برگزیده های پرشین تولز

ا سایت خوب برای ایرانی ها ی عزیز پس حمایتش کنیم

navid_milani1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتی بچه بودم مامانم میگفت هر وقت هرجا هر خراب کاری ای پیش میاد رد پای شاهد هم توش پیدا میشه !! :دی
:happy:

من می خوام فقط این ئو بگم که فعلآ موقع امتحانهای دانشگا هست و ما درس خیلی داریم اونم تو این 1.5 سال آخر ما تا چند وقت دیگه کلا سایت رو تغییر میدهیم
ضمنآ سایت مشکلی ندارد. این حرف ها .... :lol:

hichkas021

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من هر فایلی می زنم می زنه فرمت غیر مجاز...
MyCom.txt غیر مجازه؟؟؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
:happy:

من می خوام فقط این ئو بگم که فعلآ موقع امتحانهای دانشگا هست و ما درس خیلی داریم اونم تو این 1.5 سال آخر ما تا چند وقت دیگه کلا سایت رو تغییر میدهیم
ضمنآ سایت مشکلی ندارد. این حرف ها .... :lol:
بله بله !! الان سه ماه هست که امتحان دارید شما !! :D

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
اینکه لینک مستقیم میده خوب خوبه.
اما امنیت برای همه مهم هست و اینکه "تمامي حقوق اين سايت مطعلق به گروه فارسي آپلود مي باشد" حقیقت داشته باشه.
ضمنا از رپیدشیر هم ایراد نگیرید چون حرف نداره !!!

navid_milani1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اما امنیت برای همه مهم هست و اینکه "تمامي حقوق اين سايت مطعلق به گروه فارسي آپلود مي باشد" حقیقت داشته باشه.

بله سایتی مثله yahooهم حرف نداره ولی می بینیم که اون ها هم از اول که حرف نداشتن ..؟

و می بینید که ما ایرانی هارو هم در کمال بی ادبی نادیده می گیرن وای بر ما ایرانی ها که باید دسته مون جولوی دیگران دراز بشه و ما بریم با 1 اسم کشور دیگه ثبت نام کنیم و ایرانی که این همه پیشرفته بشریت رو سبب شده این گونه با هاش بر خورد بشه :f34r::blush: و ما دوباره بگیم رپید شیر یا یاهو یا ... ولی نمگیم شاید فارسی آپلود هم می تونه....؟

mr.abbas

Registered User
لایک‌ها
5

[CENTERمنظورت از امنیت چیه ؟؟ این سایت دیگه هیچ مشکلی نداره یعنی از اولش هم مشکل نداشت . بابا این روزها همه مهندس امنیت شبکه و هکر شدن ! هر کی از خونه ی باباش قهر میکنه میشه . . . . . خواهشا دیگه از این حرفهای چرند نزنید . شما برو تو همون رپیدشیر آپلود کن[/CENTER]

:( :(:)

بالا