برگزیده های پرشین تولز

این پیغام یعنی چی؟

hobab83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام و تبریک به مدیران این forum به خاطر توجه و پشتکارشون...

من از win2003 استفده می کنم . تازگی بعد از بالا اومدن ویندوز پیغام زیر ظاهر میشه:

At Least One Service Or Driver Failed During System Start Up . Use Event Viewr To Examine The Event Log For Details.​

معنی این چیه. مدتیه که cd-rom هم مشکل پیدا کرده و cd هارو نمی خونه. در device manager نگاه کردم اما مشکل نصب نداشت. آیا ربطی به این پیغام داره؟

سوال دیگه این که چرا وقتی میخوام از اینترنت چیزی download کنم(مثلا یک فایل که برام mail شده) پیغام می ده که اجازه چنین کاری ندارم؟ برای حل این مشکل باید چی کار کنم؟​

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
معني اين پيغام اينه كه حداقل يك از درايورهاتون نتوسته Load بشه شما بايد با مراجعه به Event Viewer مشكلتون چك كنيد و ببينيد كدوم درايور نتونسته Load بشه

مشكل CD-Rom مشكل ديگه اي شما تا اطلاعات مربوط به Event Viewer را نديد نميشه قضاوت كرد

از فايروال استفاده نميكنيد؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
تنظیمات امنیتی ie در win2003 حسابی سفت و سخت هست - فرض بر این گذاشته شده که قرار نیست باهاش وبگردی کنین

hobab83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معني اين پيغام اينه كه حداقل يك از درايورهاتون نتوسته Load بشه شما بايد با مراجعه به Event Viewer مشكلتون چك كنيد و ببينيد كدوم درايور نتونسته Load بشه

مشكل CD-Rom مشكل ديگه اي شما تا اطلاعات مربوط به Event Viewer را نديد نميشه قضاوت كرد

از فايروال استفاده نميكنيد؟

والا از شما چه پنهون من event viewer رو دیدم اما چیزی ازش سر در نیاوردم.در قسمت application یک سری error و warning هست که source بیشترشون application error و application hang هستش. در قسمت system هم error هست که source اونها dcom, atapi,service control manager,event log,... هست. ضمنا کلی warning هم داره که source اونها cdromاست.:eek:

نظرت چیه استاد؟

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
از برنامه هائي مثل TUNEUP UTILITY 2006 يا SYSTEM MECHANIC ميتونيد استفاده كنيد. كه مشكلاتي كه تو رجيستري ويندوز هست رو براتون اصلاح كنند .

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
بالا