برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام

این تاپیک به عنوان مرجعی برای کلیه گفتگوها درباره ی خدمات بانکی (شامل همه ی بانک ها) هست...

هرگونه سوال و مطلبی رو اینجا عنوان کنید و تاپیک مستقل ایجاد نکنید.

ممنون...

kamyarardalan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

این تاپیک به عنوان مرجعی برای کلیه گفتگوها درباره ی خدمات بانکی (شامل همه ی بانک ها) هست...

هرگونه سوال و مطلبی رو اینجا عنوان کنید و تاپیک مستقل ایجاد نکنید.

ممنون...

سلام . ممنون از مبحث خوبی که انتخاب کردید. من میخواستم از دوستانی که اطلاعاتی از بهترین وامهایی که با

بهترین شرایط از بانکها میشه گرفت را در اختیار بقیه دوستان قرار بدن. با تشکر

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
خدمات بانكي و بانكداري الكترونيكي ايران حـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرف نداره
من ديشب اومدم از حساب ملت 100هزار تومان به سامان انتقال ساتنا دادم و وقتي حساب سامان رو چك كردم ديدم نيومده و تازه فهميدم كه ساتنا فقط وقت اداري كار مي كنه و امروز هم كه جمعه است ميره تا فردا تا آقايان محترم كارمند بانك خودشون دستي اين كار رو انجام بدن
واقعا اگه اينجوري پيشرفت كنيم ...

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
خدمات بانكي و بانكداري الكترونيكي ايران حـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرف نداره
من ديشب اومدم از حساب ملت 100هزار تومان به سامان انتقال ساتنا دادم و وقتي حساب سامان رو چك كردم ديدم نيومده و تازه فهميدم كه ساتنا فقط وقت اداري كار مي كنه و امروز هم كه جمعه است ميره تا فردا تا آقايان محترم كارمند بانك خودشون دستي اين كار رو انجام بدن
واقعا اگه اينجوري پيشرفت كنيم ...

شما چک مستر یا ویزا رو هم بخوای ریفر بزنی 12 ساعت طول میکشه... واقعا این بانکداری آمریکا و اروپا چقدر پیشرفت کرده؟!!!!!!!!!!! :eek: خب برادر من قبلش مقررات و شرایط استفاده از هر سرویسی رو باید بخوانی... این عادت ما ایرانی هاست که هول هولی یه کاری میکنیم و بعدش پشیمون میشیم! :eek:

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
شما چک مستر یا ویزا رو هم بخوای ریفر بزنی 12 ساعت طول میکشه... واقعا این بانکداری آمریکا و اروپا چقدر پیشرفت کرده؟!!!!!!!!!!! :eek: خب برادر من قبلش مقررات و شرایط استفاده از هر سرویسی رو باید بخوانی... این عادت ما ایرانی هاست که هول هولی یه کاری میکنیم و بعدش پشیمون میشیم! :eek:

بانكداري ايران رو با اروپا مقايسه مي كني ؟ :)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
یه نکته هم خدمت شما عرض کنم، ما خدمات بانکداریمون رو با بقیه بخشها نیز بایدمقایسه کنیم،آیا خدمات بخش اینترنتمون هم مثل بقیه کشورها رشد کرده؟آیا صنعت بیمه ما به پای بقیه کشورها رسیده؟آیا صنعت بخش مخابراتمون پیشرفت داشته؟آیا صنعت خودرو سازی قابل مقایسه با بقیه کشورهاست؟و الی آخر ...

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
بچه ها اون هفته کارت سیبام خراب شده بود بردمش شعبه ای که کارتو گرفتم درخواست کارت جدیدم!

کارت خرابه رو هم دادم بهشون!

بعد الان رفتم بانک میگه کارتت اومده ولی پسوردش نیومده!

کارت جدید رو فقط داد بهم گفت فعلا ازش استفاده نکن تا پسوردت بیاد!

حالا باید وایسم تا پسوردشم بیاد یا همون پسورد قبلیش کار میکنه؟ نزدمش تو عابر تستش کنم! گفتم الان میخورتش :p

کسی کارتش کناره آهنربایی چیزی نیومده خراب بشه ببره کارت جدید بگیره بدونه پسوردشم عوض میشه یا نه!؟

tnx

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوستان
سوالي داشتم از حضورتون ، ميخواستم بدونم اول از همه اينكه بيشترين سود رو چه بانكي ميده و سوالم بعديم اين هست اگه يه نفر بخواد پولش براي دريافت وام بگذاره تو بانك ، چه بانكي رو پيشنهاد ميكنيد ؟؟؟ (براي خريد مسكن)
بانك مسكن چطورياست ؟؟؟

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81

بانک مسکن مثل تخم مرغ شانسی هست بعضی از شعبش موقع پول دادن بازی در میارن
بهتره یه نفر پیدا کنی که تازگی ها خونه خرید باشه برو از همون شعبه بانکی که اون وام گرفته وام بگیر

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
بچه ها الان داشتم سرچ ميكردم به يه لينك خيلي جالب بر خوردم ، دوستمون درست ميگه بيشترين سود رو بانك قوامين ميده انگار

http://banki.ir/sood

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3
برای وام گرفتن برو سراغ بانک مهر . ( همون موسسه مالی اعتباری مهر که به تازگی بانک شده )

نرخ بهره اش از نزول خوارهای بازار بالاتره اما راحت وام میده.

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
برای وام گرفتن برو سراغ بانک مهر . ( همون موسسه مالی اعتباری مهر که به تازگی بانک شده )

نرخ بهره اش از نزول خوارهای بازار بالاتره اما راحت وام میده.

آره خيلی جالبه
100 ميليون ميده 190 ميليون سود ميگيره
اسمشم بانکداری اسلامي
از بازار بگيری 3% ارزونتر در مياد

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بچه ها الان فی بازار چنده؟

یعنی اگر بخوایم از یه شخص محترم نزول خور پول بگیریم چند درصد باس بدیم؟

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها الان فی بازار چنده؟

یعنی اگر بخوایم از یه شخص محترم نزول خور پول بگیریم چند درصد باس بدیم؟

اگر بشناسنت و صاحب کسب باشی 3%
اگر نه 4% تا 7%
ولی سعی کن هيچ وقت نه نزول بگيری و نه نزول بدی چون به چشم ديدم چه بلايی سر يکی از دوستام اومد

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
گهگداری واقعا آدم بجایی میرسه که دیگه چاره ای نداره که نزول بگیره و مجبوره اینکارو انجام بده ولی حداقل بگرده دنبال یک نزول خور آدم وار که زیاد اذیتش نکنه و سود نجومی نگیره!!

بالا