• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

برای صادرات یا حراج صنایع دستی به کشورهای خارجی از طریق اینترنت باید چکار کنم ؟

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
درود بر شما

برای صادرات یا حراج صنایع دستی به کشورهای خارجی از طریق اینترنت باید چکار کنم ؟

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
به نظر من تقریبا صنایع دستی ایران چیزی نیست که خیلی تاپ باشه و ارزش داشته باشه خارجی ها بخرند فقط می تونی رو فرش تمرکز کنی

Ali_3947

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام و احترام
دوست عزیز من کارم صادرات هست اول باید ببینی چی می خوایی صادر کنی و در مورد اون کالا قانون کشور مبدا ایران و قانون کشور مقصد حالا هر کشوری هست برای واردات اون کالا چگونه هست بعد باید خریدار پیدا کنی و مراحل گمرکی رو انجام بدی .
به عنوان تجربه شخصی بهت می گم چون کارم اینه روی صنایع دستی انقدر نمیشه مانور داد خیلی ها رو دیدم که چند وقتی درگیرش بودن ولی آخرش ول کردن سودآوری نداره نه اینکه نداشته باشه دست مافیایی خودشه

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
با سلام و احترام
دوست عزیز من کارم صادرات هست اول باید ببینی چی می خوایی صادر کنی و در مورد اون کالا قانون کشور مبدا ایران و قانون کشور مقصد حالا هر کشوری هست برای واردات اون کالا چگونه هست بعد باید خریدار پیدا کنی و مراحل گمرکی رو انجام بدی .
به عنوان تجربه شخصی بهت می گم چون کارم اینه روی صنایع دستی انقدر نمیشه مانور داد خیلی ها رو دیدم که چند وقتی درگیرش بودن ولی آخرش ول کردن سودآوری نداره نه اینکه نداشته باشه دست مافیایی خودشه

سلام

ممنون از راهنمایی شما، من در زمینه تابلوفرش میخوام فعالیت کنم و میخواستم از طریق اینترنت

کارهام رو به نمایش بگذارم، ولی نمیدونم کدوم سایت با ایران مشکل نداره و اینکه چطور ارسال

کنم و پول بگیرم.

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سلام

ممنون از راهنمایی شما، من در زمینه تابلوفرش میخوام فعالیت کنم و میخواستم از طریق اینترنت

کارهام رو به نمایش بگذارم، ولی نمیدونم کدوم سایت با ایران مشکل نداره و اینکه چطور ارسال

کنم و پول بگیرم.
تو ebay می تونی بفروشی ولی مشخصات رو باید از یه کشور دیگه بزنی, و زمان ارسال , کالات رو می فرستی اون کشور و از آن کشور به سمت آدرس مشتری

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
تو ebay می تونی بفروشی ولی مشخصات رو باید از یه کشور دیگه بزنی, و زمان ارسال , کالات رو می فرستی اون کشور و از آن کشور به سمت آدرس مشتری

میشه بیشتر توضیح بدید، توی کشور اول باید واسط داشته باشم ؟

هزینه پستی به چه صورت حساب میشه ؟ برای من میافته یا برای مشتری ؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
میشه بیشتر توضیح بدید، توی کشور اول باید واسط داشته باشم ؟

هزینه پستی به چه صورت حساب میشه ؟ برای من میافته یا برای مشتری ؟
یه کشور غیر از ایران باید یه نفر را داشته باشی که حساب به نام اون باشه و پول هم به حساب پی پال یا بانکی اون ریخته شه, مستقیم از ایران نمی تونی با ebay کار کنی چون شرکت آمریکایی هست و ایران هم تحریمه

پول پست که قدیم تر ها به چند شکل بود, یا پای مشتری بود موقع وارد کردن کالا , یا فروشنده هزینه پست را پرداخت می کرد... چون کالات صنایع دستی هست و قیمت مقطوع نداره می تونی پول پست را بکشی رو جنس و اصلا ارسال رو رایگان کنی

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
یه کشور غیر از ایران باید یه نفر را داشته باشی که حساب به نام اون باشه و پول هم به حساب پی پال یا بانکی اون ریخته شه, مستقیم از ایران نمی تونی با ebay کار کنی چون شرکت آمریکایی هست و ایران هم تحریمه

پول پست که قدیم تر ها به چند شکل بود, یا پای مشتری بود موقع وارد کردن کالا , یا فروشنده هزینه پست را پرداخت می کرد... چون کالات صنایع دستی هست و قیمت مقطوع نداره می تونی پول پست را بکشی رو جنس و اصلا ارسال رو رایگان کنی

من که توی کشورهای خارجی آشنای درجه یک ندارم، اگر هم باشه آشنای دوره که اصلاً یکبار هم ندیدمشون

حالا شرکتی هست که نقش واسط رو بازی کنه و این کار رو برام انجام بده ؟

بالا