برگزیده های پرشین تولز

با 180 میلیون چیکار کنم ؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
همون کابل:چشمک

ای کلک تو بن لادنی ؟ ای کلک
29dz8zk.gif

parsidown

Registered User
لایک‌ها
0
بحث رو ادامه بدین خواهشاً !!!

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
حداقل چند تا محدودیت برا این معادله 180 میلیونی میزاشتید تا بشه حلش کرد.

مثلا چکاری بلدید؟ آیا با شریک هم میتونید کار کنید؟ تولیدی خدماتی دلالی ؟چقدر میتونید ریسک کنید؟ پول حلال میخوای یا مهم نیست(استغفرالله)؟ بازدهیش؟ با برکت باشه یا بی برکت(بعضی وقتا پول حلال هم بی برکت میشه البته یه عده الان میان میگن این حرفا ماله عربای نمیدونم چی چی خواره بگزریم من تجربه خودما گفتم)؟ تو چه محل جغرافیایی میتونید کار کنید(حتما تهران باشه)؟ اصلا میخوایید خودتون هم مثلا اگر موبایل فروشی زدید تو مغازه کار کنید یا بدید دست یکی دیگه براتون بگردونه؟ چقدر با بازار آشنایی دارید؟ از مسایل اقتصادی چقدر سر رشته دارید؟و ..........

فقط دو تا توصیه
1- به قول قدیمیا آواز دهل شنیدن از دور خوش است. بعضی از دوستان میگن فلان کار سودش اینقده و ... من به خاطر کارم با خیلی از این اصناف و مشاغل سروکار داشتم هر کاری سختیها و مشکلات خودشا داره. خیلی از این مشاغل فقط 10 تا 20 درصد کسانی که واردش شدن تونستن موفق باشن.

2- یه وقت از هول حلیم نیفتید توی دیگ . هر کاری را میخوایید شروع کنید اول با سرمایه کم شروع کنید حتی من اگر جای شما بودم میرفتم دو سه ماهی پیش یکی از همون صنف مجانی کار میکردم تا کار یاد بگیرم.

مثلا یکی را میشناسم بعد از فوت پدرش حدود 300 میلیون تومن ارث بهش رسید از اونجایی که کار پدرش را دوست نداشت (پدرش راننده بود تو تصادف کشته شد) یه مدت رفت پیش یکی از عمده فروشهای مواد غذایی کارهای حسابداریش را انجام میداد (23 ساله با لیسانس مدیریت و 300 میلیون پول تو حسابت شما بودی میرفتی؟) بعد خودش با پولی که بهش ارث رسیده بود رفت تو همون کار عمده فروشی در عرض 5 سال به گفته خودش سرمایش شده 4 میلیارد تو کارهای دیگه هم وارد شده و همین طور پول پارو میکنه رمز موفقیتش میدونید چی بود ؟ از دفتر تلفن صاحبکارش کپی گرفته بود!!! والبته کار یاد گرفته بود/

امیدوارم شما هم هر کاری را شروع کردید یه روزی میلیاردر بشی.

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
بزن تو کار تریاک
هیچی مثل تریال نون توش نیست
بالای 500 درصد سود داره

اون طرف که ظرف 4 سال 300 تومن رو کرده 4 میلیارد شما با کار بالا 180 تومن ظرف 40 روز می کنی 10 میلیارد

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
بزن تو کار تریاک
هیچی مثل تریال نون توش نیست
بالای 500 درصد سود داره

اون طرف که ظرف 4 سال 300 تومن رو کرده 4 میلیارد شما با کار بالا 180 تومن ظرف 40 روز می کنی 10 میلیارد

خوب پس معلوم شد با 180 تومن چی کار کنی ... برو 100 کیلو تریاک بخر استارتو بزن

فقط تو تیوی گرفتنت تو برنامه شوک نشون دادن بگـــو مازی پی تی هستی بشناسیمت
parrot.gif

farhad_persona

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
21
خب شما چرا نمیری کانادا مثلا ؟ این تبلیغات که با 120 هزار دلار سرمایه گذاری اقامت کانادا رو میدن تا حالا دیدین؟
البته باید یه شرکتی چیزی اینجا داشته باشید و ثابت کنید که در مدیریت بازرگانی آدم موفقی هستید.

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
kolovy_nakladac_volvo_l350f.jpg

Last edited:

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود بر همه
من اگه 180 م داشتم الان با یکی از اینا ساعتی 30 هزار کار می کردم ضرب در 8 کن یعنی میشه روزی 240هزار تومن

Pic807.jpg

Volvo-L350F-NEW,6e70de5c.jpg

Last edited:

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
درود بر همه
من اگه 180 م داشتم الان با یکی از اینا ساعتی 30 هزار کار می کردم ضرب در 8 کن یعنی میشه روزی 240هزار تومن

Pic807.jpg

لنگشو توی پادگان سوار شدم ... کلی هم عکس دارم ازش .. برای ما که تو پدگان 300 میلیونه ... فرمونش با فوت تکون می خوره بس که فوق هیدرولیکه ...
بیشتر از ساعتی 30 تومان در میاره ..

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما درست میگید این لودری که شما دیدید و اگه شبیه همین لودر باشه احتمالا volvo l 350 f که حدوده قیمتش همون 300 م است بهر حال با 180 میلیون اگه بخوایم دقیقتر بگیم می تونه یه l120f بگیره

wheel loader l120f volvo
volvo-26002.jpg

Volvo%20L120F%20NY%2002.jpg

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
یه چیزی بگید که شدنی باشه....من مگه راننده کامیون یا لودر هستم اخه!!

بخوام بدم دست کسی هم راضی نیستم...

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
خداييش سر كاريم نه؟
آدم 180 ميليون پول داشته باشه بعد بياد تو يه فروم بپرسه چيكارش كنم؟!؟!

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
درود بر همه

Pic807.jpg

باید 2 تا راننده بگیری روش کار کنن یعنی روزی حداقل 18 ساعت تا تهش یه چیزی برات بمونه آخه خرج اینا خیلی زیاده تازه روزی 100 تومن که برات سود (هزینه - درآمد)داشته باشه میشه سر به سر با توجه به تورم.من میگم آواز دهل از دور شنیدن خوشه همینا را میگم دیگه حالا شما دوباره بیا اینجا ضرب و تقسیم انجام بده.

بالا