• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چه برنامه ای از فعالیت دسکتاپ فیلم بگیرم؟

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
با سلام

من میخوام هر کاری که میکنم با سیستم فیلمبرداری بشه با پسوند وی سی دی؟

چه برنامه ای نیازه؟

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
سلام...

فکر کنم یکی از بهترین برنامه ها برای اینکار Snagit باشه.

میتونی از هر جا که دلت خاص فیلمبرداری کنی:)
(اگه نتونستی برنامه رو پیدا کنی من برات لینک میزارم)

موفق باشی;)

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
camtasia studio هم چنين كاري انجام ميده يك برنامه عالي هست براي اينكار

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
سلام...

فکر کنم یکی از بهترین برنامه ها برای اینکار Snagit باشه.

میتونی از هر جا که دلت خاص فیلمبرداری کنی:)
(اگه نتونستی برنامه رو پیدا کنی من برات لینک میزارم)

موفق باشی;)

حجمش چقدره؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
من يه موقع دنبال چنين چيزي مي گشتم. نرم افزارهاي زيادي براي اين كار هست. از جمله BBFlashBack كه فقط 5 مگابايت حجم داره و امكان ويرايش فايل هاي فيلم رو هم كه از دسكتاب مي گيريم داره. (اگه خواستيد آپلود كنم) اما هيچ كدوم از اونها با فرمت وي سي دي (DAT) ذخيره نمي كنند. فرمت استاندارد همه شون AVI هست ولي بعضيهاشون (كه فكر مي كنم Camtasia, BBflashback هم جزو اونها باشه) با فرمت mpg ذخيره مي كنند كه خود برنامه Nero قبل از رايت اون رو به vcd (كه نوع خاصي از فرمت mpg هست) تبديل مي كنه.

اما بهترين نرم افزار براي اين كار همون Camtasia هست كه بهتره از بيرون تهيه كنيد. چون فكر مي كنم حجمش بالاي 30 مگ باشه.
توصيه مي كنم يه كپي از مجوعه نرم افزاري King 2007 رو تهيه كنيد كه نسخه 2007 اكثر نرم افزارهاي معروف از جمله آفيس، اتوكد، فتوشاپ،, WinXP, 3dStudio, Nero و... از جمله Camtasia 4 رو هم دارا هست.
(8 سي دي، 12000 تومان)
(نسخه كاملتر اون هم روي 4 دي وي دي موجود هست كه باز هم 12000 تومان ميشه)

براي اطلاعات بيشتر، از مجموعه King 2007 شركت پرند به اينجا مراجعه كنيد:
http://www.parandco.com/Products.php

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
من يه موقع دنبال چنين چيزي مي گشتم. نرم افزارهاي زيادي براي اين كار هست. از جمله BBFlashBack كه فقط 5 مگابايت حجم داره و امكان ويرايش فايل هاي فيلم رو هم كه از دسكتاب مي گيريم داره. (اگه خواستيد آپلود كنم) اما هيچ كدوم از اونها با فرمت وي سي دي (DAT) ذخيره نمي كنند. فرمت استاندارد همه شون AVI هست ولي بعضيهاشون (كه فكر مي كنم Camtasia, BBflashback هم جزو اونها باشه) با فرمت mpg ذخيره مي كنند كه خود برنامه Nero قبل از رايت اون رو به vcd (كه نوع خاصي از فرمت mpg هست) تبديل مي كنه.

اما بهترين نرم افزار براي اين كار همون Camtasia هست كه بهتره از بيرون تهيه كنيد. چون فكر مي كنم حجمش بالاي 30 مگ باشه.
توصيه مي كنم يه كپي از مجوعه نرم افزاري King 2007 رو تهيه كنيد كه نسخه 2007 اكثر نرم افزارهاي معروف از جمله آفيس، اتوكد، فتوشاپ،, WinXP, 3dStudio, Nero و... از جمله Camtasia 4 رو هم دارا هست.
(8 سي دي، 12000 تومان)
(نسخه كاملتر اون هم روي 4 دي وي دي موجود هست كه باز هم 12000 تومان ميشه)

براي اطلاعات بيشتر، از مجموعه King 2007 شركت پرند به اينجا مراجعه كنيد:
http://www.parandco.com/Products.php

ممنون. برنامه رو گیر آوردم اما نمیتونه هر فعالیتی رو ضبط کنه..مثل تصویر ماهواره یا فیالهای دی وی دی رو بریده بریده ظبط کرده.

نمیدونم چرا؟

بالا