم معرفی کنید ممنون میشم

سلام

بهتون توصیه می کنم به این راحتی و بر اساس اینکه فلان برنامه با چی نوشته شده زبان انتخاب نکنید.
من اگر جای شما بودم خیلی بیشتر و کاملتر تحقیق می کردم و حتی با سینتکس هرکدام از زبان ها تا حدی آشنا می شدم و بعد تصمیم می گرتم

موفق باشید

samadblaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام با ویژوال استدیو نوشته شده.

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
در حالت معمولی نمیشه تشخیص داد که یه نرم افزار از چه زبان برنامه نویسی استفاده کرده ، اما ابزارهایی وجود دارن که به کمک اونا این کار ممکن هست . مثل language2000 the Ultimate Compiler Detection Utility
**
معمولا ربات های ارسال مطالب وبلاگها با زبانهای دات نت مثل #C طراحی میشن ، اما حتی با Php هم میشه همچین رباتی طراحی کرد . البته این ربات ها بر عکس اونچه که تبلیغ می کنن اکثرا" یا مشکل دارند یا بعد از مدتی به مشکل
برمیخورن . چون میهن بلاگ و بلاگفا هر از چند وقتی یه تغییراتی در صفحه ورود اعمال می کنن و اینکه روز به روز از بازدهی وبلاگ هایی که با اسپم پر میشن کمتر میشه . حتی داشتن اینگونه سایت ها و وبلاگ ها غیرقانونی هم اعلام شده
**
برای شروع یادگیری برنامه نویسی مطالعه اینکه یه کوچولو می تونه مفید باشه : http://forum.persiantools.com/threads/قدم-هایی-برای-شروع-یادگیری-برنامه-نویسی.683168/

samadblaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل ذکر است که برنامه نویسان هم مطابق تغییرات سایت ها برنامه های خود را بروز رسانی و جزئیات تغییرات را با سایت ست میکنند.
عده ای از دوستان من توسط ربات های سایت های خود را بالا آوردن و رنک سایت خود را با هزینه های بالا (چند میلیونی) بفروش رساندن (در صورتی که ربات سئوی کار را حفظ کند).

rahgozar1371

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کسی کد این برنامه ها رو نداره برای من بفرسته.

بالا