برگزیده های پرشین تولز

برای پیرایش مردانه در تهران چقدر هزینه میکنید ؟‌

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
دوستان نظرتون در مورد ایده زیر چیه؟

یه سالن آرایشگاه مردانه مجلل که ده تا صندلی برای اصلاح داشته باشه و آدم بره ده تا آرایشگر رو بیاره تا باهاشون همکاری کنه. یه سری خدمات جانبی مثل آتلیه رایگان، سرو نوشیدنی گرم و سرد بسته به نوع فصل به صورت رایگان برای مشتری ها و هر چیزی که به این کار زرق و برق بده و باعث بشه مردم ترغیب بشن تا به این آرایشگاه بیان.

فکر می کنم مجلل کردن چنین سالنی حدود 500 تومان هزینه داشته باشه.

نظرتون چیه؟ به نظرتون می گیره؟ تو شهر ما اکثرا آرایشگرها تک نفره یا دو نفره کار می کنند. دوست دارم یک مرکز آرایشگاهی بزنم.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دوستان نظرتون در مورد ایده زیر چیه؟

یه سالن آرایشگاه مردانه مجلل که ده تا صندلی برای اصلاح داشته باشه و آدم بره ده تا آرایشگر رو بیاره تا باهاشون همکاری کنه. یه سری خدمات جانبی مثل آتلیه رایگان، سرو نوشیدنی گرم و سرد بسته به نوع فصل به صورت رایگان برای مشتری ها و هر چیزی که به این کار زرق و برق بده و باعث بشه مردم ترغیب بشن تا به این آرایشگاه بیان.

فکر می کنم مجلل کردن چنین سالنی حدود 500 تومان هزینه داشته باشه.

نظرتون چیه؟ به نظرتون می گیره؟ تو شهر ما اکثرا آرایشگرها تک نفره یا دو نفره کار می کنند. دوست دارم یک مرکز آرایشگاهی بزنم.

با همین فرمون زنونه اش رو بزن بترکون

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
با همین فرمون زنونه اش رو بزن بترکون

اتفاقا حس می کنم بازار زنانه اشباعه. خب انواع و اقسام آرایشگاه های زنانه هستند که خدمات مختلفی ارائه میدن اما برای مردانه حداقل در شهر ما چنین خدماتی ارائه داده نمیشه.

ضمن اینکه من مذکرم، دوست دارم خودم مدیریت کنم. در کل چند وقتیه یه سری مشاغل بدجوری به سرم زده، یکیش راه اندازی چنین مرکزیه.

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
561
ارایشگر من که جدیدا خیلی با حال شده هر سری که پیشش میرم ۲۰ درصد میزاره رو قیمت اصلاح با دلار قیمت اصلاح رو بالا میبره همه جا همین جوری هستش ؟ جایی که شما میرید هم اینجوریه ؟‌ احساس میکنم طرف خیلی پدر سوخته و شیاده اقا تورم ۵۰ درصده قبول تو هم مزدت رو سالی ۵۰ درصد گرون کن دیگه داستان هر ماه ۲۰ درصد رو درک نمیکنم .

mjs7

Registered User
لایک‌ها
163
ارایشگر من که جدیدا خیلی با حال شده هر سری که پیشش میرم ۲۰ درصد میزاره رو قیمت اصلاح با دلار قیمت اصلاح رو بالا میبره همه جا همین جوری هستش ؟ جایی که شما میرید هم اینجوریه ؟‌ احساس میکنم طرف خیلی پدر سوخته و شیاده اقا تورم ۵۰ درصده قبول تو هم مزدت رو سالی ۵۰ درصد گرون کن دیگه داستان هر ماه ۲۰ درصد رو درک نمیکنم .

برای ما هم همینطور هست
قیمتی که الان اصلاح می کنه نسبت به قیمت اول امسال 100 درصد اضافه شده
البته آرایشگری یکیش هست تقریبا همه اصناف و خدمات همین اوضاع رو دارن از مکانیک و تعمیر لوازم برقی و کارواش و موبایل و ...
برای بازاری ها تورم نون خوبی داره بهشون می گی چرا گرون کردی میگه دلار فلان قدر شده. حرفشون درست هست و حق دارن ولی گناه ما حقوق بگیر ها چی هست؟
انگار دلار فقط برای اونها گرون شده
دلار حقوق بگیر ها که اول سال 20 درصد حقوق رو اضافه می کنن ثابت هست :(

mahdi312

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
من الان 5 ساله سلمونی نرفتم . یه موزر آلمانی دارم اول باهاش پشت و دور سرم رو با شونه های مختلف کوتاه میکنم . بعد میرم جلو آینه بزرگ یه آینه کوچیک دیگه میگرم دستم پشت گردن رو هم خط میندازم ، دیگه حالا کج و راستیش دست خداست . بقیه اش رو هم با قیچی میزنم . انصافا تمیز درش میارم . یه مدت به سرم زده بود برم آرایشگر بشم ، ولی مثل همیشه که فقط به سرم میزنه و هیچ کاری نمیکنم . این کارو هم نکردم :censored:

bozorg2015

Registered User
لایک‌ها
63
من که چهار ساله مجانی موهایم را کوتاه می کنم،نزدیک میدان ولی عصر در تهران یک موسسه آموزش آرایشگری هست، من به آنجا می روم، شاگردا با کمک استاد موی سرم را کوتاه می کنند، خیلی هم از کیفیت کارشان راضی هستم.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,830
جدیدا از قیچی هم استفاده نمی‌کنند، با ماشین برقی، میگن قیچی از مد افتاده...:D

اول سال 50، چند روز پیش 80

اسفندماه حتما با عیدی 150... :D

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
من یه مدت دست آرایشگر رو نگاه کردم خودم یاد گرفتم! دیگه خودم اصلاح می کنم! بیشترش ترسه... البته من مدل ساده می زنم! :p

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
من 50 میدم البته تا یه ماه پیش 40
بستگی به منطقه داره
ما در منطقه ضعیف شهر هستیم هزینه خدمات ارزون تره

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
صفر تومان. چون جدیدا شروع کردم به خوداصلاحی با موزر، شانه های موزر و شانه خودم و 2 آینه!
:D :p:cool:

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
561
جدیدا از قیچی هم استفاده نمی‌کنند، با ماشین برقی، میگن قیچی از مد افتاده...:D

اول سال 50، چند روز پیش 80

اسفندماه حتما با عیدی 150... :D

ماشین فقط برای دور سر و خط انداختن باید استفاده بشه برای کوتاه کردن بالای مو باید با قیچی کوتاه بشه ولی منم دیدم اکثرا با ماشین میوفتن به جون سر طرف کوتاهی که کلا با ماشین انجام بشه خیلی ظاهر چیپ و بدی پیدا میکنه .

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,830
ماشین فقط برای دور سر و خط انداختن باید استفاده بشه برای کوتاه کردن بالای مو باید با قیچی کوتاه بشه ولی منم دیدم اکثرا با ماشین میوفتن به جون سر طرف کوتاهی که کلا با ماشین انجام بشه خیلی ظاهر چیپ و بدی پیدا میکنه .
اسفند 1402 با عیدی 400 هزار تومان ناقابل... :D

بالا