برگزیده های پرشین تولز

با 5 تومان صاحب يك اكانت وريفای شده پی پال شوید

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
دقیقاً ...همینی که شاهرودنت جان گفتن رو باید ثبات کنی.
در غیر اینصورت خود شما هستی که دسترسی به انجمن رو از دست خواهی داد!

ایشون برای اثبات گفتشون یه تاپیک هم استارت کردن .
اونجا توضیح دادن تا حدودی ...

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
آقا من فکر کنم این شخص بخاطر 10000 تومن ازین کارها نمی کنه .....

شاید اتفاقی براش افتاده اما شما فیش بانکیتو اسکن کن بذار اینجا که حداقل این دوستان انقدر مدرک مدرک نکنند...

" من این چند وقتی همه جورش رو دیدم ولی این بچه های P.T بالا بری پایین بیای منتظر یک اتفاق هستند...."

تا ننداختنت بیرون مدرک رو کن

_Farshad_

Registered User
لایک‌ها
32
0000000*****0000000*****0 00000*********000*******
آقا من فکر کنم این شخص بخاطر 10000 تومن ازین کارها نمی کنه .....

شاید اتفاقی براش افتاده اما شما فیش بانکیتو اسکن کن بذار اینجا که حداقل این دوستان انقدر مدرک مدرک نکنند...

" من این چند وقتی همه جورش رو دیدم ولی این بچه های P.T بالا بری پایین بیای منتظر یک اتفاق هستند...."

تا ننداختنت بیرون مدرک رو کن

آدم هايcheap هستند که براي ده هزار تمان هم اين کارو ميکنن باشه من تا شب فيش رو اسکن ميکنم

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
معمولاً زمانی که کسی به حساب شخصی پول واریز میکنه تا ازش چیزی خرید کنه شخص فروشنده اتفاقی دچار مشکل میشه و 3-4 روز خبری ازش نمیشه
من تا حالا 2-3 بار توی این موقعیت گیر کردم
به خودم هم گفتم که بیشتر از یک هفته شد همه جا دنبالش میگردم و از این و اون میپرسم

_Farshad_

Registered User
لایک‌ها
32
معمولاً زمانی که کسی به حساب شخصی پول واریز میکنه تا ازش چیزی خرید کنه شخص فروشنده اتفاقی دچار مشکل میشه و 3-4 روز خبری ازش نمیشه
من تا حالا 2-3 بار توی این موقعیت گیر کردم
به خودم هم گفتم که بیشتر از یک هفته شد همه جا دنبالش میگردم و از این و اون میپرسم

دقيقن منم نمديونم چرا پول تا به حساب بزي افراد ريخته ميشه يه دفعه ناپديد ميشن
-----------------------------------------------------------------------------------------------
امان از اين اديتور هاي

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
آخرین فعالیت :)
کد:
Last Activity: 11-22-2007 06:05 PM

:blink: حالا گیریم طرف پول خورده الان مثلا چی میشه؟؟؟؟؟ جز اینکه تو فروم راه ندینش کار دیگه ای اهم میشه کرد؟؟؟؟

:( :wacko: اینطور PAYPAL وریفای کردن به چه دردی می خوره آخه با 2000 تومن هم میشه فعال کرد ! یک مستر مجازی بگیرید 2 دلار بریزید توش کلک رو بکنید هم مستر دار میشید هم PAYPAL دار :eek:

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
اینطور PAYPAL وریفای کردن به چه دردی می خوره آخه با 2000 تومن هم میشه فعال کرد ! یک مستر مجازی بگیرید 2 دلار بریزید توش کلک رو بکنید هم مستر دار میشید هم PAYPAL دار :eek:
همون مستر کارت مجازی خالی (در pp و ... استفاده نشده) مگه مجانیه؟! :)

_Farshad_

Registered User
لایک‌ها
32
:blink: حالا گیریم طرف پول خورده الان مثلا چی میشه؟؟؟؟؟ جز اینکه تو فروم راه ندینش کار دیگه ای اهم میشه کرد؟؟؟؟

:( :wacko: اینطور PAYPAL وریفای کردن به چه دردی می خوره آخه با 2000 تومن هم میشه فعال کرد ! یک مستر مجازی بگیرید 2 دلار بریزید توش کلک رو بکنید هم مستر دار میشید هم PAYPAL دار :eek:

چی ميشه?امروز 10 تومان از من خورد فردا 10 تومان از يکی ديگه ميخوره
اینجور افراد بايد برای همه مشخس بشن تا افراد بهشون اتماد نکنن

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
آقا این کاربر یک تاپیک دیگه قبلا(چند ماه پیش ) باز کرده بود و نمیدونم 40 تومنی ! چقدری از بچه ها می گرفت پی پال ویرفرای می کرد
وحید مدیر بازنشته انجمن برای یه بابایی ازش خرید کرد که ...
می گفت آدرس رو برای پی پال کانفریم میکنم در حالی که فقط کار ویرفرای کردن اکانت رو انجام میداد
این تاپیک رو از اول بخونید : http://forum.persiantools.com/t69871.html

الا گیریم طرف پول خورده الان مثلا چی میشه؟؟؟؟؟ جز اینکه تو فروم راه ندینش کار دیگه ای اهم میشه کرد؟؟؟؟

پسر خوب شاید از نظر شما چیزی نشه ولی کل شخصیت و اعتبارش رفته .... توی فروم هم راه میدنش ولی اون پول رو باید یه جایی پس بده آخه 40 تومن 50 تومن و 500 تومن پولی هست آدم بخوام بخاطرش خودش رو بفروشه
پس شما هم مطمین باش که نفس این کار حرامه نه اینکه قبح مسله رو با طرح یه سوال ....بخوای کم کنی

انشالله که در مورد این آقا اینطوری نباشه

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این شخص آی دی اصلیش battman 2006 یا یه همچین چیزی بوده
و اینم آی دی جدیدش بوده
جدیدا 100 دلار پیپل منم بالا کشیده
من آیپی این شخصو دارم و به راحتی میتونم مشخصاتشو در بیارم هر کی پایست یه خبر به من بده
ایمیلاشم [email protected] و [email protected] هست

Redfox

Registered User
لایک‌ها
7
آقا این کاربر یک تاپیک دیگه قبلا(چند ماه پیش ) باز کرده بود و نمیدونم 40 تومنی ! چقدری از بچه ها می گرفت پی پال ویرفرای می کرد

الان بعد از چند ماه جنابعالي هم دنباله رو همين افراد شدي ( خوب الگوبرداري كردي )

شايان عزيز ي لطفي كن اين حقيقت رو پاك نكن !

2q39is3.jpg

بالا