برگزیده های پرشین تولز

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی کدام سیستم مدیریت محتوا بهتر است؟

amirtaha97

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من قصد راه اندازی یه فروشگاه اینترنتی دارم؛ تعریف افرونه ووکامرس برای وردپرس رو زیاد شنیدم. اما میخوام بدونم جدا از وردپرس شما چه سیستمی رو پیشنهاد میکنید؟ لطفا این را در نظر بگیرید که من کاملا مبتدی هستم :)

hooman_the1

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان
من قصد راه اندازی یه فروشگاه اینترنتی دارم؛ تعریف افرونه ووکامرس برای وردپرس رو زیاد شنیدم. اما میخوام بدونم جدا از وردپرس شما چه سیستمی رو پیشنهاد میکنید؟ لطفا این را در نظر بگیرید که من کاملا مبتدی هستم :)
سلام
پرستا شاپ هم هست یه سری دیگه هم هست که کمتر معروفند ، هرکدوم یه نقاط قوت و ضعفی داره .

nearbuy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

سلام امیرطاهای عزیز، همونطور که هومن گفتن میتونی از پرستاشاپ استفاده کنی. اما این سیستم های محتواساز هرکدوم دردسرهای خودشون رو دارند، جدا از اینکه نیاز به هزینه برای هاست و دامنه و... داری کلی از وقتت رو برای پشتیبانی از سایتت میگیره. من یه پیشنهاد برات دارم. کافیه تو گوگل سرچ کنی فروشگاه ساز رایگان تا با حجم عظیمی ازاین فروشگاه سازها مواجه بشی. اما در این بین، فروشگاه ساز نیربای هست که یکی از دوستانم ازش پنل گرفته. طبق تعریف خودش میگفت دیگه دردسرهای وردپرس رو نداره و بدون دردسر داره محصولاتش رو میفروشه. امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
اگر بتونید با ووکامرس کار کنید گزینه ی خوبی هست چرا که قدرت مانور خوبی داره و از طرفی ارزون هست (یعنی اگر شما نیاز به افزونه یا برنامه نویس داشته باشید با هزینه کمتری نسبت به سایرین کارتون انجام میشه)

بالا