• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

Amoo Mohsen

Registered User
لایک‌ها
30
بچه ها من فقط یه کارت بانک ملی دارم میخوام برای اینترنتم هم بانک داشته باشم کدوم بانک ها اینترنت بانک میدن و چه شرایطی داره؟ حداقل مبلغ برای افتتاح چقدر باشه باید؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,416
بچه ها من فقط یه کارت بانک ملی دارم میخوام برای اینترنتم هم بانک داشته باشم کدوم بانک ها اینترنت بانک میدن و چه شرایطی داره؟ حداقل مبلغ برای افتتاح چقدر باشه باید؟
به حساب ساده میخوای شما و اصولا برای هر حسابی میشه اینترنت بانک داشت. حداقل هم مثلا ۵۰ تومن در نظر بگیر. بانک ملی هم اینترنت بانک جالبی نداره مثل اغلب سرویس هاش.

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947

اینترنت بانکش اینقدر قطعی داره کلافت میکنه بعد یه مدت!
شما کارت سامان،پارسیان،پاسارگاد < یکی از اینارو بگیری عالیه اینترنت بانکش!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
نت بانک ملت مثل همیشه باید اعصاب مارو خورد کنه... خاک @%@%@%@ :| 25ت کارمزد هر تراکنش میگیرن اینم وضعیت اینترنت بانکیشون... صبح تاحالا قسمت مشاهده گردش حساب ــش قطعه..

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
نت بانک ملت مثل همیشه باید اعصاب مارو خورد کنه... خاک @%@%@%@ :| 25ت کارمزد هر تراکنش میگیرن اینم وضعیت اینترنت بانکیشون... صبح تاحالا قسمت مشاهده گردش حساب ــش قطعه..
برداشتند سیستم لاگین سایت رو قطع کردند دیگه نمیشه با پسورد وارد شد و فقط باید با یکبار رمز یعنی دستگاه کوفتیشون وارد شد
الانم که با uss code میزنم *712# میگه باید وارد سایت بشین
ظاهراً مدت فعال سازیشم گذشته به جای یه مشت sms چرندی که همیشه میفرستند به مشتریا میگفتند فعال کنیم
الان من با ای پی مخابرات میخوام وارد شم میگه ورود يکبار رمز براي مشتريان خارج از کشور اجباري مي باشد !!!!!!!
واقعاً درگیرند همون خوب شد سر سررسید همه موجودیمو کشیدم بیرون تو یه بانک دیگه تا بانک مذخرف ملت

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
من هنوز موبایلOTP ملت نگرفتم ولی میخام حواله پایا100 تومان بزنم برام میزنه سرویس منقضی است،درصورتیکه با یک حساب دبگه ملت راحت حواله زدم،دلیلش چیه؟سرویس منقضی یعنی چی؟

8325910

Registered User
لایک‌ها
30
دیروز چرا آبربانک ها رو خراب کردن؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
اطلاعات شخصی افراد و رقم واریزی آنها به حساب ارگان‌های مختلف به دلیل ضعف امنیتی در شبکه فناوری اطلاعات بانک ملت در دسترس عموم قرار گرفته است

به گزارش «نسیم»، در شبکه **** پرداخت بانک ملت، به راحتی می توان با تغییر برخی اعداد به اطلاعات واریزی که شامل «نام و نام خانوادگی» فرد واریز کننده و درعین حال «میزان رقم واریزی» و «مقصد دریافت کننده» وجه به سهولت دست پیدا کرد.

بر اساس این گزارش، حفاظت و حراست از اطلاعات مشتریان بانکی یکی از ارکان مهم سیستم بانکداری الکترونیکی به شمار رفته که به نظر می رسد با کشف این حفره امنیتی، این اصل مهم توسط بخش فناوری اطلاعات بانک ملت به چالش کشیده شده است.

خبرنگار خبرگزاری نسیم، برای راستی آزمایی مدعای خود، با تغییر کدهای اعلامی بر روی سیستم پرداخت بانک مورد اشاره به اطلاعات بیش از 20 نفر دست یافته که بر این اساس، برای رعایت اصول اخلاق مداری،از انتشار اسامی افراد واریز کننده، اجتناب شده است.

در این رابطه بیشتر بخوانید: http://www.tabnak.ir/fa/news/485774/اطلاعات-واریزی-افراد-در-سامانه-بانک-ملت-لو-رفت © www.tabnak.ir

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
سلام:اگه شخص بزرگتر از من بره با شماره حساب دفترچه که پیش منه یه دفترچه جدید واسه خودش باز کنه و من با همون شماره حساب دفترچه مفقودی که شخص بزرگتر باطلش کرده برم بگم دفترچه دیگه میخوام بانک به من میده

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
شخص بزرگتر از من بدون شماره حساب میتونه بره بگه دفترچه مفقود شده؟؟

pzs

Registered User
لایک‌ها
72
دوستان کمترین نرخ بهره برای گرفتن وام مربوط به چه بانکهایی یا موسسه هایی هستش؟؟؟؟

omnia2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان سال نو همگی مبارک. من قبلا این سوالو جای دیگه کرده بودم اما پیداش نمیکنم برا همین یه بار دیگه اینجا مطرح میکنم
من میخوام یه دسته چک در سریع ترین فرصت لازم بگیرم خواستم ببینم کسیو میشناسید که اینکارو برام بکنه و هزینه خدمتشو بگیره؟ معرفی نامه شغلی دارم(جورش کردم) و .... فقط اگه بهم بگید چه اینجا چه خضوصی ممنونم. کارم خیلی واجبه. ممنونم از همگی

omnia2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان خسته نباشید اگه سند ملکی دارید یا کسی از اشناهاتون که میخواد با ما همکاری کنه در مصوبه بانکی جهت شراکت یا اجاره سالیانه نیازمندیم. این وام 1 سال تنفس دارد و با سود 18 درصد برای کارخانه داییم اماده است. از کسانی که خواستار مشارکت در دریافت این وام یا خواهان اجاره دادن سند خود هستند با ضمانت سندشان ... در صورت تمایل بهم خبر بدید ممنون دوستان

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
آقا من نیازمند 2 تا 5 میلیون وامم :( وام کالا تا 5 تومن ازین بلند مدت ها
جواز و فیش حقوقی هم میتونم بذارم چه بانکی سریع ترین زمان ممکن رو میده؟

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
یک ماهی میشه که از Pos کارت نکشیدم.
شنیدم الان اگه کارت بکشی، کارمزد کم میشه درسته؟
اگه دستگاه کارتخوان و کارت هردو برای یک بانک باشن چطور؟
چقدره کارمزد؟

optis2005

Registered User
لایک‌ها
70
دوستان من فردا باید 27میلیون پول به حساب یه بنده خدایی منتقل کنم..مشکل اینجاست که پول تو کارت پدرمه و ایشون جایی هستن متاسفانه
کارت دست خودمه
میخواستم بدونم با کارت میتونم این مقدار رو منتقل کنم؟گیر نمیدن که کارت به اسم خودم نیست؟بانک مقصد سامانه
ممنون

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
دوستان من فردا باید 27میلیون پول به حساب یه بنده خدایی منتقل کنم..مشکل اینجاست که پول تو کارت پدرمه و ایشون جایی هستن متاسفانه
کارت دست خودمه
میخواستم بدونم با کارت میتونم این مقدار رو منتقل کنم؟گیر نمیدن که کارت به اسم خودم نیست؟بانک مقصد سامانه
ممنون

نه یکباره نمیتونید با کارت انتقال بدید
در 24 ساعت اگه اشتباه نکنم 5تومن بیشتر نمیشه انتقال داد

بالا