برگزیده های پرشین تولز

این گوشی رو خریدم نظرتون چیه؟

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy A31 SM-A315F/DS دو سیم کارت ظرفیت 128 گیگابایت

میشه نظرتون رو بگین؟

iign0o0rr

Registered User
لایک‌ها
246
متاسفانه قیمت گوشی ها به شدت بالا رفته و دیگه نمیشه نظر خوبی داد قبلا با 3 میلیون بهترین پرچمدار سامسونگ نوت 8 میگرفتی الان باید بری نوت 20 35 میلیون پول بدی:(
A51 اسفند 98 4.500 خریدم تازه اولش که اومده بود 4.100 بود که قضیه کرونا باعث شد طی 2 روز انقدر افزایش قیمت پیدا کنه البته شانس اوردم خریدم چون الان 8.900 شده:eek:
قبل از خرید گوشی برسی تخصصی تو سایت ها مـثل زومیت و... یا اینستاگرام پیج محمد شکوری و موبونیوز ببین که گشتم دیدم جفتشون نقد برسی A31 گذاشتن و شدید توصیه میکنم قاب خوب بنداز که خش پذیره و چون جنس بدنه پلاستیکی داره اگر ضربه بخوره ممکنه بشکنه. خلاصه مبارک باشه از گوشیت لذت ببر و اگر سوالی داشتی درخدمتم;)
اگر باتری برات مهم هست خیلی از قابلیت ها رو خاموش کن مثل NFC و گوشی رو بذار رو حالت ذخیره نیرو مـثلا خودم برای اینکه باتری زیاد مصرف نشه دو سیم کارت روی حالت فقط E گذاشتم یا یکی سیم انداختم چون همیشه از WIFI استفاده میکنم 4G نیازم نمیشه

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
سامسونگ باشه دیگه هر چی باشه ، همه مدل هاش عالیه
حتی سامسونگ قدیمی
ولی بقیه برند ها بجز آیفون و سامسونگ ، 50 میلیون هم پول بدی ریختیش تو سطل آشغال

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
ولی بقیه برند ها بجز آیفون و سامسونگ ، 50 میلیون هم پول بدی ریختیش تو سطل آشغال
جسارتا ایسوس زنفون ۳/۴/۵/۶ استفاده کردین؟ کیفیت ایسوس که مشخصا عالیه و UI خیلی خوبی داره :D

faraseo.net

Registered User
لایک‌ها
73
متاسفانه nova 5 t رو یه 40 روز پیش 5800 فروختم تا nova7 بخرم الان دیگه هر دوون دست نیافتنی شدن واسم

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
بعضی جنسها رو فروشگاهها از قدیم داشتن و قیمتش پایینه وقتی تموم میشه یکهو با قیمت نجومی میذارن و دست نیافتنی میشه این روزها خرید و فروش خیلی ریسکش بالا رفته

sir_Even

Registered User
لایک‌ها
49
بد نیس مبارکه

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
خوب نیست کیفیت صفحه و سخت افزار خوبی نداره

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
واضح تر توضیح میدی؟
میان رده هس خوب با چی مقایسه کردین؟
کیفیت صفحش خوبه حواسم نبود ولی چیپستش مدیاتک هست که خوب نیست . نگاه نکن که قدرتش بدک نیست . توی گیم سنگین مثل کالاف موبایل داری بازی میکنی یهو چند ثانیه لگ میشه یا مثلا بعد نیم ساعت چهل دقیقه یهو افت فریم شدید ایجاد میشه و باید از گیم خارج شی چند دقیقه بعد وارد شی خلاصه خیلی پایدار نیستن بعد چند سال هم کلا کند میشن . این قضیه حتی برای اگزینوس های سامسونگ هم اتفاق میوفته ولی کمتر نسبت به مدیاتک . من خودم اگزینوس زیاد داشتم الانم اسنپ دراگون دارم . سعی کن اسنپ دراگون بگیری .
راجب صفحه نمایش هم اون سانسونگ هایی مثل m31s a51 m51 و نظیر اون ها که دوربینشون O شکل و گوشه های صفحه زاویه و خمی کمتری دارن کیفیت بیشتری نسبت به طراحی های قدیمی تر مثل a30 یا a31 دارن . من خودم a30 داشتم خیلی زرد رنگ بود رنگ ها . سفیدش به زرد خیلی نزدیک بود

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
دوستان بهترین تبلت برای دانش آموزان چیست؟

بالا