برگزیده های پرشین تولز

بازي مار و پله

hamid_dj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دمت گرم
خيلي باحال بود
واقعاً ايولا داري
ممنون حال كردم

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
آقا دمت گرم
خيلي باحال بود
واقعاً ايولا داري
ممنون حال كردم

ممنون از لطف شما! خوشحالم كه خوشت اومده!;)

خیلی خوبه که بازیهای ایرانی رونق پیدا کنه.
امیدوارم که بازیهای بیشتری رو از شما ببینیم.:rolleyes:

ممنون از لطف شما! يه سري به بازي هاي شما هم زدم! واقعا جالب بود... موفق باشيد ;)

شهرام جان

ممنون و دستت درد نكنه

خواهش مي كنم! اميدوارم كه استفاده كنيد و حالش رو ببريد!:p;)

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بعد از چند سال الان نشستم كلي مار و پله بازي كردم :D
البته چون مار و پله 100% بازي هوشي هست :p من همش رو بردم :blink: :lol:

خيلي خوب بود فقط پردازنده من هم 200Mhz هست و بعضي وقتها (خيلي محدود)كند و تند ميشه، ديگه بايد اين گوشي رو عوض كنم :(
و در حالت عادي تصوير كامل ديده ميشه اما وقتي تاس رو نشون ميده منوي بالاي صفحه روي تصوير ظاهر ميشه
و اينكه SETUP نپرسيد كجا نصب كنم! من از بس SKIN هاي اين SPB و بقيه برنامه ها شو نصب كرد كه از 128مگم فقط 3مگ خالي داره :wacko:

اما جدا لذت بردم،هم از خود كار و برنامه و هم از اينكه الان توو جمعي هستم كه اين فعاليت ها هم براشون مهمه(منظورم انجام كارهايي كه شايد از نظر مالي و ... براي بقيه ارزش نداشته باشه اما نشون مي ده شخص انجام دهنده ارزشها و تعاريف بالاتري به جز پول و ... براي خودش داره :) )
بي صبرانه منتظر نسخه بعدي هستم :)

راستي،شما توو ويندوز موبايل برنامه نويسي 3 بعدي رو هم بلدين ؟ مي دونين خودش امكاناتي( مثلا DirectX و ... ) رو داره يا اينكه سختتره ؟
چون راستش فكر كنم اگه 3 بعدي هم بشه خوبه
بعد هم مثلا با BlueTooth بشه 2 نفرش كرد و ...
دليل اينكه اين هارو ميگم اينه كه منم ذوست دارم كمك كنم!اول بگردم ببينم جايي گفتين با كدوم زبان اينها مي نويسين يا نه :happy:( اگه نگفته بودين :p بيام بپرسم زباني كه باهاش اينهارو كار مي كنين چيه :lol:)

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
بعد از چند سال الان نشستم كلي مار و پله بازي كردم :D
البته چون مار و پله 100% بازي هوشي هست :p من همش رو بردم :blink: :lol:

خيلي خوب بود فقط پردازنده من هم 200Mhz هست و بعضي وقتها (خيلي محدود)كند و تند ميشه، ديگه بايد اين گوشي رو عوض كنم :(
و در حالت عادي تصوير كامل ديده ميشه اما وقتي تاس رو نشون ميده منوي بالاي صفحه روي تصوير ظاهر ميشه
و اينكه SETUP نپرسيد كجا نصب كنم! من از بس SKIN هاي اين SPB و بقيه برنامه ها شو نصب كرد كه از 128مگم فقط 3مگ خالي داره :wacko:

اما جدا لذت بردم،هم از خود كار و برنامه و هم از اينكه الان توو جمعي هستم كه اين فعاليت ها هم براشون مهمه(منظورم انجام كارهايي كه شايد از نظر مالي و ... براي بقيه ارزش نداشته باشه اما نشون مي ده شخص انجام دهنده ارزشها و تعاريف بالاتري به جز پول و ... براي خودش داره :) )
بي صبرانه منتظر نسخه بعدي هستم :)

راستي،شما توو ويندوز موبايل برنامه نويسي 3 بعدي رو هم بلدين ؟ مي دونين خودش امكاناتي( مثلا DirectX و ... ) رو داره يا اينكه سختتره ؟
چون راستش فكر كنم اگه 3 بعدي هم بشه خوبه
بعد هم مثلا با BlueTooth بشه 2 نفرش كرد و ...
دليل اينكه اين هارو ميگم اينه كه منم ذوست دارم كمك كنم!اول بگردم ببينم جايي گفتين با كدوم زبان اينها مي نويسين يا نه :happy:( اگه نگفته بودين :p بيام بپرسم زباني كه باهاش اينهارو كار مي كنين چيه :lol:)

خوشحالم... :blush:
والا يه شب بي خوابي به سر ما زد و نتيجه اش شد اين مار و پله... ;)
چشم 3 بعدي هم مي سازم...
با بلوتوث هم درست مي كنيم...
زبان برنامه نويسي هم C Sharp است... ;)

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
شهرام جان دست مريزاد. واقعا خوش ذوق و خوش قلب هستي... رفتم به دوران رنگي كودكي. از مديريت محترم انجمن خواهش ميكنم اگه امكان داره عنوان شما رو از كاربر فعال پاكت پي سي به برنامه نويس فعال پاكت پي سي تغيير بدن. وجود شما در اين انجمن يك غنيمت هست. اميدوارم يك جايي هم افرادي پيدا بشن اين حال هايي كه به ما ميدي به خودت بدن:cool:
پيروز باشيد.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
شهرام جان دست مريزاد. واقعا خوش ذوق و خوش قلب هستي... رفتم به دوران رنگي كودكي. از مديريت محترم انجمن خواهش ميكنم اگه امكان داره عنوان شما رو از كاربر فعال پاكت پي سي به برنامه نويس فعال پاكت پي سي تغيير بدن. وجود شما در اين انجمن يك غنيمت هست. اميدوارم يك جايي هم افرادي پيدا بشن اين حال هايي كه به ما ميدي به خودت بدن:cool:
پيروز باشيد.

خواهش مي كنم بابا... من جز يه چنتا نرم افزار كار ديگه اي نكردم... همين كاربر فعال بودن هم واسه ما سنگينه... :p همين پست شما كه من رو مخاطب قرار دادين براي من كافيه... :p;)

kamal2006

Registered User
لایک‌ها
0
سلام شهرام جان

من دانلود کردم ولی فایل زیپ اکستراکت نمیشه.

ممنون

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام شهرام جان

من دانلود کردم ولی فایل زیپ اکستراکت نمیشه.

ممنون

من فكر مي كنم شما بايد دوباره دانلود كني... به خاطر اينكه اينجا كلي دانلود كردن... ;)

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
فقط خواستم تشکر کنم و بگم خیلی آقایی... ایشالا یه روزی مافیا 2 بنویسی واسه پی پی سی...:blink::D:f34r:

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
فقط خواستم تشکر کنم و بگم خیلی آقایی... ایشالا یه روزی مافیا 2 بنویسی واسه پی پی سی...:blink::D:f34r:

ممنون از لطفت... ;) من زياد اهل بازي نيستم... ولي خب ممنون از دعايي كه كردي :blush: خدا رو چه ديدي! شايد يه روز نوشتيم :happy::p;)

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

سلام - خوبی آق شهرام کجایی برادر ؟

بابا مافیا 2 نخواستیم - همین که تو پی تی کنار بچه ها باشی کفایت میکنه .:blush:

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام - خوبی آق شهرام کجایی برادر ؟

بابا مافیا 2 نخواستیم - همین که تو پی تی کنار بچه ها باشی کفایت میکنه .:blush:

مخلصيم مهدي جان...
هستيم از اين به بعد در خدمت شما :p;)

mr-mostafa