برگزیده های پرشین تولز

بازاريابي شبكه اي، موضوع كفتگوي ويژه خبري شبكه دو !

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نظر من اگه توش کلاهبرداری نشه خوبه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از ali313 :
واقعا از اينكه دوستاني مثل شما دارم افتخار مي كنم من خودم از مخالفين بازاريابي شبكه اي هستم چون جز بدبخت كردن مردم چيزي نداره ضمنا به اون دوستي كه مي گه دولت مخالف خروج ارز از كشوره بگم درسته دولت ما دولت ... هست ولي اين دليل نمي شه به نابساماني اقتصاد كشور كمك كنيم
چو ايران نباشد تن من مباد​
کرتم. امروز رسما اومدم بيرون. خيالم راحت شد . البته اشک همه در اومده بود چون خيلي به هم عادت کرده بوديم./

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از mostafa_gm :
ما كه حوصله داريم. حداقل واسه اين جور چيزا حوصله داريم. از بحث سياسي و ديني كه بهتره.
نه ! شما رو نگفتم ;)

خودم منظورم بود و شايد هم به خاطر اين باشه كه در مورد اين قبلا صحبت شده به اندازه كافي.

به نظر من اگه توش کلاهبرداری نشه خوبه
اين هم از اون حرفاي شاعرانه بود Mr Bahreyni

reza_ballack

Registered User
لایک‌ها
6
بابا مگه خود دولت چقدر به فکر من و تو هست که همش توقع دارن ما به فکر باشیم .
اگه پول اصلی این ماجرا میره تو جیب یه خارجی در عوض سودی هم به ما میرسه در حالی که تو همین ایران باید جون بکنی بدون اینکه به پولی که حقته برسی و یکی دیگه از زحمات تو به پول میرسه . چرا ؟ چون به خاطر اوضاع بد اقتصادی مجبوری هر جوری هست پول در بیاری . من مهندسی عمران خونده ام از صبح تا ساعت 8 شب میرم سر کار با ماهی 240 هزار تومن ! متاهل هم هستم ولی رئیسم این وسط ذی نفع میشه و روز به روز پولدارتر میشه . با اینکه هیچ برتری فنی نسبت به من نداره که هیچ 100 برابر هم پایینتره ولی بسیجی بوده . پاسدار بوده و ... پس تو این مملکت صحبت از تن من مباد و ... خیلی آرمانیه . مثل اینه که من بگم توی گوش شما میزنم ولی شما نزن . جون هر دو ایرانی هستیم .
مگه همین دولت چقدر به فکر من جوان بوده ؟ چقدر اشتغالزایی کرده که اینهمه از من توقع داره !! ؟؟ مگه از بده بستونهای آقازاده ها اطلاعی نداره ؟ مگه اونا یک شبه میلیاردها سود نمی کنن ؟ پس چرا جلوی اونا رو نمیگیره ؟ چرا چشمش تو همین درآمد مردمه ؟ مگه یه کارمند چقدر درآمد داره ؟ مگه به بازنشسته ها چقدر میده ؟ و ... پس وقتی دولت میتونه اظهار نظر کنه که از نظر اقتصادی به داد مردم رسیده باشه . اشتغال زایی کرده باشه . سطح حقوقها رو با سطح تورم میزون کرده باشه و ...
من تو هیچ نتورکی تا الان ثبت نام نکرده ام . البته خوشحال نیستم چون زمانی که دوستام شروع کردن و من پشت گوش انداختم نمی دونستم که دوستام بعدها صاحب زانتیا و خونه ویلایی و ... میشن . بهتر بود اقای حیدری با افرادی که پول برده بودن هم حرف میزد که البته کم هم نیستن .
به هر حال من تو EBL میخوام عضو بشم و اوضاع بد اقتصادی و خروج ارز و ... هم اصلاً برام مهم نیست چون همه این اتفاقات توسط از ما بهتران داره هر روز انجام میشه و ما بی خبریم .

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از reza_ballack :
اگه پول اصلی این ماجرا میره تو جیب یه خارجی در عوض سودی هم به ما میرسه در حالی که تو همین ایران باید جون بکنی بدون اینکه به پولی که حقته برسی و یکی دیگه از زحمات تو به پول میرسه . چرا ؟ چون به خاطر اوضاع بد اقتصادی مجبوری هر جوری هست پول در بیاری . من مهندسی عمران خونده ام از صبح تا ساعت 8 شب میرم سر کار با ماهی 240 هزار تومن ! متاهل هم هستم ولی رئیسم این وسط ذی نفع میشه و روز به روز پولدارتر میشه . با اینکه هیچ برتری فنی نسبت به من نداره که هیچ 100 برابر هم پایینتره ولی بسیجی بوده . پاسدار بوده و ... پس تو این مملکت صحبت از تن من مباد و ... خیلی آرمانیه . مثل اینه که من بگم توی گوش شما میزنم ولی شما نزن . جون هر دو ایرانی هستیم .
مگه همین دولت چقدر به فکر من جوان بوده ؟ چقدر اشتغالزایی کرده که اینهمه از من توقع داره !! ؟؟ مگه از بده بستونهای آقازاده ها اطلاعی نداره ؟ مگه اونا یک شبه میلیاردها سود نمی کنن ؟ پس چرا جلوی اونا رو نمیگیره ؟ چرا چشمش تو همین درآمد مردمه ؟ مگه یه کارمند چقدر درآمد داره ؟ مگه به بازنشسته ها چقدر میده ؟ و ... پس وقتی دولت میتونه اظهار نظر کنه که از نظر اقتصادی به داد مردم رسیده باشه . اشتغال زایی کرده باشه . سطح حقوقها رو با سطح تورم میزون کرده باشه و ...
من تو هیچ نتورکی تا الان ثبت نام نکرده ام . البته خوشحال نیستم چون زمانی که دوستام شروع کردن و من پشت گوش انداختم نمی دونستم که دوستام بعدها صاحب زانتیا و خونه ویلایی و ... میشن . بهتر بود اقای حیدری با افرادی که پول برده بودن هم حرف میزد که البته کم هم نیستن .
به هر حال من تو EBL میخوام عضو بشم و اوضاع بد اقتصادی و خروج ارز و ... هم اصلاً برام مهم نیست چون همه این اتفاقات توسط از ما بهتران داره هر روز انجام میشه و ما بی خبریم .
فكر كنم از ديد شما ما قبلا داشتيم تو پيت حلبي...
آقا جون شما برو عضو شو ميليونر شو فقط بعدش بيا خبرشم به ما بده كلي خوشحال شيم گور باباي مملكت و ارز و طول و ارتفاع هم كردن!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
من از اين سيستم متنفرم
49.gif
باعث شد يكي از بهترين دوستام كه هر شب ميديدمش رو دو ماه تموم نبينم! مثل اينكه خونه گرفته و صبح تا شب تو اين كاره! يكي ديگه هم كه من خريت كردم بهش پول قرض دادم رفت كه رفت! انگار نه انگار كه قرار بود بعد يه ماه پول رو پس بده!
ما ايرانيها جنبه پولدار شدن رو نداريم! اينها هم همش سود كاذب و ... هست. باز اگه يه كالاي مصرفي يا يه چيز به درد بخور بود يه چيزي ، آخه من طلا ميخوام چيكار؟ ميگن عتيقه هست! عتيقه به چيزي كه 200 هزار نفر داشته باشن كه نميگن!

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از reza_ballack :
خوب دوست عزیز آدمها همینجوری ارزشهاشون محک میخوره دیگه، مثلا شما تا وقتی گشنه نباشی ندزدیدن غذای یکی دیگه هنری نیست، کلی از بذبختی های ما از همین جمله آب میخوره: اگر بقیه دارن یه کاری میکنن پس چرا ما نکنیم
خوب اگر ما هم مثله اونها باشیم یعنی باهاشون فرقی نداریم، من هم دوستهای دبیرستانم هم دوستای دانشگاهم تو این کار افتادند، ولی میدونم حتی اگر روزی 100 میلیون هم دربیارن من تاسف نمیخورم چرا عضو نشدم.به نظر من این جور بازیها کلاه برداریه، متاسفم که بعضیها به جای تغییر وضع خودشونم جزئی از وضع میشن
:( :(

Negahidigar2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من افرادي رو سراغ دارم كه از اين سيستم راضي هستند با اينكه تازه وارد شدند و جدا از پول درآوردن روحيه و اعتماد به نفس زيادي تو ي هر كاري بدست آوردند

Sepehrnoush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا نمی‌دونم این‌جا معرفی کردن یه فروم دیگه اشکال داره یا نه ولی اگه اشکال داره امیدوارم این یه دفعه ما رو ببخشید

تو پرشین فروم هم یه بحثی در این باره راه افتاده که تا این‌جای کار گلد کوییستی‌ها ماست‌هاشون‌رو کیسه کردن گلد ماینی‌ها هم شروع کردن به فرافکنی(البته همه بحث کننده‌ها 4-5 نفر بیشتر نیستن)
گرچه اصلا از سروکله زدن خوشم نمیاد ولی اگه کسی از طرف‌دارهای این مسخره بازی ها هنوز زنده‌ست بره اون بحث رو بخونه بعد اگر هنوز حرفی برا گفتن داشت بیاد بزنه که ما شدیداً در خدمتیم.

این لینک مربوط به گلدکوییست
http://www.persianforum.net/forum_posts.asp?TID=2804&PN=1
اینم لینک مربوط به گلد ماین
http://www.persianforum.net/forum_posts.asp?TID=2918&PN=1&TPN=1

aref62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان يه نتورك ايراني با كالاي مصرفي به قيمت بازار داره در فاز اول در محدوده تهران فعاليت شو داره شروع مي كنه و سيستمش هرمي نيست و هيچ نتاقضي هم با مصوبه مجلس نداره . براي دريافت كمسيون هم نياز به بالانس نخواهيد داشت . كساني كه بخوان تو تيم استارتر باشن با من تماس بگيرن .

[email protected]

Sepehrnoush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب اگه چیز خوبیه همین‌جا بگو همه بفهمن دیگه(چرا مثل گولدکوییست میخای تکی پرزنت کنی؟)

aref62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Sepehrnoush :
خب اگه چیز خوبیه همین‌جا بگو همه بفهمن دیگه(چرا مثل گولدکوییست میخای تکی پرزنت کنی؟)
چون اجازه ندارم و هنوز مديران سيستم در حال تست سايتشون هستن . ضمنا مسائل اول با اسارتر تيم و ليدر ها طي ميشه برا همينه كه خواستم كساني كه مي خوان در جريان امور قرار بگيرن با من در تماس باشن . فكر ميكنم سيستم تا حداكثر چهار روز آماده به كار باشه . از نظر من كه فرصت فوق العاده اي هستش ضمنا خريد اقساطي نداره و همون جا محصول رو به قيمت بازار تحويل ميده .

iranbiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از aref62 :
دوستان يه نتورك ايراني با كالاي مصرفي به قيمت بازار داره در فاز اول در محدوده تهران فعاليت شو داره شروع مي كنه و سيستمش هرمي نيست و هيچ نتاقضي هم با مصوبه مجلس نداره . براي دريافت كمسيون هم نياز به بالانس نخواهيد داشت . كساني كه بخوان تو تيم استارتر باشن با من تماس بگيرن .

[email protected]
بنظر میاد این سیستم اصلا حالت شبکه ای نداشته باشه. چون سیستم شبکه ای حتما باید یا دارای بالانس و یا رده های چند سطحی برای پرداخت پورسانت باشه ...

Sepehrnoush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش حوصله پیگیری این‌جوری‌رو ندارم

هر وقت عمومی شد مارو یه خبر بکن ;)

بالا