برگزیده های پرشین تولز

بالابردن امنیت مغازه

Hamed.Madadi

Registered User
لایک‌ها
208
شما باید یه قفلی بگیرید که با ریموت بسته و باز بشه و این قفل رو از داخل بزنید ، اینجور آقای دزد اصلا دسترسی نداره به این قفل که بخواد با ترفندی بازش کنه

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
همون راه @obamast رو برو ولی اون قسمت شاتگانو حذف کن
به جاش یه قاب عکس آگا و صردار بذار و یه مهتابی و یه mp3 پلیر. طرف اومد تو مهتابی روشن شه و mp3 پلیر آهنگ صلام فرمانده رو پخش کنه و تهشم صدای خودت پخش شه که میگی به مغازه صردار آرتمیس محتشم خوش امدید

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
اونی که با نی باز میشه یه مدل است و همش باز نمیشه
اگر قفل میخواهی بخری از قفل ساز بپرس که راهنمای کنه ضد اسید باشه
به نظرم دزدگیر خودش خوبه که صدا بده و به گوشی زنگ بزنه

MehdiTedi

Registered User
لایک‌ها
800
شما قفل کتابی خوب بزنی دزد نمیتونه باز کنه مگه اینکه بیاد با سنگ فرز ببره که اونم سر و صدا داره واسه جاهای پرت مثل باغ و ویلا میتونه با سنگ فرز ببره قفل رو

باز کردن قفل با اسید هم چرته و اون اسید به راحتی در دسترس عموم قرار نداره و برای قفل های برنجی اثری نداره

بعضی قفل ها‌ هستن ضعف امنیتی دارن و اگه ۱۰ تا کلید داخلش‌ بره یکیش ممکنه بازش کنه
اون قفل هایی که با نی باز میشن یه مدل خاصی هست که روکش نداره و شکلشون‌ مثل این عکسه که اینا هم همشون با نی باز نمیشه و قفل خوب هم داره بینشون و این برندی که میبینی نوشته batis برند خوبیه حالا یک قفل ممکنه ضعف امنیتی داشتع باشه ولی همشون اینجوری نیستن
در کل از این‌ مدل قفل نخر چون قفل خوب بینشون کمه و قفل ساز باید تشخیص بده خوب و بدش رو
1050824.jpg

قفل کتابی سوپر گیرا بگیر قیمتش حدود ۴۰۰ ۵۰۰ تومنه الان برنجی هست و خودم به مغازم میزنم
دو تا قفل خوب بزنی دزد نمیتونه باز کنه و معمولا دزدا دنبال طعمه های راحت هستن که سریع باز کنن قفل رو تا کسی نبینه و شک نکنه بهشون وقتی ببینه باز کردن و خراب کردنش وقت گیر باشه میره یه مغازه دیگه

Last edited:

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
شما قفل کتابی خوب بزنی دزد نمیتونه باز کنه مگه اینکه بیاد با سنگ فرز ببره که اونم سر و صدا داره واسه جاهای پرت مثل باغ و ویلا میتونه با سنگ فرز ببره قفل رو

باز کردن قفل با اسید هم چرته و اون اسید به راحتی در دسترس عموم قرار نداره و برای قفل های برنجی اثری نداره

بعضی قفل ها‌ هستن ضعف امنیتی دارن و اگه ۱۰ تا کلید داخلش‌ بره یکیش ممکنه بازش کنه
اون قفل هایی که با نی باز میشن یه مدل خاصی هست که روکش نداره و شکلشون‌ مثل این عکسه که اینا هم همشون با نی باز نمیشه و قفل خوب هم داره بینشون و این برندی که میبینی نوشته batis برند خوبیه حالا یک قفل ممکنه ضعف امنیتی داشتع باشه ولی همشون اینجوری نیستن
در کل از این‌ مدل قفل نخر چون قفل خوب بینشون کمه و قفل ساز باید تشخیص بده خوب و بدش رو
مشاهده پیوست 1296069

قفل کتابی سوپر گیرا بگیر قیمتش حدود ۴۰۰ ۵۰۰ تومنه الان برنجی هست و خودم به مغازم میزنم
دو تا قفل خوب بزنی دزد نمیتونه باز کنه و معمولا دزدا دنبال طعمه های راحت هستن که سریع باز کنن قفل رو تا کسی نبینه و شک نکنه بهشون وقتی ببینه باز کردن و خراب کردنش وقت گیر باشه میره یه مغازه دیگه
ممنون از ما تنها کسی که درست راهنمایی کرد شما بودین بقیه دوستان به طنز و کنایه صحبت کردن اما نمیدونن کسی که میاد یه سوالی رو میپرسه واقعا نیاز به کمک داره
راستی قفل های کلید کامپیوتری بهتره یا قفلهای ساده؟

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
این قفلهای سپری چه مدل هست؟سارقفه توی فیلم میگه از قفلهای سپری استفاده کنین امنیتش خیلی بالاست

MehdiTedi

Registered User
لایک‌ها
800
ممنون از ما تنها کسی که درست راهنمایی کرد شما بودین بقیه دوستان به طنز و کنایه صحبت کردن اما نمیدونن کسی که میاد یه سوالی رو میپرسه واقعا نیاز به کمک داره
راستی قفل های کلید کامپیوتری بهتره یا قفلهای ساده؟

قفل های کلید کامپیوتری اکثرا امنیتشون از کلیدهای معمولی پایین تره به خاطر این که شما اگه یک کلید معمولی در کنار یک کلید کامپیوتری بزاری و دنده های کلید رو نگاه کنی میبینی عمق دنده های کلید معمولی به خاطر حالت کلید بیشتر از عمق دنده های کلید کامپیوتری هست کلید کامپیوتری ضخامتش چون کمتره دنده هاش نمیتونه عمیق تر باشه و همین باعث میشه امنیت کلید بالاتر بره و مردم فکر میکنن کلید کامپیوتری به خاطر اسمش امنیتش بالاتره
ولی کلیدهای کامپیوتری خوب هم توی بازار هستش که امنیتشون بالا هست و از معمولی ها هم بهتر هستن
قفل کامپیوتری میخای بخری قفل خوبش رو باید بخری که هر کلیدی داخلش نره یه سری قفل ها هستن که کلیدهای مخصوص خودشون دارن و فقط اون کلید داخلش میره مثل این کلید
cisa-key.jpg

MehdiTedi

Registered User
لایک‌ها
800
این قفلهای سپری چه مدل هست؟سارقفه توی فیلم میگه از قفلهای سپری استفاده کنین امنیتش خیلی بالاست

شاید منظورش قفل های کتابی هست که محافظ داره روی قفل و نمیشه قفل رو ببری

شایدم‌ منظورش قفل هایی هست که کلید های چهارپر دارن
کلید-3.jpg

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
شما باید از قفلی استفاده کنید که کاور ضد سرقت داشته باشه درست مثل موتورسیکلت زونتس که علاوه بر کلید کارخونه یک کلید دیگه کنارش هست که کاور میکنه درپوش سوییچ رو
اینجوریه:
1655805753797.png

وقتی کلید رو برمیداری دکمه push رو که بزنی اون ورق فلزی سمت راست میره روی جا سوییچ برای گذاشتن مجدد کلید داخل سوییچ هم از پشت کلید که قالب ورق رو داره استفاده میشه
حالا نمیدونم همچین قفلی در بازار برای زدن روی درب مغازه یا درب خانه ها هست ؟

MehdiTedi

Registered User
لایک‌ها
800
حالا نمیدونم همچین قفلی در بازار برای زدن روی درب مغازه یا درب خانه ها هست ؟

این مدل قفل ها بیشتر روی سوییچ موتورها هست مثل موتورهای طرح ویو و وگو
اون کلید که درپوش باز میکنه آهن ربا داره و اون درپوش روی سوییچ هم آهن ربا داره که باعث میشه درپوش باز بشه و بشه کلید را داخل سوییچ کرد

هنوز این‌ مدل قفل ها برای قفل های کتابی و آویز توی بازار نیومده

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
این مدل قفل ها بیشتر روی سوییچ موتورها هست مثل موتورهای طرح ویو و وگو
اون کلید که درپوش باز میکنه آهن ربا داره و اون درپوش روی سوییچ هم آهن ربا داره که باعث میشه درپوش باز بشه و بشه کلید را داخل سوییچ کرد

هنوز این‌ مدل قفل ها برای قفل های کتابی و آویز توی بازار نیومده
من با موتورم که زونتس هست قفل رو اینجوری باز میکنم بهترین نوع قفل ها همینه

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
قفل های کلید کامپیوتری اکثرا امنیتشون از کلیدهای معمولی پایین تره به خاطر این که شما اگه یک کلید معمولی در کنار یک کلید کامپیوتری بزاری و دنده های کلید رو نگاه کنی میبینی عمق دنده های کلید معمولی به خاطر حالت کلید بیشتر از عمق دنده های کلید کامپیوتری هست کلید کامپیوتری ضخامتش چون کمتره دنده هاش نمیتونه عمیق تر باشه و همین باعث میشه امنیت کلید بالاتر بره و مردم فکر میکنن کلید کامپیوتری به خاطر اسمش امنیتش بالاتره
ولی کلیدهای کامپیوتری خوب هم توی بازار هستش که امنیتشون بالا هست و از معمولی ها هم بهتر هستن
قفل کامپیوتری میخای بخری قفل خوبش رو باید بخری که هر کلیدی داخلش نره یه سری قفل ها هستن که کلیدهای مخصوص خودشون دارن و فقط اون کلید داخلش میره مثل این کلید
مشاهده پیوست 1296167
خیلی جالب بود ممنون
میگن قفل های کلید سلوسکی هم خیلی امنیتشون بالا هست

MehdiTedi

Registered User
لایک‌ها
800
خیلی جالب بود ممنون
میگن قفل های کلید سلوسکی هم خیلی امنیتشون بالا هست
کلید سولکسی هم خوبه قفلاش ولی خرابی زیاد داره وقتی کلید میندازی باز کنی کلید میچرخه قفل باز نمیشه و تعمیر هم نمیشه اکثرا چون مغزیش پلمپه و کلیدش هم گم بشه دیگه نمیشه براش کلید بسازی یا بشه هم هزینه خرید قفل نو میشه

MehdiTedi

Registered User
لایک‌ها
800
قفل باتیس مگه همون نبود که راحت باز میشد؟
شاید کسی قصد تخریب برندش رو داشته و قفل دستکاری کرده با نی اومده باز کرده
ولی باتیس قفل های خوبی (در حد متوسط) داره

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
کلید سولکسی هم خوبه قفلاش ولی خرابی زیاد داره وقتی کلید میندازی باز کنی کلید میچرخه قفل باز نمیشه و تعمیر هم نمیشه اکثرا چون مغزیش پلمپه و کلیدش هم گم بشه دیگه نمیشه براش کلید بسازی یا بشه هم هزینه خرید قفل نو میشه
کلید سولسکی دقیقا به کدوم کلید میگن؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
دادا تمام قفل ها تاکید میکنم تمام قفل ها قابل باز شدن هستن توسط دزد ماهر و کار بلد

این دله دزدها و سارقهای معمولی قفل رو به راحتی نمیتونن باز کنن اگر قفل واقعا خوب باشه ولی اینکه تو مغزت باشه که یه قفل بخرم که کلا باز نشه نه همچین چیزی نداریم.قفل هرچی هم خوب و گرون باشه بازم قابل باز شدن هست به شرطی که دزد هم وقت کافی داشته باشه هم مهارت کافی در زمینه قفل

پس در کل توصیه من اینه که دو عدد قفل خوب و به دردخور بخر بزن به دو طرف کرکره.مواردی مثل جوش دادن یه تیکه ورق اهن قوی بالای قفل که نتونن اهرم کنن یا به راحتی برش بدن هم مفیده/ سعی کن خیلی پول و اموال قیمتی تو مغازه نزاری و در حد عادی باشه....سند و پول نقد زیاد و طلا اینا نگه ندار در حد کفایت و روزمره. دزدگیر اگر داشته باشه مغازه خوبه که هم صداش بلند باشه هم اگر مشکلی بود SMS به گوشی بده خیلی خوبه...دوربین هم اگر از اینا که از تو خونه بتونی ببینی مغازه رو اگر باشه خوبه هر چند ساعتی یه نگاه کنی بد نیست

اینا رو رعایت کنی تا حد زیادی بازدارنده هست یعنی دزدی که میاد اگر ببینه کارش سخته میره یه جای راحت تر....مگر اینکه فقط گیر داده باشن به مغازه شما به هر دلیلی و بخوان هرجور شده وارد بشن که اونم هرکار بکنی اخر میان مگه شبا بخوابی تو مغازه اگه نه راه دیگه ای نیست/

بالا