برگزیده های پرشین تولز

بانک آینده یا ملت یا ... ؟!

B8665

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام و وقت بخیر
دوستان سوالی از شما داشتم. حساب اصلی من در بانک ملی هست ولی متاسفانه خدمات مناسبی داده نمیشه. میخواستم بپرسم کدوم بانک از لحاظ خدمات و امنیت خود بانک، بهتر هست؟
بحث سرمایه گذاری برای من ملاک نیست، بیشتر بحث دسته چک و خدمات دستگاه پوز و درگاه اینترنتی و ussd و سیستم خدمات الکترونیکی و ... برای من ملاک هست.
بعضیها بانک آینده رو میگن خیلی خوبه ، بعضیها ملت رو ، بعضیها بانک شهر و ... !!

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
ملت پارسیان سامان پاسارگاد همشون خوبن در این زمینه

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
سلام از نظر خدمات الکتریکی به نظر من بانک شهر خوبه هم اینترنت بانکش راحت و سر راسته هم دستگاه های خود دریافت داره که می تونی پول نقد داخلش بذاری و به حساب واریز شه!من که راضی هستم از خدماتش

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سامان و پاسارگاد.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
مشکل بانک ملی چی هست ؟
من دستگاه پوز ملی دارم . پشتیبانی خوبی دارن انصافا ... اینترنت بانکش هم که خوبه ...

B8665

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
مشکل بانک ملی چی هست ؟
من دستگاه پوز ملی دارم . پشتیبانی خوبی دارن انصافا ... اینترنت بانکش هم که خوبه ...

در بحث دستگاه پوز میگن باید حداقل در ماه بین 400 تا 500 تا تراکنش داشته باشی که خب بهشون گفتم میدونین که کار من سوپر مارکت نیست و تراکنشهام شاید در ماه به 100 هم نرسه ولی از لحاظ رقم مالی مشکلی ندارم. برای دادن دسته چک اذیت میکنن و در کل برخوردهاشون مناسب نیست و خودشون رو خیلی بالا میبینن.

Last edited:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
در بحث دستگاه پوز میگن باید حداقل در ماه بین 400 تا 500 تا تراکنش داشته باشی که خب بهشون گفتم میدونین که کار من سوپر مارکت نیست و تراکنشهام شاید در ماه به 100 هم نرسه ولی از لحاظ رقم مالی مشکلی ندارم. برای دادن دسته چک خیلی اذیت میکنن. برای دادن دسته چک اذیت میکنن و در کل برخوردهاشون مناسب نیست و خودشون رو خیلی بالا میبینن.

معمولا همه بانک ها میگن باید تراکنش بالا باشه و ... گفتن 500 تا باید باشه تراکنش ها شما بگو من 2 هزار تا دارم , دستگاه رو که گرفتید دیگه مهم نیست :)
البته اگر از سداد(زیر مجموعه بانک ملی) بگیرید راحت تر و بی دردسر تر هست : https://sadadpsp.ir/fa
پاسارگاد هم من پوز دارم و راضی هستم
بانک آینده رو اصلا پیشنهاد نمیکنم

پ ن : اینکه گفتید خودشون رو خیلی بالا میبینن , خوب حق هم دارن یجورایی , اولین و بزرگترین بانک ایران هست

B8665

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
معمولا همه بانک ها میگن باید تراکنش بالا باشه و ... گفتن 500 تا باید باشه تراکنش ها شما بگو من 2 هزار تا دارم , دستگاه رو که گرفتید دیگه مهم نیست :)
البته اگر از سداد(زیر مجموعه بانک ملی) بگیرید راحت تر و بی دردسر تر هست : https://sadadpsp.ir/fa
پاسارگاد هم من پوز دارم و راضی هستم
بانک آینده رو اصلا پیشنهاد نمیکنم

پ ن : اینکه گفتید خودشون رو خیلی بالا میبینن , خوب حق هم دارن یجورایی , اولین و بزرگترین بانک ایران هست

من به همین روش از آسان پرداخت دستگاه گرفتم اومدن بعد 3 ماه بردنش و گفتن تعداد تراکنش خیلی پایینه، متاسفانه به حجم مبلغی تراکنش نگاه نمیکنن.
اگر فقط خودشون رو بالا بگیرن که مشکلی نیست مشکل اینه که کلا به مشتری محل نمیدن.
بانک آینده دلیل خاصی دارین شما که فرمودین؟ ممنون میشم در موردش توضیح بدین.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
بانک اینده یک خوبی که داره ایران کارت هم میده و حتی برای یک فروشگاه ایران کارت مخصوص داشت که میگفتن بوسیله اون 5 درصد تخفیف کالاهای اون فروشگاه رو میده. هر چند وقت هم پیامک میده بعنوان مثال کارت طلایی تا 50 درصد تخفیف فلان رستوران و .. که البته از تخفیف هاش تا حالا استفاده نکردم. بانک شهر با اینکه ساعات باز بودن بانکش بیشتره ولی من بنا به دلایلی رضایت ندارم! بانک ملت هم اپلیکیشنش به نسبت ملی خیلی بهتر بود و برنامه ملی برای من زمانی که لازم داشتم غیرفعال بود!

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
خرید کارت شارژ تراکنش حساب میشه:D

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
در بحث دستگاه پوز میگن باید حداقل در ماه بین 400 تا 500 تا تراکنش داشته باشی که خب بهشون گفتم میدونین که کار من سوپر مارکت نیست و تراکنشهام شاید در ماه به 100 هم نرسه ولی از لحاظ رقم مالی مشکلی ندارم. برای دادن دسته چک اذیت میکنن و در کل برخوردهاشون مناسب نیست و خودشون رو خیلی بالا میبینن.
سه چهار سال پیش رفتم پاسارگاد یدونه اجاره نامه بردم حساب باز کردم و تمام نه کسی گفت چندتا تراکنش داشته باش نه حرف دیگه ای .کلا تو 6ماه هم که دستگاه پیشم بود 10تا تراکنش نداشتم آخرشم رفتم خودم پس دادم هیچ کسی نگفت بیا دستگاه را پس بده .الان که اصلا شما می تونید دستگاه بخرید مالک بشید ماهی یدونه تراکنش هم نداشته باشید این بازی ها دیگه معنی نداره
امنیت بانک و این چیزها را من نمی دونم اما گردشگری جز خوش برخوردترین بانکها در این زمینه ها بوده حداقل اگر کاری انجام نمی دهند مثل بانک ملی طلب ارث باباشون را ندارند.من که فقط مجبور باشم برم بانک ملی اینقدر که اکثرا بد رفتار هستند.
اقتصاد نوین هم خدمات خوبی داره اعتبار و امنیت خوبی هم داره.
سامان هم جز بانکهای خوبه اما پایبند قوانینه مثلا قانون شعبه مرکزی فلان تعداد تراکنش باشه دقیقا اجرا می کنند برای همین باید ازشون شرایط را سوال کنید.

B8665

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
خرید کارت شارژ تراکنش حساب میشه:D

من خطم ثابته و شارژ بدردم نمیخوره مگر اینکه بفروشم :)

سه چهار سال پیش رفتم پاسارگاد یدونه اجاره نامه بردم حساب باز کردم و تمام نه کسی گفت چندتا تراکنش داشته باش نه حرف دیگه ای .کلا تو 6ماه هم که دستگاه پیشم بود 10تا تراکنش نداشتم آخرشم رفتم خودم پس دادم هیچ کسی نگفت بیا دستگاه را پس بده .الان که اصلا شما می تونید دستگاه بخرید مالک بشید ماهی یدونه تراکنش هم نداشته باشید این بازی ها دیگه معنی نداره
امنیت بانک و این چیزها را من نمی دونم اما گردشگری جز خوش برخوردترین بانکها در این زمینه ها بوده حداقل اگر کاری انجام نمی دهند مثل بانک ملی طلب ارث باباشون را ندارند.من که فقط مجبور باشم برم بانک ملی اینقدر که اکثرا بد رفتار هستند.
اقتصاد نوین هم خدمات خوبی داره اعتبار و امنیت خوبی هم داره.
سامان هم جز بانکهای خوبه اما پایبند قوانینه مثلا قانون شعبه مرکزی فلان تعداد تراکنش باشه دقیقا اجرا می کنند برای همین باید ازشون شرایط را سوال کنید.

الان که خیلی مسخره شده. دیروز رفتم بانک آینده برای سوال واقعا خیلی برخوردشون عالی بود، یعنی توی عمرم ندیدم یک بانک در این حد برخوردشون عالی باشه، البته گردشگری رو نرفتم و واقعا نمیدونم.

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
کارتخوان اینده رو من داشتم ازین صفحه لمسیا خیلی کند بود یه بارم یه تراکنش خرید رو کلا بدون گذاشتن هیچ اثری بالا کشید پسش دادم،البته برای من بازاریابشون اومد کپی کارت گرفت و فرم پر کردیم بعد یک هفته دستگاه اووردن خود بانک نرفتم
تو کارتخوانایی ک دیدم دستگاهای شرکت سامان کیش خیلی عالیه،من از صادرات گرفته بودم

بالا