برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پرسش و پاسخ و اموزش ها در موردسیستم مالی paypal - * خرید و فروش ممنوع

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
حساب پیپالمو با vps انگلیس ساختم و الان هر چی میگردم vps مناسب از انگلیس پیدا نمیکنم! الان میتونم با vps آلمان یا فرانسه بدون خطر لیمیت وصل بشم!؟ فقط دو بار با آی پی انگلیس واردش شدم و اونم حداقل مربوط به سه ماه پیشه!

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
سلام
حساب پیپالمو با vps انگلیس ساختم و الان هر چی میگردم vps مناسب از انگلیس پیدا نمیکنم! الان میتونم با vps آلمان یا فرانسه بدون خطر لیمیت وصل بشم!؟ فقط دو بار با آی پی انگلیس واردش شدم و اونم حداقل مربوط به سه ماه پیشه!
لوکیشن پی پالتون کجا بوده؟
خطر لیمیت هست.
بهتره اگر توانائی ارائه مدارک ندارید همون وی پی اس انگلیس رو تهیه کنید
هزاران شرکت الان از رد استیشن و راپید سوئیچ وی پی اس میدن!!!!

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام
این اتفاق برای من افتاده چند روز پیس و مشکل پیش اومده

از این سایت استفاده کنید vps انگلیس داره

http://my.onlineservers.ir/aff.php?aff=202

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
لوکیشن پی پالتون کجا بوده؟
خطر لیمیت هست.
بهتره اگر توانائی ارائه مدارک ندارید همون وی پی اس انگلیس رو تهیه کنید
هزاران شرکت الان از رد استیشن و راپید سوئیچ وی پی اس میدن!!!!

مدارکم مال سنگاپوره ولی از اول با انگلیس واردش شدم!
هزاران شرکت اینکارو میکنن ولی خب من الان میخام یه دونه ایمیل تغییر بدم، ارزش نداره فرضا ۲۵تومن بدم براش!
یه دونه هم که خریدم سایت پیپالو نمیاره و ارور http 403 forbidden میده!

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دوستان

من یک حساب پی پال روی وی پی اس آلمان دارم ( مدارکش برای تایلنده) حدود چهار ماهه این حسابو دارم تا الان هم هیچ وقت آی پیش عوض نشده .. تا الان حدود 3-4 هزار دلار باهاش تراکنش مالی داشتم.. ولی از طرف شرکت هاستینگ به من گفتن مجبورن سرور ها را عوض کنن و یک سرور دیگه از آلمان با یک آی پی جدید بهم بدن... آیا احتمال لیمیت حساب هست؟ ( آی پی جدید تاحدی نزدیک به آی پی قبلی هست ولی از یک رج نیست)
اگر احتمال لیمیت هست چه کار می شه کرد که احتمالش کم بشه؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام دوستان

من یک حساب پی پال روی وی پی اس آلمان دارم ( مدارکش برای تایلنده) حدود چهار ماهه این حسابو دارم تا الان هم هیچ وقت آی پیش عوض نشده .. تا الان حدود 3-4 هزار دلار باهاش تراکنش مالی داشتم.. ولی از طرف شرکت هاستینگ به من گفتن مجبورن سرور ها را عوض کنن و یک سرور دیگه از آلمان با یک آی پی جدید بهم بدن... آیا احتمال لیمیت حساب هست؟ ( آی پی جدید تاحدی نزدیک به آی پی قبلی هست ولی از یک رج نیست)
اگر احتمال لیمیت هست چه کار می شه کرد که احتمالش کم بشه؟
اگر شد زنگ بزنید بگید هتلم یا خونم عوض شده

اونم میپرسه مثلا ۴ رقم آخر عابربانکتون چیه و ایمیلتون چیه

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
اگر شد زنگ بزنید بگید هتلم یا خونم عوض شده

اونم میپرسه مثلا ۴ رقم آخر عابربانکتون چیه و ایمیلتون چیه

چطوری باید بهشون زنگ بزنم؟ با ایمیل توضیح بدم قبول می کننن؟ ( اگر زنگ بزنم که از رو شمارم متوجه میشن من ایرانم)
منظورتون از عابر بانک همون شماره ویزایی که باهاش حساب را وریفای کردم؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
چطوری باید بهشون زنگ بزنم؟ با ایمیل توضیح بدم قبول می کننن؟ ( اگر زنگ بزنم که از رو شمارم متوجه میشن من ایرانم)
منظورتون از عابر بانک همون شماره ویزایی که باهاش حساب را وریفای کردم؟
با ایمیل نمیشه

با اسکایپ زنگ بزنید

بله شماره ۱۶ رقمی روی ویزا کارت

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
با ایمیل نمیشه

با اسکایپ زنگ بزنید

مساله اینجاست که اون آکانتی که من ساختم به اسم یک زن تایلندی اگه صحبت کنم که متوجه می شه آکانت فیکه
من تا یک مدت با این حساب پی پالم کار خاصی ندارم اگر بعد از تغییر ای پی تا یکی دو ماه توی حساب لاگین نکنم بعد از دو ماه با آی پی جدید لاگین کنم امکان داره که لیمیت نکنه؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
مساله اینجاست که اون آکانتی که من ساختم به اسم یک زن تایلندی اگه صحبت کنم که متوجه می شه آکانت فیکه
من تا یک مدت با این حساب پی پالم کار خاصی ندارم اگر بعد از تغییر ای پی تا یکی دو ماه توی حساب لاگین نکنم بعد از دو ماه با آی پی جدید لاگین کنم امکان داره که لیمیت نکنه؟
هر مرکز پیپال دو تا گزینه داره زبان محلی زبان انگلیسی

میدی یه دختر زنگ بزنه

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان
من یک مشتری هندی برام پول فرستاده ولی پول withheld شده و تاریخ ریلیز برای حدود آخرای اکتبر هستش ... در صورتی که Status هم Complete هستش ... اولین بار هست برای من این اتفاق میوفته تا الان مشتری های دیگه برای پول میفرستادن اینجوری نمیشد ... در ضمن براش Invoice فرستاده بودم ... داستان چیه هم پول Invoice باید بدیم به پیپال هم اینکه پول رو 21 روز نگه داره ؟

saeed22222

Registered User
لایک‌ها
116
سلام دوستان
من یک مشتری هندی برام پول فرستاده ولی پول withheld شده و تاریخ ریلیز برای حدود آخرای اکتبر هستش ... در صورتی که Status هم Complete هستش ... اولین بار هست برای من این اتفاق میوفته تا الان مشتری های دیگه برای پول میفرستادن اینجوری نمیشد ... در ضمن براش Invoice فرستاده بودم ... داستان چیه هم پول Invoice باید بدیم به پیپال هم اینکه پول رو 21 روز نگه داره ؟
معمولا اکنتهای تازه باز شده شامل این قضیه میشن و برای معتبر شدن باید چند تراکنش ( فروش )تا 100 دلار انجام بدن و حدود 60 روز هم بگذره تا محدودیت 21 روز از اکنت حذف شود
ولی اگر اکنت شما قدیمی هست احتمالا مشکل از سورس پول هست

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
معمولا اکنتهای تازه باز شده شامل این قضیه میشن و برای معتبر شدن باید چند تراکنش ( فروش )تا 100 دلار انجام بدن و حدود 60 روز هم بگذره تا محدودیت 21 روز از اکنت حذف شود
ولی اگر اکنت شما قدیمی هست احتمالا مشکل از سورس پول هست

منم حدس خودم همین هستش که مشکل باید از اون طرف باشه چون گفتش اکانتم محدوده بیشتر از 200 دلار نمیتونم پرداخت کنم برای همین من هم چندتا Invoice براش فرستادم تا بتونه پرداخت کنه ... امروز یکی از پرداخت هایی که کرده بود حدودا بعد از ده روز آزاد شد البته هنوز همش آزاد نشده...

یک سوال دیگه : من همیشه با تیم ویور وصل میشم به لپ تاپ یکی از اقوام اونطرف چون اوایل نمیدونستم با *** اکانت لیمیت میشه یه بار از لیمیت به سختی خارج کردم ... حالا میخوام بدونم اگر از همون شهر یا شهر ها اطرافشون VPS بگیرم اوکی هستش یا بازم امکان لیمیت هستش ؟ نمیخوام خیلی مزاحم اونا بشم

saeed22222

Registered User
لایک‌ها
116
منم حدس خودم همین هستش که مشکل باید از اون طرف باشه چون گفتش اکانتم محدوده بیشتر از 200 دلار نمیتونم پرداخت کنم برای همین من هم چندتا Invoice براش فرستادم تا بتونه پرداخت کنه ... امروز یکی از پرداخت هایی که کرده بود حدودا بعد از ده روز آزاد شد البته هنوز همش آزاد نشده...

یک سوال دیگه : من همیشه با تیم ویور وصل میشم به لپ تاپ یکی از اقوام اونطرف چون اوایل نمیدونستم با *** اکانت لیمیت میشه یه بار از لیمیت به سختی خارج کردم ... حالا میخوام بدونم اگر از همون شهر یا شهر ها اطرافشون VPS بگیرم اوکی هستش یا بازم امکان لیمیت هستش ؟ نمیخوام خیلی مزاحم اونا بشم
به تجربه دیدم اکنتی که یکبار لیمیت میشه خیلی آپشنهای آنلایز سختگیرانتر روی آن اکنت فعال میشه و امکان لیمیت شدنش بیشتر میشه

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان امکانش هستش که از طریق Invoice فایل بفرستم بعد طرف وقتی پرداخت کرد بتونه دانلود کنه ؟

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
با ایمیل نمیشه

با اسکایپ زنگ بزنید

سلام
دوستان من میخام یک اکانت پی پال از طریق یکی از دوستان بسازم
کلا به چه مدارکی احتیاج دارم که ازش بگیرم؟

این مدارک رو بگیرم کافیه یا اگر چیزی از قلم انداختم بگید:

یک شماره همراه از اون کشور در اختیارم بگذاره
پاسپورت اون شخص
یک عدد قبض برق و آب
آدرس محل زندگی

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام
دوستان من میخام یک اکانت پی پال از طریق یکی از دوستان بسازم
کلا به چه مدارکی احتیاج دارم که ازش بگیرم؟

این مدارک رو بگیرم کافیه یا اگر چیزی از قلم انداختم بگید:

یک شماره همراه از اون کشور در اختیارم بگذاره
پاسپورت اون شخص
یک عدد قبض برق و آب
آدرس محل زندگی
عکس اول گذرنامه

کارت بانکی فیزیکی یا مجازی

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
عکس اول گذرنامه

کارت بانکی فیزیکی یا مجازی

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

گذرنامه همون پاسپورت دیگه
طرف گذرنامه نداشته باشه کارت های کشورش رو میتونه ارائه بده به پی پال ؟ مثلا کارت ملی یا شناسنامه یا گواهینامه رانندگی ؟

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان ؛ راهی هستش که بشه اون 3 درصد که پیپال روی فاکتور ها و انتقال ها میگیره رو کمتر کرد ؟

yassale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
سلام دوستان ؛ راهی هستش که بشه اون 3 درصد که پیپال روی فاکتور ها و انتقال ها میگیره رو کمتر کرد ؟
کلا شما هر چقدر دریافتیت بیشتر بشه به مرور این درصد کمتر میشه اگه اشتباه نکنم از ۳.۹ درصد شروع میشه و هی کم میشه تا ۱.۹ درصد

بالا