برگزیده های پرشین تولز

بدترین و بهترین فیلمی که در سال 85 دیدین چی بوده

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
باسلام خدمت اساتید بزرگوار
لطف کنید و عنوان بدترین و بهترین فیلمهایی که در سال 85 (ایرانی یا خارجی) دیدین را بنویسید البته با ذکر دلیلش که چرا به نظرتون اون فیلم خوب یا بد بوده .
اگر فیلمی هست که سالهای قبل دیدید و به نظرتون از همه بدتر یا بهتر بوده باذکر دلیلش عنوان کنید.
با تشکر

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
بهترینش : fighclub چون داستان خیلی جالبی داشت و خیلی باهاش حال کردم ...
بد ترین : اسکندر -> خوشم نیومد ، همین

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
بدترین فیلمی که پارسال دیدم عنوانش dusk til dawn بود که درون مایه ای جنایی داشت ولی نمیدونم چی شد که وسطهای فیلم قهرمانانش از یه کاباره توی مکزیک سر در آوردند وناگهان رقاصه های اونجا تبدیل به هیولاهایی خون آشام شدند!
دلیل بد بودن فیلم به نظر من تطبیق نداشتن اتفاقات نیمی از فیلم با کل داستان ونیز استفاده از سوژه ی مسخره و تخیلی برای فیلمی بود که به صورت تبهکاری شروع شده بود و بیننده انتظار داشت همون طور هم ادامه پیدا کنه

بهترین هم به نظر من فیلم اره بود( saw) که داستانی هیجان انگیز و پلیسی داشت و از دید سوم شخص روایت میشد . و تاپایان فیلم هم تماشاگر رو با حس تعلیق نگه میداشت و در آخرین لحظه بیننده متوجه می شد که در اشتباه بوده و مقصر اتفاقات کس دیگه ای بوده و دیگران رو به بازی گرفته!

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بدترین فیلمی که امسال دیدم غریزه اصلی 2 بود. دلیل این انتخابم این بود که چون غریزه اصلی 1 واقعا قشنگ بود و این یکی شماره فیلم ضعیف کار شده بود اصلا خوشم نیومد ازش. اتفاقا چند ماه بعد از اینکه فیلم رو دیدم و همون موقع هم گفتم فیلم چرتی بود تو مراسم اسکار 2007 هم بعنوان یکی از 2 تا فیلم ضعیف و بد سال انتخاب شد!

بهترین فیلم هم زیاد بود. مثلا پدرخوانده 1 رو دوباره دیدم و واقعا حال کردم. Butterfly Effect 1 رو واقعا باهاش حال کردم. فوق العاده بود. و همینطور SAW 1 رو خیلی دوست داشتم. ولی از بین این 3 تا اگر قرار باشه یکی رو انتخاب کنم Butterfly Effect رو انتخاب میکنم.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بدترین فیلمی که پارسال دیدم عنوانش dusk til dawn بود که درون مایه ای جنایی داشت ولی نمیدونم چی شد که وسطهای فیلم قهرمانانش از یه کاباره توی مکزیک سر در آوردند وناگهان رقاصه های اونجا تبدیل به هیولاهایی خون آشام شدند!
دلیل بد بودن فیلم به نظر من تطبیق نداشتن اتفاقات نیمی از فیلم با کل داستان ونیز استفاده از سوژه ی مسخره و تخیلی برای فیلمی بود که به صورت تبهکاری شروع شده بود و بیننده انتظار داشت همون طور هم ادامه پیدا کنه
اینجور فیلما اصلا جزو ژانر وحشت قرار نمیگیرن و منم کاملا قبول دارم که جزو ضعیفترین فیلمای هالیوودی بوده. داستان مسخره و اجرای ضعیف و ... همگی دست به دست هم دادن تا یه فیلم مسخره رو تولید کنن. از اینجور فیلما زیاد وجود داشته. به نظر من فیلم van Helsing (ون هلسینگ) هم همینطوری بود. خیلی مسخره و ضعیف پردازش شده بود.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
البته بهتر است که این تاپیک در بخش سینما باشد . چون هر چی بالا و پایین تاپیک را خواندم غیر از سینما چیزی ندیدم .

منتقل می کنم که در محل مناسب خود باشد .

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
یکی دیگه از بدترین فیلمایی که دیدم فیلم electera بود که در ژانر تخیلی ورزمی قرار داشت. این فیلم آنقدر بد کار شده بود که اصلا متوجه نشدم موضوعش چیه و حتی رقبت نکردم برای بار دوم اونرو ببینم.
ولی یه مدت بعد فهمیدم که به عنوان پنجمین فیلم بد سال هالیوود شناخته شده
بعد از دیدن این فیلم احساس کردم که یه قسمت از عمرمو از دست دادم! نمیدونم تا حالا یه همچین احساسی داشتین یا نه؟ من یکی که وقتم رو خیلی به بطالت گذروندم ولی از معدود دفعاتی که احساس کردم وقتم تلف شده موقع دیدن اینجور فیلمها بوده!

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
میم مثل مادر و به نام پدر از بهترین فیلم هایی بودن که دیدم....

عروس فراری و سوغات فرنگ از بدترین ها

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
بهترين فيليمي كه از تلويزيون پخش شد به نظر من پسراتش بود
البته فيلم هاي خوب ديگري هم بود اما با اين خيلي حال كردم

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
دوستان لطف کنید و بگین دلیل خوب یا بد بودن فیلم از نظر شما چی بوده؟
302.gif

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
دوستان لطف کنید و بگین دلیل خوب یا بد بودن فیلم از نظر شما چی بوده؟
302.gif
میم مثل مادر از لحاظ کارگردانی /موضوع/بازی و فیلم نامه حرف نداشت

فیلمی بود که آدم دوست داره چند بار نگاهش کنه نه مثل بعضی از فیلم ها از یک بار دیدنش پشیمون بشه

HappyDreams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نوروز امسال تلویزیون فیلم های جدید زیادی گذاشت .البته نه فیلم های عالیه اکران شده. به قول معروف درپیتی

ها رو نشونمون دادن.
biggrinclarifils.gif

اگه بخام از فیلم های تلویزیون بگم در نوروز خنجر های پران که فیلمی رزمی و عاشقانه بود رو انتخاب می کنم.
remybussi.gif

صحنه های این فیلم در مبارزات در نوع خودش بسیار زیبا بود و در میان این جنگ و خونریزی و انواع خیانتها عشق

پاک دو ستاره ی فیلم رو بخوبی نمایا ن ساخته بود .ولی حیف که سانسورش بیش از حد بود.

از فیلم های سال 85 غرور و تعصب واقعا فیلم زیبایی بود بسیار زیبا . با بازی keira knightley
sobbing.gif

این فیلم که داستانی بسیار قدیمی داره و سالها در کتاب ها حبس بود تونست محبوبیت زیادی در بین علاقمندان به

سینما پیدا کنه (البته قبلا هم ساخته شده بود ولی مورد استقبا ل قرار نگرفت)ولی حیف که اسکار نگرفت.اسکار

رو باید به همچین فیلمی داد نه به departed
enough.gif

همین دوتا بهترینها بودند البته برا ی اینجانب

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
بهترين فيلمي كه ديدم فيلم Silent Hill

و بدترين فيلمي هم كه ديدم فيلم 300 بود .

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
بهترین فیلم: کازینو رویال. چون متفاوت بود.
بدترین فیلم: سایلنت هیل. چون مزخرف بود.

kamran_2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترين فيلمي كه ديدم match point بود به خاطر ديدگاهش نسبت به مسايل زندگي

بدترين فيلم هم ultraviolet چون واقعاً مزخرف بود

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
بهترين : در سال 85 فيلمهاي خوب زياد ديدم نميدانم كدومشون را بگم...
4_12_1.gif

اما بدترين فيلمي كه ديدم Ilsa, She Wolf of the SS نميشه گفت خيلي بد بود اما صحنه هاي وحشتناكي از جنايات نازيها داشت يكي از وحشتناكترين فيلمهاي نازي كه تا حالا ساخته شده...
4_11_1.gif

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
بدترین فیلمی که پارسال دیدم Team Ameica تا به حال فیلم به این بدی و مزخرفی ندیده بودم .خیلی ناراحتم کرد.
255.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
اینکه نظرات اینقدر متفاوت هست خیلی جالبه!

فیلمهای خیلی زیادی تو سال ۸۵ دیدم!
اما نمیتونم بگم بدترین و بهترینش کدوم هستند!
اصلآ معیار این انتخاب چی هست؟!

GHoST_DoG

Registered User
لایک‌ها
2
300 به عنوان فیلم تاریخی بدترین و به عنوان فیلم کمدی بهترین فیلم بود کلی باهاش حال کردم

بالا