برگزیده های پرشین تولز

برای ولنتاین چی بگیریم؟

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
اول اسب سواری لب ساحل >> نامه داخل بطری >> تقدیم حلقه >> شروع همنوازی گروه موسیقی >> آتش بازی

این مرفه بی درد که میگن شمایید عایا؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,230
خوب باشید ! چرا برای دختر خاله ، عمه ، عمو ، دایی یا همسایتون چیزی نمی گیری ؟ واسه خواهرت ؟

خارج هم اپن هستند این مسائل رو رعایت می کنند والا
تایید
خوب گفتم بدون تیکه بگیدا

بی خیال اصلا . میدونم چیکار میکنم . همه چی هماهنگ شده
میخوای کی رو گول بزنی؟
مارو ؟
یا خودت رو؟

این روابط خواهر-برادری رو بنداز دور برادر جان..
برو یه هدیه مناسب واسه آبجی محترمت بخر ..حداقل تا یه مدت هروقت ازش خواش کردی لباسی چیزی برات اتو کنه..نه نمیگه :D

naderfar

Registered User
لایک‌ها
134
شما دور ایشون رو خلوت کن،بهترین کار و هدیس
ی لحظه از خودت بپرس،دوست داری نامزد ایندت با همکلاسیش تو همین حدی که گفتی رابطه داشته باشه؟
اگه آره،ادامه بده
اگه نه ...

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

پس با این طرز فکر هر کی هدیه میده و یا میگره قصد و قرضی داره!
خیلی هارو دیدم که به همکاراشون هدیه دادن البته بدون قصد و قرض، فقط کاری در حق اونا کرده جبران کنند

اما هدیه ولنتاین:
گل رز + شکلات

زیاد پیچیدش نکنید

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
پس با این طرز فکر هر کی هدیه میده و یا میگره قصد و قرضی داره!
خیلی هارو دیدم که به همکاراشون هدیه دادن البته بدون قصد و قرض، فقط کاری در حق اونا کرده جبران کنند

اما هدیه ولنتاین:
گل رز + شکلات

زیاد پیچیدش نکنید

تایید

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107

سلام
من هم یک مشاوره میخواستم . امیدوارم دوستان کمک کنند

من برای یکی از دخترای دانشگاه میخواستم کادو بگیرم . نامزد داره
ولی دوستی م باهاش در دانشگاه در حد دانشجویی صمیمی هست . تقلب میده چند جا در جزوه و خرید کتاب اینها کمکم کرده و ..
میخوام تا 90 تومن براش یک کادویی بگیرم . حالا موندم قبل از عید بهش کادو را بدم یا در تعطیلات عید باهاش هماهنگ کنم هم برا تبریک عید و هم دادن کادو ..

موندم یهش یه کارت هدیه 50 تومنی با یه هدیه دیگه بدم یا کلا یچی براش بخرم یا 90 تومنو کلا یچیز
24 سالشه دانشجو فوق . تقریبا در دوستی دانشجویی باهاش راحتم

نمیدونم چی بگیرم که هم شیک باشه و هم ازش تشکری کرده باشم چون چند جا بدادم رسیده که ارزش بیش از اینها داره
ولی من کلا 90 تومن برا این جریان کنار گذاشتم

برا ولنتاین اینا نیست . یه کادویی که مناسبتش بیشتر تشکر و هم تبریک عیده

لطفا بدون بهم تیکه بپرونید راهنمایی کنید
مرسی
شاید بنده خدا با ایشون قبلا رابطه داشته حالا به دلایلی که مثلا صلاح دو نفر نیست باهاشون نیست ولی این دلیل نمی شه که آدم انقدر خودخواه باشه و چیزی نگیره ...
ببین من خودمم با یکی دوس می شم زرتی براش چیز نمی گیرم حتی اگه بپره ... ولی یکیو که باش حال بکنم براش چیز می گیرم حتی اگه با خودم نباشه و با کسه دیگه باشه ...
خودم یه دختری بودم باش یه مدت خلاصه نشد که ما با ایشون بمونیم ولی این معنی رو برام نداشت که محبتمو دریغ کنم ازش و موقعی از کادو دادنم لذت ببرم که ماله خودم باشه فقط طرف ...
می دونی گاهی اوقات اگه واقعا آدم یکی رو دوس داره و می بینه نمی تونه خوشبختش کنه و می بینه که کسی دیگه براش اینکارو بهتر می کنه فک می کنم تنها چیزی که اجازه نده بهش اون محبت رو بکنه فقط خود خواهی خودش باشه و در اون صورت در واقع علاقه ای به طرف وجود نداشته بلکه اون طرف واسطه ای بوده فقط واسه ارضاع یه سری احساسات مثله خوبی کردن ...
در هر صورت الان کادو شخمی ترین چیزا خیلی گرونه و دسو باله همه هم تنگ ... نظره بنده اینه که اگه باش هیچ مدله ارتباطی نداشت نیاز به این کار نیست و دوست پسرش یا نامزدش براش این کارو بهتر انجام می ده و وظیفه ای گردن شما نیست ولی اگه دوسش داشتی بی تعارف یا چیزی بوده عب نداره بگیر عزیزم فقط سبک خرج کن و فقط سمبلیک ... فقط با نیت پاک این کارو بکن که اگه فردا براش چیزی خریدی و خبری هم نشد و یه تشکره ساده فقط کرد و اون جوابی رو که برای ارضای خودت می خواسی از طرف بگیری نگرفتی شاکی و ناراحت نشی ... چون اون وقت دوتا اشتباه کردی یکی اینکه پولو علکی برا کسی خرج کردی که مهره سوختس یکی دیگه اینکه نه تنها ارضای روحی نشدی بلکه ضد حالم خوردی ...

پ.ن : انسان موجوده خودخواهی هست خیلی آدمه پاکو صافو ساده ای می خواد که یه کاریو فقط یه نیتو نفسه اون کار انجام بده و ذینفع بودنه خودشو در نظر نگیره ولو خیلی کم ... :rolleyes: ( بنده هم ادعایی ندارم چون آدمه خودخواهی هستم اکثره مواقع ... )

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,230

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
صحبت کردنو نگاه!!! از علائم اصفهانی بودنه : ))))))))))))))
نه یه تیکه درگ ان دراپ کردم حواسم نبود تو متن اینطوری شد . یه کنترل زد زدم فک کردم حله دیگه مرور نکردم :D
تازه نیما خان بنده از همون دیار و خراب شده خوده شما خوزستان هستم و اصالتا آبادانی هستم :lol:
دو سالم تو همین اهوازه خوده شما خدمت کردم :lol:
عزیزانی که صدای دل نشین بنده رو شنیدن می تون شهادت بدن :D

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,230
عمو چرا دیگه تو اون تاپیک نیومدی؟!
احساس کردم بعد از صحبت هام سکوتی معنا دار کردی.. کُتِت رو انداختی رو دوشت و رفتی و توی افق ناپدید شدی!!!

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
نه یه تیکه درگ ان دراپ کردم حواسم نبود تو متن اینطوری شد . یه کنترل زد زدم فک کردم حله دیگه مرور نکردم :D
تازه نیما خان بنده از همون دیار و خراب شده خوده شما خوزستان هستم و اصالتا آبادانی هستم :lol:

حالا شما پیشنهاد یک کادو تا 90 تومن بده . اصلا فرض برا دختر داییه
تا 90 تومن برای عید هم میخوام کادو بدم . ولنتاین نیست
به نظرتون چند روز مانده به عید بهتره یا خود عید ؟
میخوام از حالا تا ارزونتره بخرم
قربونتون استاد مایکل

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

دمت جیز!

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107

حالا شما پیشنهاد یک کادو تا 90 تومن بده . اصلا فرض برا دختر داییه
تا 90 تومن برای عید هم میخوام کادو بدم . ولنتاین نیست
به نظرتون چند روز مانده به عید بهتره یا خود عید ؟
میخوام از حالا تا ارزونتره بخرم
قربونتون استاد مایکل
پیشنهاده بنده یک سرویسه استیل ( یا نیکله نمی دونم جنسش چیه ) یا همین بدلیجاته ارزون قیمت هست که رنج قیمتش از بیست تومن تا هفتاد و ایناس حداکثر ... هم به نوبه خودش قشنگو جذابه هم گرون نیست هم اینکه توقع افراد رو ارضا می کنه و با دیدن همچین چیزی هم می فهمن ارزش داشتن برای شما هم اینکه خیلی تو پاچه شما نمی ره ...
+ یک کارت تبریک کوچک با یه شعر یا نوشته زیبا + یه دفترچه یا کتابچه کوچولو یا یه کتابچه شعر یا دفترچه خاطرت که به نوعی خاطرات قدیم رو براشون زنده کنه این ترکیب روی هم رفته حسه خوبی می ده به طرف ...

خرید عطرو این چیزایی که به سلیقه طرف بر می گرده که شما هم ازش اطلاعی نداری فقط پوله علکی دادنه و طرف می ندازه گوشه خونه ...

عمو چرا دیگه تو اون تاپیک نیومدی؟!
عمو جان شما به نظرم می آد بیشتر به بحث کردن علاقه داشته باشی تا جمع بندی ... اونقدری که نیاز بود اطلاعات و حتی خیلی بیشترشو جم کردی تا موتوره تجربیاته عملیتو به کار بندازه و صحبته اضافه چیزی بهت اضاف نمی کنه ...
ببین الان نونه شبه منو تو چیزه دیگه جز اینه که تو غرب پدر با دخترش رابطه داره یا مادر با پسر ... بچسب به مشکلاته خودت ...
اینطوری پای این کامپیوتر به چیزی نمی رسی مرد ... می دونم امکاناته عملیت و محیطت شاید نکشه که همشو تجربه کنی ولی دسه کم شما ده درصد از هر چیزیو تجربه کن نود درصده بقیشو تئوری پردازی کن ... من خودمم تو خیلی موارد اینطوریم ولی این بهتر از اینه که 100 درصد فقط تئوری خالی باشه و از دنیای واقعی و عملی که زندگی آدم تو اون می گذره کاملا جدا باشه ...
حرفه من اینه ...

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
پیشنهاده بنده یک سرویسه استیل ( یا نیکله نمی دونم جنسش چیه ) یا همین بدلیجاته ارزون قیمت هست که رنج قیمتش از بیست تومن تا هفتاد و ایناس حداکثر ...
+ یک کارت تبریک کوچک با یه شعر یا نوشته زیبا + یه دفترچه یا کتابچه کوچولو یا یه کتابچه شعر یا دفترچه خاطرت که به نوعی خاطرات قدیم رو براشون زنده کنه این ترکیب
روی هم رفته حسه خوبی می ده به طرف ...
خرید عطرو این چیزایی که به سلیقه طرف بر می گرده که شما هم ازش اطلاعی نداری فقط پوله علکی دادنه و طرف می ندازه گوشه خونه ...

کارت هدیه زشته ؟
سرویس استیل که بدتره آمو شک میکنن بدتر . کیف + همین کارت تبریک و دفتر خاطرات چطو ؟

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
کارت هدیه زشته ؟
سرویس استیل که بدتره آمو شک میکنن بدتر . کیف + همین کارت تبریک و دفتر خاطرات چطو ؟
کارت هدیه اوجه بی زوقی و فقط پول دور ریختنه ... ینی همون یه ریزه حسو بازخوردی هم که قراره از خوشالی اون بابا بگیری موقع دیدن هدیش از بین می ره ...
در ضمن گوز چه ربطی به شقیقه داره می خوای یه چیزه سبکو اسپرت بگیری استفاده کنه . من به پسرا کیفو کمربند می دم به دخترا همین ... خیلی هم غوب می باشد ...
جلو دوس پسرش که نمی خوای بش بدی که ... ببین یه چیزایی مثه کیف بیشتر سلیقه ای هست حسه زنونه رو هم جلب نمی کنه و کلا هیچ حسی به نظره من توی طرف ایجاد نمی کنه ... اگه واقعا هیچ رابطه ای باش نداری خوب نیازم نیس هیچ حسی توش ایجاد کنی برا رفه تکلیفی که تو خودت حس می کنی با اوجه بی ذوقی همون کارته هدیه رو بده کیفتو بخر ولی اگه ناقلایی و یه ریزه قبلا دوسش داشتی و می خوای ضمنه این هدیه شاید برا آخرین بار این قضیه رو بهش بگی به طوره ضمنی همون سرویسه بهتره :D

اگر قانع نشدی در کل شما به بنده بگو هدفت از این کار چیه تا بهتر بشه بت چیزه مناسب معرفی کرد ... هدفه واقعی رو بگو کسی به کسی نیست کسیم کسی رو نمی شناسه ... اینطوری هم پولت حدر نمی ره علکی هم اینکه بهترین گوزینه رو انتخاب نموده ای هم اعصابت به گاج نخواهد رفت ...

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
کارت هدیه اوجه بی زوقی و فقط پول دور ریختنه ... ینی همون یه ریزه حسو بازخوردی هم که قراره از خوشالی اون بابا بگیری موقع دیدن هدیش از بین می ره ...
در ضمن گوز چه ربطی به شقیقه داره می خوای یه چیزه سبکو اسپرت بگیری استفاده کنه . من به پسرا کیفو کمربند می دم به دخترا همین ... خیلی هم غوب می باشد ...
جلو دوس پسرش که نمی خوای بش بدی که ... ببین یه چیزایی مثه کیف بیشتر سلیقه ای هست حسه زنونه رو هم جلب نمی کنه و کلا هیچ حسی به نظره من توی طرف ایجاد نمی کنه ... اگه واقعا هیچ رابطه ای باش نداری خوب نیازم نیس هیچ حسی توش ایجاد کنی برا رفه تکلیفی که تو خودت حس می کنی با اوجه بی ذوقی همون کارته هدیه رو بده کیفتو بخر ولی اگه ناقلایی و یه ریزه قبلا دوسش داشتی و می خوای ضمنه این هدیه شاید برا آخرین بار این قضیه رو بهش بگی به طوره ضمنی همون سرویسه بهتره :D

اگر قانع نشدی در کل شما به بنده بگو هدفت از این کار چیه تا بهتر بشه بت چیزه مناسب معرفی کرد ... هدفه واقعی رو بگو کسی به کسی نیست کسیم کسی رو نمی شناسه ... اینطوری هم پولت حدر نمی ره علکی هم اینکه بهترین گوزینه رو انتخاب نموده ای ...

عمو مایکل کلا هوش شما خیلی سرشار از ذوقه
میترسم در انتخاب سرویس اینا بد سلیقه باشم و طرف نندازه گردنش اینا
یه چیز جایگزین نیست که احساس بیشتری در طرف ایجاد کنه ؟ آمو حرفایی میزنیا
نه اگه دوسش داشتم تا 250-300 هم یچی میخریدم . این از اون دوستیا نیست بخدااااااااااااااا

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107

عمو مایکل کلا هوش شما خیلی سرشار از ذوقه
میترسم در انتخاب سرویس اینا بد سلیقه باشم و طرف نندازه گردنش اینا
یه چیز جایگزین نیست که احساس بیشتری در طرف ایجاد کنه ؟ آمو حرفایی میزنیا
اختیار داری :lol:
ببین من نمی دونم تو چطور حسابی با این بابا داری که بت بگم چیزی بگیر که روانتیک باشه یا یه چیزه خشکو رسمی در ثانی
ببین من می خوام بعده اینکه هدیه رو دادی تو سره خودت نزنی ... اگه باش حسابی نداری و قراره خبری هم نشه به خودت بگو اون برا من چیزی می گیره که من براش چیز می گیرم ؟ ...

اگه می خوای جوابه درست بگیری این چند تا سوال رو جواب بده ...
1. رابطتون چطوری بوده و چطوری شده ؟ ( نوعه رابطه )
2. می خوای چه حسی رو توش ایجاد کنی و چه چیزیو می خوای ثابت کنی ؟
3 . آیا او هم خرج شما خواهد کرد یا نه ؟
4. مهمتر از همه آیا این کارو از روی علاقه انجام می دی و یا رفعه تکلیف و وضعیت اجباری که دچارش هستی ... :rolleyes:

پ.ن : اگه اینا رو راسشو نگی کادوی درس نمی گیری ... اصله ماجرا رو بگو ... منی که وقت گذاشتم ش*می نمی خوام فقط یه چی بنویسم برم می خوام بهترین انتخابو بکنی ...
پ.ن 2 : اعتماد به نفس داشته باش . پشکله خالی رو هم کادو کنی بدی دسه کسی باید شکر گذار باشه و دندون اسب پیش کشی رو نمی شمرن . شما کارتو بکن برات مهم نباشه که دیگه استعمال می کنه نه . تلاشتو بکن نزدیک ترین چیزی که به نظرت به سلیقش نزدیکه رو بخری بقیشم به شخمت نباشه .

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
مایکل کبیر
s050.gif

s050.gif
s050.gif

s050.gif
s050.gif
s050.gif

s050.gif