برگزیده های پرشین تولز

بانوان دانشجو از لیلا حاتمی شکایت کردند + متن شکایت

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
ان مرد !گفت:
طوری نکنید که طوری شود که فک کنن طوری شده است .

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
ریپورت دادم ، پست های خودم حذف شد:|

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
54f586c5687c09439bf3730c067eb7b73dcd5c67.jpg

ا

اینکه جای بابابزرگشه

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
لیلا حاتمی در خصوص اتفاقات جشنواره کن با ارسال پیامی ضمن عذرخواهی و ابراز تاسف بابت آزرده خاطر شدن احساسات مردم ایران در پیامی نوشت:در این سال ها پیشنهادات مختلفی را برای بازی در فیلم های خارج از ایران به این دلیل نپذیرفتم که ادامه فعالیت در سینمای ایران همیشه برایم اولویت داشته است. در جشنواره های بین المللی که در طول این سال ها حضور داشته ام چه به عنوان بازیگر فیلمی که از سینمای ایران در جشنواره حضور داشته و نمایندگی ایران را برای دیگران تداعی میکرده و چه به عنوان داور منتخب و مدعو جشنواره هاکه صرفا به عنوان شخصیتی مستقل در آن ها حضور داشته ام؛ سعی کرده ام موازین و اصول را رعایت کنم ؛ به همین دلیلِ روشن که رعایت این اصول از الزامات کار در سینمای ایران است.

در ادامه این پیام آمده است: این بار نیز طی مکاتباتی که با مسوولین فستیوال داشتم به تفصیل تمام نکات را توضیح داده بودم و خواستار همکاری آن ها شده بودم لذا در مراسم افتتاحیه و غیره؛ آن ها همه مقررات را میدانستند وبا همکاری و درک متقابل هیچ مورد خاصی پیش نیامد.

در بخش دیگری این پیام می خوانیم: اما در مورد آقای ژیل ژاکوب که با قریب نود سال سن آخرین سال حضورش در فستیوال را میگذراند باید توضیح دهم که ایشان به علت کهولت و از یاد بردن همه تاکیدات؛ که معمول این سن و سال است؛ ضوابط یادشده را فراموش کرد و اقدام پیشگیرانه من برای دست دادن با ایشان هم موثر واقع نشد. مسلما ایشان برای من حکم پدربزرگ کهنسالی را داشت که میزبان من هم بود.

حاتمی در پایان متن پیام خود نوشته است: هرچند از ادای این توضیحات شرم دارم اما شاید برای کسانی که نمیتوانستند موقعیت ناگزیر من را درک کنند ناچار شدم وارد برخی جزییات شوم. با این حال از این پیشامد و اینکه احساسات کسانی را آزرده باشم بسیار متاسفم چه خود تربیت شده پدری هستم که همه از میزان علاقه او به دین و ملیت ایرانی آگاهند.

براساس این گزارش، این پیام از سوی محمدرسول صادقی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی برای رسانه ها ارسال شده است.

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
لیلا حاتمی در خصوص اتفاقات جشنواره کن با ارسال پیامی ضمن عذرخواهی و ابراز تاسف بابت آزرده خاطر شدن احساسات مردم ایران در پیامی نوشت:،،،،
چه خود تربیت شده پدری هستم که همه از میزان علاقه او به دین و ملیت ایرانی آگاهند.
.

كه رحمت بر آن تربت پاك باد

Sent

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
لیلا حاتمی در خصوص اتفاقات جشنواره کن با ارسال پیامی ضمن عذرخواهی و ابراز تاسف بابت آزرده خاطر شدن احساسات مردم ایران در پیامی نوشت:در این سال ها پیشنهادات مختلفی را برای بازی در فیلم های خارج از ایران به این دلیل نپذیرفتم که ادامه فعالیت در سینمای ایران همیشه برایم اولویت داشته است. در جشنواره های بین المللی که در طول این سال ها حضور داشته ام چه به عنوان بازیگر فیلمی که از سینمای ایران در جشنواره حضور داشته و نمایندگی ایران را برای دیگران تداعی میکرده و چه به عنوان داور منتخب و مدعو جشنواره هاکه صرفا به عنوان شخصیتی مستقل در آن ها حضور داشته ام؛ سعی کرده ام موازین و اصول را رعایت کنم ؛ به همین دلیلِ روشن که رعایت این اصول از الزامات کار در سینمای ایران است.

در ادامه این پیام آمده است: این بار نیز طی مکاتباتی که با مسوولین فستیوال داشتم به تفصیل تمام نکات را توضیح داده بودم و خواستار همکاری آن ها شده بودم لذا در مراسم افتتاحیه و غیره؛ آن ها همه مقررات را میدانستند وبا همکاری و درک متقابل هیچ مورد خاصی پیش نیامد.

در بخش دیگری این پیام می خوانیم: اما در مورد آقای ژیل ژاکوب که با قریب نود سال سن آخرین سال حضورش در فستیوال را میگذراند باید توضیح دهم که ایشان به علت کهولت و از یاد بردن همه تاکیدات؛ که معمول این سن و سال است؛ ضوابط یادشده را فراموش کرد و اقدام پیشگیرانه من برای دست دادن با ایشان هم موثر واقع نشد. مسلما ایشان برای من حکم پدربزرگ کهنسالی را داشت که میزبان من هم بود.

حاتمی در پایان متن پیام خود نوشته است: هرچند از ادای این توضیحات شرم دارم اما شاید برای کسانی که نمیتوانستند موقعیت ناگزیر من را درک کنند ناچار شدم وارد برخی جزییات شوم. با این حال از این پیشامد و اینکه احساسات کسانی را آزرده باشم بسیار متاسفم چه خود تربیت شده پدری هستم که همه از میزان علاقه او به دین و ملیت ایرانی آگاهند.

براساس این گزارش، این پیام از سوی محمدرسول صادقی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی برای رسانه ها ارسال شده است.
90 سن سال؟
بابا از نظر شرعی هم مشکلی نداره فکر میکنم، پسر دست پیرزن رو ببوسه یا دستش رو بگیره یا ... و برعکس برای دختر نسبت به پیرمرد.
گفتم حالا این بدبخت چی کرده...

افراطی گری بلای جون جوونها شده ناجور...

tanin008

Registered User
لایک‌ها
48
بحث حسادت نیست دوستان.
بحث اعتقاده. هر کسی بنا به شرایطی که توش رشد کرده اعتقادات خاصی پیدا می کنه و گاهی اوقات این شرایط اینقد شدیده که یه جورایی تبدیل به تحجر می شه. در این صورت اگه فردی کوچکترین اقدامی کنه که بسیار کم و حتی با شرایط بسیار خاص اعتقادات اونا رو زیر سوال ببره از نظر چنین افرادی، اون فرد گناه کبیره مرتکب شده.
حالا درست بودن یا نبودن کار خانم حاتمی بماند (من کارشونو درست نمی دونم، اما در حد یه عذرخواهی خیلی ساده به راحتی می شه از کارشون چشم پوشید) - دوستان بخوایم نخوایم اسم این کشور جمهوری اسلامیه دیگه، هر چقد هم ما مذهبی نباشیم، بالطبع مذهبی ها هم کم نیستن، موقعی تو یه کشور اعتدال برقرار می شه که همه حق همو رعایت کنن و هر فعل اجتماعی که می خوان انجام بدن به این موضوع توجه کنن که رفتارشون نماینده رفتار یک ایرنیه - نه افراطی گرایی مذهبیون واسه ملت راهگشاست، نه لیبراسیم گرایی افراطی غرب گراها.
امیدوارم روزی حقوق ملت برای همه محترم شمرده شه و تمامی مسائل ختم به سیاست زدگی و تنظیم شکواییه و ... نشه.

در آخرم نصیحت من به این دانشجویان اینه که بهتره کمی جرات به خرج بدن و برن دنبال شکایت از اقدامات دیپلمات های مذهبی نمای ایرانی در برزیل و آلمان که خیلی بیشتر باعث آزرده شدن خاطر ایرانی ها و لکه دار شدن اسم بزرگ ایران شده.

alavlav

Registered User
لایک‌ها
23
از دختر زری خوشکام زن بدنام فیلم های فارسی قبل از انقلاب بیشتر از این انتظار نمیره!
اگر یه روز سینمای ایران آزاد بشه نصف بازیگران زن میرن پورن استار میشن

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
این 50 تا همونان که ک**ر و خا***ه دوست پسراشونو تا ته می کنن تو دهنشون بعد به لیوان باباشون میگن دهنیه نمیخورم .

Cya

Registered User
لایک‌ها
1,927
اینا همونایین که اگه لخ*تم بیان تو خیابون کسی نگاشونم نمیکنه !

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
در انزار عمومی
===
ما امضاءکنندگان این شکوائیه ... نزد آن مقام قضائی اقامه دعوی می‌کند و خواستار اعمال مجازات حبس مندرج در قانون، برای نامبرده هستیم
===
در انزار عمومی حاضر گردیده است
9- توران مشرف – ادبیات فارسی
------
27- مریم خان محمد – دانش آموز
------
066.gif

بالا