برگزیده های پرشین تولز

بازي هاي كه تونستين تموم كنين(فقط كساني كه خوره ي بازين بيان تو)

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
سلام
این tOURK بازییه دیگه ، همیشه که نمیشه هلو بیا برو تو گلو باشه
این گوگلا بوجود آوردن تا سوال های توی کلتا توش سرچ کنی و شلک علامت سوال نگیری : دی (شوخی جدی بود :دی)
tOURK یه بازیه تخیلیه خیلی قشنگه البته تخیلش مربوط به دنیای دایی ناصر ها(داییناسورهاو تیرکس):دی میشه ولی توش دشمن هم هست که
انسانن یه بازی با وسعت وسیع و گرافیکه عالی فقط ماله 3-4 سال پیشه
اگه خواستی بگو چند تا عکس ازش گرفتم تا بزارم واستان
یا علی

بابا خدا خیرت بده یه ساعت گشتیم فکر کنم منظورت Turok هست:D اتفاقا ببازیدمش ولی زیاد نحالیدم باهاش!
علی یارت

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
بابا خدا خیرت بده یه ساعت گشتیم فکر کنم منظورت Turok هست:D اتفاقا ببازیدمش ولی زیاد نحالیدم باهاش!
علی یارت
آره دیگه همون دیگه حالا ما یه شکل هنری بش دادایم تو که نباید گیج بشی بازی خور فک کن معمای یه بازی یئده :دی
اولاش زیلد باهال نیس برو جلوتر حداقل 3-4 ساعت بازی کن خیلی محیطش جاب و خفنه
جنگلش خیلی قشنگ طراحی شده درجه سختیشم رفته رفته بیشتر میشه
دشمناشم خیلی قشنگ از هر گوشه و کناری مثه کنار درختا روی نئشه یه داییناسر و هر جای دیگه که فکرشا بکنی مثه بالای درخت!
یه ژوراسیک پارکیه برای خودش تو سبک Gears OF War
خفن ترینش میشه به دو قسمت بازی که یه تیرکس میزاره دنبالت و باید از شرش خلاص شی و بکشیشه خیلی با حالا واقعا
حس فرار و مبارزه واقعی بت میده
از دستش نده

Ac120

Registered User
لایک‌ها
61
من هرچی بازی که تا الان عرضه شده رو تموم کرده از سگا - پلی استیشن - 1 . 2 پیسی

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
دیروز این Pain killer جدید رو تموم کردم کلی فحش دادم به سازندگان. بابا همون قبلیست فقط یه ذره عوضش کردن بعد از چند سال انتظار.
دایی جان بازی 40 دلاری رو 1500 دادی خریدی تازه فحشم دادی؟ :D کسی فحش میده که بازی رو ارجینال خریده باشه... :happy:

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
من یه عمر هست دارم بازی میکنم بازی های مثل اسکریم.اوبلیون.fallout.رزیدنت اویل -استالکر خیلی با این حال میکنم چند بار بازی کردم الانم دنبال مد هستم براشون بازی میکنم

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
call of Duty 2-3-4-5-6-7-8 (در آینده 9-10-11-12) :lol:
Stronghold 2-3
BF 2-3 + بتلفیلد هزارو نهصدو خرده ای( یا دو هزارو خورده ای {یادم نمیاد!!!}) :wacko:
HomeFront
Assassins Creed 2-3
ENDWAR
Conviction
Rayman Origins :D:lol::rolleyes:
و ...

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان کسی اهل mods هست؟من الان برای اوبلیون یسری جمع کردم کلی مرحله جدید و امکانات میده

به نظر من بعضی بازی ها تکرارشون با مد جالبتر میشه

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
call of duty 2-3-4-5-6-7-8
igi 1-2
maxpayne 1-2
punisher
assasins creed2-3
splinter cell 1-3-4
need for speed همه نسخه ها
and . . .

بن دائم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من فقط فیفا بازی می کنم که پایان نداره خوشبختانه

payamrpg

Registered User
لایک‌ها
56
.ای بابا بازی تموم کردن که هنر نیست .:D
.من موندم از کجا شروع کنم کارنامه رو .یکم سخته.
.از اتاری 2600 که کلی بازی های نا تموم داشت یکی دو سالی سرموم گرم بود.
.کمودور 64 که اونم کلی بازی روی نوارکاست داشتم که اکثرشون ته نداشت که حدود 600 بازی بود اینم دوسالی مارو سرگرم کرد و البته زبان بیسیکم یاد گرفتم.
.آمیگا 500 Amiga اخرش بود کلی بازی های قشنگ داشت با موسیقی های زیبای متن بازیها. که دیسکت 800 کیلوبایتی میخورد و بابت پرکردنش هر دیسکی 200 تومن میدادیم .بعضی از بازی هاش به آخر نمیرسیدم چون خراب میشد و حدود 200 بازی رو تونستم تا آخر برم. اونارو هم دوباره روی WinUAE امولاتور امیگا بازی کردم تازگیا.
.حالا بریم روی PC که اون موقع بازی های dos بود که اولین بازیم Doom بود که تازه معنی 3D رو فهمیدم بعدش Ecstatica 1994 که انقدر این بازی قشنگ بود که بابا هم مینشست ما رو راهنمایی میکرد به شما هم پیشنهاد میدم اینو بازی کنید سبک فکری هم هست .کلی بازی هم روی dos تموم شد .
باز هایی که تا سال 2010-2009 تموم کردم رو وارد gamespot کردم میتونید تو پروفایلم ببینید . بازی هایی که خیلی داستانشون قشنگ بود تا انتهاشون یک بار که نه بلکه چند دفعه رفتم Masseffect1-2-3+ dlc و Neverwinter night 1-2+ dlc و The elder scrolls:chapter 2-3-4-5 هنوز هم بازی های جدیدو بازی میکنم ولی مثل بازی های قدیم محتوا و جذابیت ندارند یا اینکه من پیر شدم حال نمیکنم البته من عشق RPG genre هستم که خیلی بازی هاش کم شده در حد یکی دوتا در سال.
فعلا تا اینجا بسته برم patch های بازی Splinter Cell Blacklist بگیرم که خیلی باگ داره بعدش هم شاید بتونم بازی کنم.

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
Stronghold 1 رو چند بار بدون تقلب تموم کردم
این بازی رو بعد از دوبله کردن به زبون فارسی مرحله هاشو نصف کردن و شاه هاشو هم همین طور
اما بازی اصلیش رو که هیچ گونه تقلبی واسش درست نشده چند بار تمومش کردم چون واسم هیچ وقت تکراری نمیشه این بازی!
عاشقتم Stronghold 1
Crusadercover.jpg

Ahmad.solo

Registered User
لایک‌ها
21
من كه تا دلتون بخواد بازي تموم كردم :blush: اما مهمتريناش اينان
nverhood
gta4(vice city)
hitman 3 :f34r:
prince of persia2
call of duty
syberia2
cyberia(اين يكي با اون سايبريا فكري فرق ميكنه بازيشم خيلي جالبه)
maddog
همسايه ي جهنمي 1و2 :blush:
undergrond1
need for speed 1 ta 4
الانم چند تا بازي توپ گرفتم كه مطمئنم تا آخر تابستون همشون و تموم ميكنم :wacko: چون وقتي يه بازي رو شروع ميكنم بايد تا آخرش برم :)

خوبه شما همینا یادتون مونده. من که دیگه آمارش از دستم در رفته

payamrpg

Registered User
لایک‌ها
56
بازی Dishonored رو هم تموم کردم با تمام DLC هاش پیشنهاد میکنم شما هم بازی کنید چون داستان جالبی داره.امتیاز 8.5 از 10

amirali2820

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
117
هر بازیی که تو game spot نمره بالای 8.0 گرفته باشه بازی کرده و تموم شده روی pc xbox ps3 طولانی تریت final fantasy , metal gear روی ps3 و COD 456789 روی xbox , ...

payamrpg

Registered User
لایک‌ها
56
Splinter Cell Blacklist اینم که تمام شد ولی خیلی حیف که نشد update بشه بعد بازی کنم دیگه .امتیاز من 8.0 از 10

بالا