برگزیده های پرشین تولز

بازی جدید EA GAME (NEED FOR SPEED MOST WANTED)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.
من دموی بازی رو دانلود کردم .
محیط مسابقاتی که در دمو بود همه تو روز بود ولی یه چیز جالب اینجا بود که نمیدونم چرا کنترل ماشین یه جوری بود همش تمایل به تو دیوار رفتن داری تازه یکمی که بازی کردم یکم کنترلش اومد تو دستم شایدم چون چند وقته ماشین بازی نکردم اینطوری به نظر میومد.گرافیک بازی هم نسبت به undergroud پیشرفت چشمگیری کرده (تو عکسها معلومه) که با radeon 9200 من تو رزولوشن 1024 768x و روی نشان دادن جزئیات در حداقل بعضی جاها کند میشد در صورتی که برای uderground من میتونستم با گرافیک بالاتری این بازی رو بازی کنم احتمالا اگه بخوام بخرمش باید برم ps2 رو بگیرم .ولی کلا همونطور که گفته بودن کاملا مشخصه که گرافیک این بازی در حد xbox360 طراحی شده و برای رسیدن به گرافیک واقعی بازی باید تو این کنسول بازی رو بازی کرد یا با یه pc خفن و در کنسول ps2 و xbox شما بازی رو با سطح گرافیک پایینش بازی میکنید.
دموش که چیز خاصی نداشت دو مدل ماشین دو مدل ford mustang gt یکی معمولی یکی sport شده و دومدل porsche cayman S معمولی و اسپرت شده با 3 تا نقشه (quick race) و یه مسابقه که پلیسا میزارن دنبالت که باید از دستشون فرار کنی ولی کلا اگه میخواهید دمو را دانلود کنید که من پیشنهاد میکنم این کار رو نکنین از اینجا بگیریدش (544 mb)

need_demo_3.jpg

need_demo_2.jpg

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
این بازی هم ریلیز شد gamespot امتیاز 8.4 از رو به نسخه ps2 و xbox بازی داده که احتمالا نسخه pc هم همین حدودا امتیاز میاره شاید یکمی بیشتر با اینکه امتیاز خیلی بالایی بازی نگرفته ولی نسبت به نسخه underground 2 که امتیاز 7.8 از 10 رو گرفته بود بازی پیشرفت کرده

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
منم دمو رو گرفتم یه قسمت بازی هست که پلیس ها دنبالتون میکنن باید بپیچونیشون ازش عکس گرفتم فکر کنم بهتر گرافیک بازی رو نشون بده

foqfjk.jpg

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با چه کلیدی تو nfs عکش می گیرید ؟

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از artin :
با چه کلیدی تو nfs عکش می گیرید ؟

دکمه print screen رو بزن دو تا سمت چپ pause بعد تو یه برنامه مثل paint برو قسمت edit اونجا paste کن بعد هم save کن

البته الان اکثر بازی ها برای screenshot یه دکمه گزاشتن که تو فولدربازی عکس رو save میکنه اما این بازی رو چک نکردم

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
farshin
این رو که می دونم

ولی خود nfs یه کلیدی داره که می زنی خودش اتوماتیک عکس میگیره و تو فولدره خودش ذخیره می کنه به هر تعداد که بخوای
دقیقا یادم نیست چه کلیدی بود
پسوند فایلهاشم یا tif بود یا tga

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عجب بازیه خفنیه !!!
من با حالت دنده ای داشتم واقعا حس می کردم خودم دارم لایی می کشم !
خیلی خیلی خفن بود !
تا به حال بازیی با این سبک و واقعی ندیده بودم

یه خورده عجیبه دمو بازیش 500 مگه که وقتی نصب می شه میشه 900 مگه ! می خوام بدونم بازی اصلی پس چند مگه !!!

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
این هم فایل torrent برای کسانی که اینترنت پر سرعت دارن برید حالشو ببرید حجم بازی 2.5 گیگ و از سایت gamestorrents هست

فایل های ضمیمه

• PC - Need For Speed Most Wanted [4 CDs] .zip
    25.8 KB · نمایش ها: 38

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
saeid_2001
ممنون
من زیاد با اینا سر و کار نداشتم
اینو چطوری باید بگیرم ؟

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.
با این فایل از طریق برنامهای p2p مثل shareaza یا azureus یا morpheus میتونی این فایل رو بگیری این لینک azureus است اینو دانلود کن بعد با این برنامه میتونی فایل رو بگیری

کد:
http://puzzle.dl.sourceforge.net/sourceforge/azureus/Azureus_2.3.0.4_Win32.setup.exe

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا دمت گرم !
ولی من این فایل torrent رو که گرفتم توش خالی بود

جریان چی بید ؟

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از artin :
آقا دمت گرم !
ولی من این فایل torrent رو که گرفتم توش خالی بود

جریان چی بید ؟

متوجه منظورت نشدم.
ببین این فایل zip رو که دانلود میکنی داخلش یه فایل با پسوند torrent هست این فایل توسط برنامهای به اشتراک گذاری فایل قابل شناسایی است مثلا یکیش همین برنامه azureus بود که لینکشو برات گذاشتم بعد اینکه این برنامه رو گرفتی و نصب کردی فایل torrent رو توسط برنامه باز کن متونی از برنامهای morpheus یا shareaza هم بجای azureus استفاده کنی عکس زیر رو ببین

fu2z5u.jpg

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اوکی
مشکل از powerarchiver بود
با برنامه دیگه باز کرد فایل zip رو
اخه با این برنامه توشو خالی نشون می داد

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فقط سرعت دانلود خیلی کمه !
:(

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از artin :
فقط سرعت دانلود خیلی کمه !
:(
اینترنت بیسیم اشغ... داتک رو که استفاده نمیکنی فکر کنم این azreus با اینترنت داتک مشکل داره ولی من با morpheus تست کردم خیلی بهتر بود ولی گفتم که اینترنت پرسرعت میخواد یعنی رو 128 هم جواب نمیده (من خودم از این اینترنت 128 بیسیم داتک دارم رو اون که الان اصلا جواب نمیده مسخره انقدر نوسان سرعت داره که یه دفه سرعت رو صفره یبار رو 16 همین مسیرو هی طی میکنه 0 -16 ,0-16) رو 256 هم بسختی اگه بالاتر باشه بازم بهتر حالا اگه خواستی morpheus یا shareaza رو هم تست کن البته هرچیم بیشتر صبر کنی به تعداد نفرات بیشتری متصل میشه و قاعدتا سرعت هم زیادتر باید بشه

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
اون تورنته 8 تا سیدر داره و هزار تا لیچر! احتمالا تا سال دیگه دانلودتون تموم میشه! :lol:

بیاین از این تورنت من استفاده کنین 520 تا سیدر داره و هزار تا لیچر ! سیدر ها رو میشناسم, همشون لینکهای 1مگ به بالا دارن :cool:
فقط و فقط از bitcomet 0.60 برای دانلود از این تورنت استفاده کنید و گرنه به سیدرها وصل نمیشید. چون ترکر اصلی رو به خاطر اینکه id من توش بود دست زدم :)

فایل های ضمیمه

• Need.For.Speed.Most.Wanted.CD.Version.Alcohol.Clone-ST0N3D..TLtorrent.zip
    26.5 KB · نمایش ها: 41

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از sunny4u :
اون تورنته 8 تا سیدر داره و هزار تا لیچر! احتمالا تا سال دیگه دانلودتون تموم میشه! :lol:

بیاین از این تورنت من استفاده کنین 520 تا سیدر داره و هزار تا لیچر ! سیدر ها رو میشناسم, همشون لینکهای 1مگ به بالا دارن :cool:
فقط و فقط از bitcomet 0.60 برای دانلود از این تورنت استفاده کنید و گرنه به سیدرها وصل نمیشید. چون ترکر اصلی رو به خاطر اینکه id من توش بود دست زدم :)
تو خودت دانلود کردی اینو fake نباشه کار میکنه بعد من متوجه نشدم گفتی چرا فقط تو bitcomet کار میکنه.
من الان امتحانش کردم سرعتش بهتر بود از اونی که من گذاشتم دستت درد نکنه من که از خیر دانلود این گذشته بودم چون سرعتش تعطیل بود ولی الان میزارم دانلود شه.(ولی خدمونیما چقدر seed داشت البته تو بره من peer ها بیشتر بود )
راستی این mostwanted کرک نداره هنوز نه باید با این برنامهای virtual cd اجراش کرد ؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوستان !
اگه از سایتایی که باید توش ثبتنتام کنی و بعدش دانلود ، استفاده کنین . با بیشترین سرعت دانلود میکنین !

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از moozmar :
دوستان !
اگه از سایتایی که باید توش ثبتنتام کنی و بعدش دانلود ، استفاده کنین . با بیشترین سرعت دانلود میکنین !
خب الان ایکه تو گفتی یعنی چه؟
کجا؟

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
این تورنت از سایت torrentleech.org بود این سایت بهترین سیدر ها رو داره. ولی ثبت نام در این سایت الان پولی شده! بخاطر این گفتم از bitcomet استفاده کنید که چون میتونید بدون اتصال به ترکر اصلی بازهم به سیدر ها وصل بشید.(قابلیت DHT)

در ضمن fake هم نیست و مال گروه stoned است. میتونید رو nforce.nl چک کنید.بازی هنوز هم کرک نشده.

من خودم دنبال نسخهblack edition هستم که تعداد ماشین ها بیشتره و یک bonus dvd هم همراشه!

بالا