برگزیده های پرشین تولز

با 500 میلیون چه میشه کرد ؟!

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
سلام دوستان

کاری که در نظر دارم گذاشتن تو بانک با سود 22% که میشه ماهی حدود 9 تومان و سالی 110 میلیون (بدون ریسک)
.بعد یک سال بدون دست زدن به سرمایه اصلی یعنی 500 میلیون شروع به کار کردن با اون 110 میلیون سودش میکنم (با ریسک)

مسکن هم که خوابیده دیگه چیکار میشه کرد
به نظرتون این کار درستیه ؟؟

alphi

Registered User
لایک‌ها
308
آره بزار تو بانک بهتره قوامین و موسسه ایرانیان هم بپرس فک کنم تا 25 درصدم سود بدن

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
منم با روشت موافقم به شرطی که هر روز نری از سودش بخوری .بهترین کار اینه از این سپرده ها باز کنی که سر یک سال کل سود را می دهند .فقط از همین حالا به فکر این باش که یک سال دیگه قراره چه کاری را شروع کنی اگر نیاز به آموزش و یا شاگردی داره همین حالا برو دنبالش

taheri68

Registered User
لایک‌ها
157
سلام
من مخالفم.
چون 500 تومن پول رو اگه به کار بندازی:
1- حداقل ده نفر جوون می تونن از دستت نون ببرن خونشون
2-خودتم یه فعالیتی کردی و تجربه زیادی بعد یک سال کسب میکنی
3- از 110 تومن خیلی بیشتر پول در میاری بعد یک سال. 110 که پولی نیست.
4- عوض کمک کردن به بنگاه های ربا خوری یک کمک کوچولویی به اقتصاد جامعه کردی.
5- بعد یک سال به جای شروع یک کار کم ریسک ، رو یک روال پردرآمد افتادی با ریسک کم!
6 - ...

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام
من مخالفم.
5- بعد یک سال به جای شروع یک کار کم ریسک ، رو یک روال پردرآمد افتادی با ریسک کم!
6 - ...
با اینکه بانکها ربا خوار هستند موافقم اما وقتی آدم هیچ ایده ای برای شروع کسب و کار نداره از طرفی شرایط اقتصادی مملکت تو وضعیت بلاتکلیفی قرار داره بهترین راه حل کوتاه مدت همون بانکه

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
سلام
من مخالفم.
6 - ...
من با شما مخالفم چرا چون سرمایه گذاری توی تولید و بازار خیلی پر ریسک مثل خود من کلی سرمایه ریختم حالا هم هر روز باید چشمم ب دست مردم باشه هر روز میشنویم از کسانی ک ورشکست شدن یا دارن میشن ایشون ک دولت نیستن ب جوونها کار بدن ممکنه بره تو کار و همین سرمایه اصلیش هم ب باد بره پیشنهاد من بذار بانک ک سود روزشمار میده مثل مهر عضو شتابم هست بعد برو تحقیق کن شاگردی کن یا ی مغازه کوچیک با ی سری جنس کم شروع کن تا راه و چاه دستت بیاد تو ملک هم اینو نریز چون وضعیت ملک ب شدت راکد

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من با شما مخالفم چرا چون سرمایه گذاری توی تولید و بازار خیلی پر ریسک مثل خود من کلی سرمایه ریختم حالا هم هر روز باید چشمم ب دست مردم باشه هر روز میشنویم از کسانی ک ورشکست شدن یا دارن میشن ایشون ک دولت نیستن ب جوونها کار بدن ممکنه بره تو کار و همین سرمایه اصلیش هم ب باد بره پیشنهاد من بذار بانک ک سود روزشمار میده مثل مهر عضو شتابم هست بعد برو تحقیق کن شاگردی کن یا ی مغازه کوچیک با ی سری جنس کم شروع کن تا راه و چاه دستت بیاد تو ملک هم اینو نریز چون وضعیت ملک ب شدت راکد
حرف دوستمون تائید میشه
با این اوضاع مملکت اگر ایده سرمایه گذاری نابی نداشته باشی واقعا بهتره سرمایه رو در خطر نندازی

babak13633

Registered User
لایک‌ها
737
به نظر منم بهترین راه همون بانک هستش
الان وضع اقتصادی مناسب نیستش

momo55

Registered User
لایک‌ها
66
اقا ی کشتی یدک کش بخر بنداز تو کار تو خلیج فارس حدود 1 میلیاردی میشه 500 میدی بقیه قست میدی با کار اون یدک کشه بقیه پولشم میدی

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
با توجه به تورم 35 درصدی اگه بانک تو بهترین حالت بهتون 22 درصد میده پس محاسبه کنید سر سال چند درصد از پولتون رو از دست میدید و چقدر ارزشش کم میشه . بهتره با این سرمایه فعالیت تجاری ایجاد کنید کارهایی که با ریسک کم میشه اغاز کرد چنانچه در ابتدا سود دهی خوبی نداشته باشه ولی در دراز مدت به سود دهی خوبی میرسید کلا بانک مکان مناسبی برای سرمایه گذاری نیست مگر اینکه شما بازنشسته باشید و توانایی انجام فعالیت اقتصادی نداشته باشید .

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
با توجه به تورم 35 درصدی اگه بانک تو بهترین حالت بهتون 22 درصد میده پس محاسبه کنید سر سال چند درصد از پولتون رو از دست میدید و چقدر ارزشش کم میشه . بهتره با این سرمایه فعالیت تجاری ایجاد کنید کارهایی که با ریسک کم میشه اغاز کرد چنانچه در ابتدا سود دهی خوبی نداشته باشه ولی در دراز مدت به سود دهی خوبی میرسید کلا بانک مکان مناسبی برای سرمایه گذاری نیست مگر اینکه شما بازنشسته باشید و توانایی انجام فعالیت اقتصادی نداشته باشید .

خیلی ممنون دوستان
کارخانه و تولیدی فکر کنم به سرمایه بیشتری نیاز داشته باشه .ریسکش هم زیاده و نیاز به شریک قابل اعتماد داره .راه اندازی کارخانه کار کوچیکی نیست . یدک کش یا ماشین سنگین و اینجور چیزا هم تجربه ای ندارم دارم سرچ میکنم ببینم چطورن
از لحاظ تورم کاملا درست ارزش سرمایه کم میشه
توی بانک هم میخواستم برای رسیدن به تورم بعد از 8 ماه تا یک سال شروع به سرمایه گذاری (دلالی ملک و زمین یا هر چیز دیگه) با سود سرمایه اصلی رو داشتم .

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من موندم دوستان رو چه حسابی میگن تولیدی راه بنداز
برای تولیدی اگه سوله نخواد بساز باید حداقل یه سوله بخره و دستگاه و ماشین الات بعد خرید مواد و فروش تولیدات
هزینه برق و سرویس و نگهداری و حقوق کارگر و...
با 500 میلیون چه کار تولیدی میشه راه انداخت ؟

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
اقا ی کشتی یدک کش بخر بنداز تو کار تو خلیج فارس حدود 1 میلیاردی میشه 500 میدی بقیه قست میدی با کار اون یدک کشه بقیه پولشم میدی
با این یدک کش چی کار می کنند بار می برند یا بقیه کشی های بزرگ رو تو بندر جابجا می کنه؟

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
تو شمال ويلا يا زمين بخر بگرد جا هايي ك قراره هتلي چيزي ساخته بشه...

Sent from my iPhone using Tapatalk

juve man

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
داداش گلم اول پولش حلال باشه ، پول بانك و خيليا درست نميدونن !!!!

ثانيا بانك بهت چيزي نميده

شما عر سالي كه با پولت كار كني جلوتري هر چند كمتر دربياري

هركاريم اولش سخته

تو همين آشفته بازار خيلي كارا ميشه كرد

من جاي شما بودم ملك ميخريدم ميدادم رهن با پولش يه كاسبي كوچولو را مينداختم
خريد و فروش كن با پول رهن ملك

تو بانك هيچ وقت نذار
فرض كن دلار شد مثلا ٦ تومن
اگه ساله بعد بانك بهت ١ ميليارد بدي هنوز نقطه صفري

چيزايي بخر مثه طلا

بي ارزش نميشن

خيلي كارا هست داداش

خيلي همت داشت باشي ميتوني كاراي خوبي انجام بدي
الانم همون سال ديگه فرقي نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
کجایی عمو، تورم خیلی وقته که دیگه 35 درصد نیست. الان سود بانک بیشتر از تورمه. در حال حاضر بهترین کار گذاشتن پول توی بانکه مگر این که بانکا سودشونو بیارن پایین

m..gladiator

Registered User
لایک‌ها
75
ب نظرم روی ی کار صنعتی یاواردات کالا رو انجام بده خیلی راحت و بهتره حالا نظر خودتونه

بالا