برگزیده های پرشین تولز

بدنبال یک سریال ترسناک که 10-12 سال پیش از شبکه دو سیما پخش میشد!

behhnamm

Registered User
لایک‌ها
544
دوبله شدس تو یوتیوب؟
میشه آدرس سایتی که سرچ کردی به منم بدی؟ آخه من هر چقدر سرچ میکنم پیدا نمیکنم.
تو بوتبوب دوبله شده نیست، انگلیسیه
تو گوگل ایمیج به انگلیسی سرچ کردم : سفر به زمان-کامپیوتر دختر -ویلچر ... که اون عکسو پیدا کردم اینجا
http://epguides.com/MythQuest/
اسم قسمت های سریال رو هم نوشته :
1. 1- 1 25 Aug 01 The Minotaur
2. 1- 2 1 Sep 01 Hammer of the Gods
3. 1- 3 8 Sep 01 Red Wolf's Daughter
4. 1- 4 15 Sep 01 Orpheus
5. 1- 5 22 Sep 01 Minokichi
6. 1- 6 29 Sep 01 Sir Caradoc at the Round Table
7. 1- 7 6 Oct 01 The Doppelganger
8. 1- 8 13 Oct 01 The Oracle
9. 1- 9 20 Oct 01 Isis & Osiris (1)
10. 1-10 20 Oct 01 Isis & Osiris (2)
11. 1-11 27 Oct 01 Blodeuwedd
12. 1-12 3 Nov 01 The Blessing
13. 1-13 17 Nov 01 Quetzalcoatl
اینجا هم تو یوتیوب قسمتاش هست
https://www.google.com/search?biw=1....0..0.0....0...1c..64.serp..0.0.0.BbIKVbh0Ivk
مبتونی ببینی اگر هم خواستی میتونم برات قسمت ها رو آپلود کنم فقط کمی هزینه داره چون حجم اینترنتم مصرف میشه خخخخخخ

Last edited:

tanna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرسی که لینکها رو گذاشتی. نه ممنون دیگه زحمتتون نمیدم برا آپلود دیدمش تو یوتیوپ. آره منم سرعت اینترنتم پایینه. به دوستم دیگه میگم برام دانلود کنه. اون شبا حجم براش حساب نمیشه. بازم ممنون کمک بزرگی کردی.

rezad67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام منم دنبال همچین سریالیم ولی این نیست لطفا اگه کسی میدونه بگه .سریال در مورد یه چیزی مثل ژله هست که کل زمین رو احاطه کرده بود و داشت جلو میومد و نمیتونستن جلوشوبگیرن بعد موجوداتی هم ظاهر میشدن که یکبار خواستن درون قفس زدونیش کنن که نشد و فرار کرد بعد نقش اصلی یه زن بود که رفت داخل اون جسم ژله ای ودیگه نیومد جلو اون جسم اسم فارسیش نمیدونم تسخیر ناپذیران بود یا همچنین چیزی ولی هرچی گشتم پیدا نکردم اگه کسی اسمشو میدونه بگه لطفا ؟

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
سلام منم دنبال همچین سریالیم ولی این نیست لطفا اگه کسی میدونه بگه .سریال در مورد یه چیزی مثل ژله هست که کل زمین رو احاطه کرده بود و داشت جلو میومد و نمیتونستن جلوشوبگیرن بعد موجوداتی هم ظاهر میشدن که یکبار خواستن درون قفس زدونیش کنن که نشد و فرار کرد بعد نقش اصلی یه زن بود که رفت داخل اون جسم ژله ای ودیگه نیومد جلو اون جسم اسم فارسیش نمیدونم تسخیر ناپذیران بود یا همچنین چیزی ولی هرچی گشتم پیدا نکردم اگه کسی اسمشو میدونه بگه لطفا ؟

Invasion Earth

Handel

Registered User
لایک‌ها
397
یه فیلمی بود فکر کنم برنامه کودک نشون میداد یا شایدم مینی سریال بود که یه خلبان هواپیماش تو جنگل سقوط کرده بود بعد دوتا دختر روح خلبان رو میبینن و باهاش ارتباط برقرار میکنن و صحبت میکنن مثل اینکه یه کاری میخواست براش انجام میدادند همینقدر یادمه کسی میدونه اسمش چی بود

Last edited:

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
یه فیلمی بود فکر کنم برنامه کودک نشون میداد یا شایدم مینی سریال بود که یه خلبان هواپیماش تو جنگل سقوط کرده بود بعد دوتا دختر روح خلبان رو میبینن و باهاش ارتباط برقرار میکنن و صحبت میکنن مثل اینکه یه کاری میخواست براش انجام میدادند همینقدر یادمه کسی میدونه اسمش چی بود

احتمالا یک دختر و 2 تا خلبان نبود؟من این فیلم یادمه فکر کنم توی جنگل کنار یک دریاچه روحها را میدید.شاید این فیلم باشهRestless Spirits

Handel

Registered User
لایک‌ها
397
احتمالا یک دختر و 2 تا خلبان نبود؟من این فیلم یادمه فکر کنم توی جنگل کنار یک دریاچه روحها را میدید.شاید این فیلم باشهRestless Spirits

آره افرین خودش بود نمیدونم چرا تو فکرم دو تا دختر و یه خلبان بود خیلی جالبه :)

بالا