برگزیده های پرشین تولز

با 20 میلیون تومان چه حرفه ای یاد بگیریم؟

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
سلام. کجا باید یاد گرفت؟ شاگردی یا دوره یا جفتش؟
از یوتیوب هم میتونی یاد بگیری! ولی دوره آموزشی برید بهتره. فنی حرفه یی غیر انتفاعی دارن. گوگل کنید.

Last edited:

mainrezadalir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
فیزیکی یا مجازی/کامپیوتری فرقی نداره ولی شغل مجازی با توجه به شرایط ایران فقط باعث استرس و افسردگی میشه.
الان یه پروژه ۱۰ مگابایتی رو با دعا و صلوات میفرستم برای مشتری!

درونگرا هستم
من هم برنامه نویس هستم اما درامدم تغییری نکرد بعد فیلترها و استرس و افسردگی هم ندارم...
شغل ها ذاتا استرس زا یا ارامش بخش نیستن
این ما هستیم که به شغل ها معنی می‌بخشیم با باور هامون و مهارتمون

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
من هم برنامه نویس هستم اما درامدم تغییری نکرد بعد فیلترها و استرس و افسردگی هم ندارم...
شغل ها ذاتا استرس زا یا ارامش بخش نیستن
این ما هستیم که به شغل ها معنی می‌بخشیم با باور هامون و مهارتمون
شاید از اول درآمد چندانی نداشتید که در شرایط فعلی تغییری در احوالاتتون بوجود نیومده؟
مثلا درآمد ماهانه ۵ میلیون با ۷ میلیون تفاوت آنچنانی نداره ولی وقتی درآمد یه شرکت تبلیغاتی با حدود 60 پرسنل در دو شعبه و شهر درآمدش توی دو ماه حداقل نصف میشه، قطعا تاثیر منفی زیادی داره در روحیه کل تیم.
بله این حرفهای روانشناسی به وقتشون و در دنیای واقعی تا حدودی قابل تامل هستن اما در دنیای تخیلی ایران خیر.
شغل ها استرس زا نیستن، شرایطی که ساختن در ایران استرس زاست.
همون دیجیتال مارکتینگی که توی این شرایط به اون دوستمون معرفی کردید... واحد دیجیتال مارکتینگ ما عملا درش تخته شده بود تا همین دو سه هفته پیش.
چون الان کسی حاضر نیست ریسک کنه روی اینستا و گوگل ادز و غیره.
سفارشات ui شرکت که خودمم اونجا مشغولم از ماهیانه +20 سفارش رسیده به نهایتا دو سه تا.
و این وضعیت ما نیست فقط.
یه استعلام‌ بگیرید از **** صنفی شهرتون یا شرکت های تبلیغاتی متوجه وخامت اوضاع میشید.
البته شغل هایی که در ارتباط مستقیم با این دو سازمان نیستن هم تحت تاثیر قرار گرفتن.

ماهیت شغل‌ ما مشخصه، تبلیغات.
باور و مهارتمون هم حول همین موضوع میچرخه.

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
616
برنامه نویسی یاد بگیرید
ترجیحا پایتون یا go یا js
بازار کار ایران در حوزه it به شدت داغون شده و نیرو کم هست
۶ ماه تا ۱ سال یاد بگیرید حرفه ای بشید
پولتون هم برای خرج ماهانه خودتون استفاده کنید
اگرم تصمیم به رفتن از ایران بگیرید، موقعیت زیاد براتون

hadi.kr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
نه بلد نیستم ولی میتونم یاد بگیرم
علاقه هم دارم

توضیح میدید چطور با ۲۰ تومن یه سیستم استوک قوی رندر ببندم؟
میری مینی کیس hp استوک می خری
باید hp باشه دل و ... روشش تو اینترنت نیست ولی hp هست
مینی کیس نسل 6 حدود 5 تومن رم 16 سی پی یو کور ای 5
نسل 7 حدود 7 تومن
نسل 9 حدود 10 تومن
همه رم 16 کور ای فایو برات در می یاد
بعدش یک کیس می گیری یک تا 1.5
بعدش یک پاور گذین همراه با پورت 6 پین گرافیک می خری اونم حدود 1.5
بدش می ری گرافیک rx 580 استوک می خری
حدود 2.8 مفت چون ماین شده اند
بد می دی یک نفر وارد اینا رو بهم می بنده
اونم نزدیک 500 بده بهش
یک کابل دست سازی هم هست برای تبدیل مینی کیس به کیس معمولی برای hp که خودت هم می تونی درست کنی من عکس پورت هاش رو یک جا دارم بهت می دم
اینا رو سوار کنی نزدیک یک کیس 40 50 تومنی در می یاد بقیش هم پول صفحه کلید و موس و مانیتور می شه
صفحه کلید و مانیتور هم بگردی استوک خوب هست
مانیتور حدود 2 تومن
صفحه کلید حدود 200 300 تومن استوک عالی
موس رو نو بخر a4 teck. سیمی 300 تومن بگردی پیدا می شه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
برنامه نویسی یاد بگیرید
ترجیحا پایتون یا go یا js
بازار کار ایران در حوزه it به شدت داغون شده و نیرو کم هست
۶ ماه تا ۱ سال یاد بگیرید حرفه ای بشید
پولتون هم برای خرج ماهانه خودتون استفاده کنید
اگرم تصمیم به رفتن از ایران بگیرید، موقعیت زیاد براتون
من به دشمنم هم IT پیشنهاد نمیدم!
رشتم کامپیوتره حوزه کاریمم شبکه ولی کلا مضخرفه این فیلد
فقط برای کسی خوبه که یک تهران باشه دو بشدت علاقمند باشه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اگه انیمیشن سازی بلدی می تونی با 20 تومن یک سیستم خوب ببندی . طرجیحا همش استوک باشه . حالا توضیح نمی دم ولی شما با 20 تومن پول می تونی یک سیستم 40 50 تومنی ببندی .توضیح نمی دم چون ملت یاد نگیرین بهتره
در مورد بازار کارش هم لطفا توضیح بدین
من چشمم نمیخوره تو ایران اینا بازار کار انچنانی داشته باشن ولی بازم لطفا بگین

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
616
من به دشمنم هم IT پیشنهاد نمیدم!
رشتم کامپیوتره حوزه کاریمم شبکه ولی کلا مضخرفه این فیلد
فقط برای کسی خوبه که یک تهران باشه دو بشدت علاقمند باشه
شما مسیر رو اشتباه رفتید
اگر برنامه نویس جاوا، جاوااسکریپت، پایتون، پی اچ پی و ... باشید هم درآمد خوب دارید و هم جای رشد
ریموت هم می تونید کار کنید

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
شما مسیر رو اشتباه رفتید
اگر برنامه نویس جاوا، جاوااسکریپت، پایتون، پی اچ پی و ... باشید هم درآمد خوب دارید و هم جای رشد
ریموت هم می تونید کار کنید
این حرفا گوش منم پره
شما بیا از کار خودت بگو
وگرنه مثل این پیجای اینستایی ک دنبال پکیج فروشی برای برنامه نویسی با وعده درامد دلارین ک چیزی در نمیاد!
شما پایین بری بالا بیای میگم بازم غیر تهران دوزار نمیارزه کار ایتی
کار ریموت مگه چقدر پوزیشن ریموت تو کشور داریم که اونم به شما بدن با چه حقوقی؟
همین آگهیا که تو جابینجا و ای استخدام و جاب ویژن میزنن خیلیاش اصلا نیرو بگیر نیستن یا دارن دیتا از رزومه ها جمع میکنن یا اسم شرکتشونو تو سایتای کاریابی بالا میارن
حتی همون رنج حقوقی که میزنن به چشم دیدم دروغه.میری پای مصاحبه میگن حالا ما ی رنج حقوقی زدیم شما فلان بهمان ...
اینقدر بچه های مستعد هستن که دارن این کشور میذارن میرن اگه برنامه نویسی و کلا ای تی تو ایران بدرد مبخورد این حجم از مهاجرت قشر ایتی نمیداشتیم
یعنی زحمتی که میکشی اصلا در اون حد حقوقت نیست
میبینی یارو میاد سر ی کار راحت نه تخصصی نه چیزی ده تومن‌مبگیره بعد تو هم که برنامه نویسی و پاره شدی رزومه جمع کردی پروژه داری ده تومن میگیری با منت
لطفا الکی دل ملت خوش نکنید
اگه کسی تهرانه خوب کار تو حوزه ای تی براش هست جای پیشرفتم تا حدی هست وگرنه شهرستان کفر ابلیس نمیارزه
درامذ دلاری اینام چرت پرته با این وضع اینترنت و تحریم اخرش باید مهاجرت کرد چون حتی از اونور بفهمن ایرانی هستی خیلی پوزیشنا مثل حوزه هوش مصنوعی و دیتا که حساسه از اروپا اصلا بت نمیدن

arthur97

Registered User
لایک‌ها
375
این حرفا گوش منم پره
شما بیا از کار خودت بگو
وگرنه مثل این پیجای اینستایی ک دنبال پکیج فروشی برای برنامه نویسی با وعده درامد دلارین ک چیزی در نمیاد!
همین آگهیا که تو جابینجا و ای استخدام و جاب ویژن میزنن خیلیاش اصلا نیرو بگیر نیستن یا دارن دیتا از رزومه ها جمع میکنن یا اسم شرکتشونو تو سایتای کاریابی بالا میارن
حتی همون رنج حقوقی که میزنن به چشم دیدم دروغه.میری پای مصاحبه میگن حالا ما ی رنج حقوقی زدیم شما فلان بهمان ...
اینقدر بچه های مستعد هستن که دارن این کشور میذارن میرن اگه برنامه نویسی و کلا ای تی تو ایران بدرد مبخورد این حجم از مهاجرت قشر ایتی نمیداشتیم
میبینی یارو میاد سر ی کار راحت نه تخصصی نه چیزی ده تومن‌مبگیره بعد تو هم که برنامه نویسی و پاره شدی رزومه جمع کردی پروژه داری ده تومن میگیری با منت
اگه کسی تهرانه خوب کار تو حوزه ای تی براش هست جای پیشرفتم تا حدی هست وگرنه شهرستان کفر ابلیس نمیارزه
درامذ دلاری اینام چرت پرته با این وضع اینترنت و تحریم اخرش باید مهاجرت کرد چون حتی از اونور بفهمن ایرانی هستی خیلی پوزیشنا مثل حوزه هوش مصنوعی و دیتا که حساسه از اروپا اصلا بت نمیدن
خب همین که فرصت مهاجرت رو برای طرف هم ایجاد کنه خودش یه مزیت خیلی بزرگه.

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
616
این حرفا گوش منم پره
شما بیا از کار خودت بگو
دوست عزیز،
اینکه من شغل برنامه نویسی رو پیشنهاد دادم بر پایه آمار و آینده شغلی این رشته هست
چه سودی برای من داره؟!
من پکیج میفروشم؟ سایتمو معرفی کردم؟ گفتم به من پول بدید تا مشاوره بدم بهتون؟!
اگر قبلا مسیر اشتباهی رفتید، با تجربه شخصی خودتون نتیجه گیری کلی نکنید
کار برای برنامه نویس درست حسابی زیاده
دوستان من ریموت دلاری کار میکنن و ماهی ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ درآمد دلاری دارن
احتمالا شما تجربه کافی ندارید در برنامه نویسی و رزومه هم ندارید
شاید قبلا کسی به شما یه پکیج آموزشی فروخته و وعده داده در کمتر ۳ ماه شغل با درآمد بالا پیدا می کنید
حالا بعد از این مدت کار گیرتون نیومده و فکر می کنید همش بیخوده
خلاصه اینکه تفکرات قبلی خودتون رو نسبت به این رشته کنار بذارید و سعی کنید مشاوره خوب بگیرید
من ۱۷ ساله برنامه نویسی می کنم و در حوزه وب فعالم
همینجا در همین تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو بفرمایید، در حد توان راهنمایی میکنم در مسیر صحیح این رشته قرار بگیرید

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دوست عزیز،
اینکه من شغل برنامه نویسی رو پیشنهاد دادم بر پایه آمار و آینده شغلی این رشته هست
چه سودی برای من داره؟!
من پکیج میفروشم؟ سایتمو معرفی کردم؟ گفتم به من پول بدید تا مشاوره بدم بهتون؟!
اگر قبلا مسیر اشتباهی رفتید، با تجربه شخصی خودتون نتیجه گیری کلی نکنید
کار برای برنامه نویس درست حسابی زیاده
دوستان من ریموت دلاری کار میکنن و ماهی ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ درآمد دلاری دارن
احتمالا شما تجربه کافی ندارید در برنامه نویسی و رزومه هم ندارید
شاید قبلا کسی به شما یه پکیج آموزشی فروخته و وعده داده در کمتر ۳ ماه شغل با درآمد بالا پیدا می کنید
حالا بعد از این مدت کار گیرتون نیومده و فکر می کنید همش بیخوده
خلاصه اینکه تفکرات قبلی خودتون رو نسبت به این رشته کنار بذارید و سعی کنید مشاوره خوب بگیرید
من ۱۷ ساله برنامه نویسی می کنم و در حوزه وب فعالم
همینجا در همین تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو بفرمایید، در حد توان راهنمایی میکنم در مسیر صحیح این رشته قرار بگیرید
چرا همه دوستانی دارن در حوزه برنامه نویسی که ۳ تا ۵ هزار دلار درامد دارن؟ چرا خودتون این درامد ندارید؟ ظاهر این دوستانتون هم اصلا مشکلی با جا به جایی پول و تحریما ندارن اگر ایران هستن البته!
پ.ن : یاد لینکدین میفتم که همه ژست کار کردن در کمپانی های امریکایی میگیرن ولی در واقعیت هشتشون گرو نهشونه با این حقوقا و تورم :p
پ.ن ۲ : با ۱۷ سال سابقه به گفته خودتون ۱۷ سال پیش اگه در هر حوزه دیگری بگو شبکه بگو املاکی بگو کار فروش مصالح هرچی اصن شما وارد میشدی الان وضعت بهترم بود تازه! نباید خودتونو که ملاک کسی که تازه الان داره وارد بازار کار برنامه نویسی میشه قرار بدید که! نه ذره ای از چالش هاش میگید نه چیزی فقط میگین دوستایی دارم درامد درامد دلاری فلانقد
همینجوری ملت رو هوایی میکنید از ی رشته و فیلد دیگه بیان برنامه نویسی ی مدت اینجام وقتشون بره
این فیلدی نیست که که زود بازدهی داشته باشه اصلا علاقه و پشتکار زیادی میخواد در حدی که اکثر برنامه نویس و ایتی کارهای خوب اصلا زندگی شخصی ندارن! همه زندگیشون پشت لپ تاپشونه
fact

Last edited:

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
616
چرا همه دوستانی دارن در حوزه برنامه نویسی که ۳ تا ۵ هزار دلار درامد دارن؟ چرا خودتون این درامد ندارید؟ ظاهر این دوستانتون هم اصلا مشکلی با جا به جایی پول و تحریما ندارن اگر ایران هستن البته!
پ.ن : یاد لینکدین میفتم که همه ژست کار کردن در کمپانی های امریکایی میگیرن ولی در واقعیت هشتشون گرو نهشونه با این حقوقا و تورم :p
دوستان رو مثال زدم چون درآمد دلاری دارن و راه انتقالش هم راحته
خودم درآمد دلاری ندارم، اما بیشتر از این عددها ریالیشو در میارم
وقتم رو برای شما نمیذارم که دیگه پاسخ هم بدم
اگر کسی به دنبال پیشرفت، رشد و درآمد باشه جای تیکه انداختن و آسمان ریسمون بافتن، از تجربیات بقیه استفاده میکنه و خودش رو میکشه بالا
فضای دید امثال شما به شدت کوچک هست و اصلا توانایی دید باز ندارید
همین بالاتر بهتون گفتم ۱۷ سال تجربه در این حوزه دارم، جای اینکه سعی از این تجربیات استفاده کنید، سعی کردید حرفای من رو دروغ جلوه بدید
بدون اینکه فکر کنید اگر شما برنامه نویس بشید دقیقا چه سودی برای من داره؟!

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,543
از این حرفا از اساتید گنده گوز زیادی شنیدم
اوکی بای
آرش اعصاب نداری ها:LOL:

پ.ن: با توجه به ممنوعیت واردات و تورم شدید و کهنه شدن اجناس دست مردم، کارهای تعمیراتی آینده خوبی داره. از بازسازی خونه گرفته تا تعمیرات ماشین و لوازم خانگی

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
آرش اعصاب نداری ها:LOL:

پ.ن: با توجه به ممنوعیت واردات و تورم شدید و کهنه شدن اجناس دست مردم، کارهای تعمیراتی آینده خوبی داره. از بازسازی خونه گرفته تا تعمیرات ماشین و لوازم خانگی
والا افتک جان اعصابی نمونده برای هیچکی. با سیاست هایی که این دولت پیش گرفته همون اول سال با افزایش حقوق یک عده تعدیل شدن حالام با این شرایطی که برای اینترنت درست کردن شرکت های آی تی به شدت تحت فشار قرار گرفتن همون ۴ تا اگهی شغلی الکی هم دیگه نمیزنن🤣🤣

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,543
والا افتک جان اعصابی نمونده برای هیچکی. با سیاست هایی که این دولت پیش گرفته همون اول سال با افزایش حقوق یک عده تعدیل شدن حالام با این شرایطی که برای اینترنت درست کردن شرکت های آی تی به شدت تحت فشار قرار گرفتن همون ۴ تا اگهی شغلی الکی هم دیگه نمیزنن🤣🤣
میدونم. اوضاع به قدری خرابه که من دارم از ذخایر استراتژیکم خرج میکنمbav3_154fs759111.gif

m.Mosibat

Registered User
لایک‌ها
86
با هیچی از اینترنت رایگان آموزش تحلیل تکنیکال ببین و با 20 تومن و چند کد بورسی فقط عرضه اولیه (فعلا نیست اما به زودی دوباره داغ میشه) بخر و بفروش

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
با هیچی از اینترنت رایگان آموزش تحلیل تکنیکال ببین و با 20 تومن و چند کد بورسی فقط عرضه اولیه (فعلا نیست اما به زودی دوباره داغ میشه) بخر و بفروش
بورس ایران : :sick::sick::sick:😑

بالا