• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

برترین سایت های کسب درآمد از پاپ آپ

از کدوم استفاده می کنین؟

• Total voters
    51
وضعیت
موضوع بسته شده است.

dangmiong

Registered User
لایک‌ها
157
اگه بذاری از یه سیستم دیگه هم استفاده کنیم،میشین بهترین سیستم تاریخ پاپ اپ ایران خخ

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان مراقب باشید سایت poppop.ir داره مشکوک میشه ! 250 ت در سیستم دارم ولی این هفته برای بنده واریزی نداشتن ! مدیرش هم در این سایت روی آواتور خود عکس کاربرانی که بن هستنند رو گزاشته تا کاربران فکر کنند بن شده !
مراقب باشید تا این جوجه مادر نزاده ها سرمن کلاه نزارن ! بزودی تاپیک کلاه برداری این جوجه رو میزنم
@phoenix1368
نه دوست عزیز
ایشون واقعا بن شدن
نگاه کنید:
http://forum.persiantools.com/styles/default/xenforo/avatars/avatar_banned_l.png

Taher_Tehrani

Registered User
لایک‌ها
58

mamaly021

Registered User
لایک‌ها
131
شايد بن دايم نشده ! بن موقت پروفايل باز ميشه اگر اشتباه نكنم! اگر هم عكس گذاشته باشه كه ديگه خيلي ضايع هست :D

mamaly021

Registered User
لایک‌ها
131

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
وقتی بن دائم بشه، نمیشه وارد پروفایل اش شد :|
بن موقت میشه وارد اکانت شد :|

anayandom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی دوستان عزیز
یه خواهش دارم
من یه وبلاگ دارم که اگر روش کار کنم هر روز تا 4 یا 5 هزار بازدید رو راحت داره خیلی وقت باهاش کار نکردم الان روی 800 تا 1000
اما جدیدا با پاپ اپ اشنا شدم
و کلی سر در گم شدم که کی کلاه بردار و کی نه معتبرترین سیستم فکر کنم فیسنما باشه که بزرگترین شبکه اجتماعی ایران و درامد فوق العاده ای داره اما مشگلش اینه که برای هر پاپ اپ 15 ریال میده ولی خوب کاملا کارش درست و قابل اعتماد من کل نوشته های شما رو خوندم و یه خواهش دارم اون اینکه هر کسی هر چند بار از پاپ اپی درامد داشته بیاد و بنویسه که کی وچقدر چون خیل ها واریزی دذارن اما تا یه مدت لطفا یکی درست من رو راهنمایی کنه من الان با
popup.ahledl.ir
(ترکیب شده پت و مت )
maxpopup.ir

کار میکنم
چون هم واریزی هم شمارش و هم بر اساس گفته های بعضی دوستان واریزی داشتن
و هم میشه از هر دو استفاده کرد
لطفا اگر کسی از این دو دریافتی داشته یا کلاهبرداری دیده بیاد و اعلام کنه
تا سر منم کلاه نره ممنون میشم
منتظرم

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
دوستان مراقب باشید سایت poppop.ir داره مشکوک میشه ! 250 ت در سیستم دارم ولی این هفته برای بنده واریزی نداشتن ! مدیرش هم در این سایت روی آواتور خود عکس کاربرانی که بن هستنند رو گزاشته تا کاربران فکر کنند بن شده !
مراقب باشید تا این جوجه مادر نزاده ها سرمن کلاه نزارن ! بزودی تاپیک کلاه برداری این جوجه رو میزنم
@phoenix1368
همین مونده بود توی این یک هفته که یکی مدیران بن کرده بود شما بیای حرف بزنی.هر چیزی لیاقت خانواده خودت هست به بقیه نسبت نده
در ضمن یوزر شما چی هست که الان مسدودش کنم؟

ice-popup

Registered User
لایک‌ها
145
دوستانی که سیستم پاپ آپ دارند ، کیا آی پی میفروشند؟!
البته با قیمت منصفانه و آی پی های پر فروش ، برای تست هزار یا دوهزارتایی ، آدرس سایت خود را پ.خ دهید.

Taher_Tehrani

Registered User
لایک‌ها
58
همین مونده بود توی این یک هفته که یکی مدیران بن کرده بود شما بیای حرف بزنی.هر چیزی لیاقت خانواده خودت هست به بقیه نسبت نده
در ضمن یوزر شما چی هست که الان مسدودش کنم؟
حرف زدنت معلومه به بچه عقب مونده ایی ! فکر میکنی با بن کردم سوزر من میتونی پول ها رو بالا بکشی ! بدبخت بی چاره ضعیف ! آره بن کن

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
واریزی های www.poppop.ir & www.zigzig.ir همگی واریز شدند.کسانی که حتی 1 ساعت هم کد سیستم دیگری را بگذارند مسدود میشوند.از اول قانون بخونید و فکر سود بیشتر نباشید که بعد مسدود شدن نگید کلاه رفت سرمون

anayandom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا حالا کسی با

popup.ahledl.ir
(ترکیب شده پت و مت )
maxpopup.ir

کار کرده؟
چقدر دریافتی؟چند بار؟
کار کنم یا نه کجا بهتر؟

arsalan007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام به همگی دوستان عزیز
یه خواهش دارم
من یه وبلاگ دارم که اگر روش کار کنم هر روز تا 4 یا 5 هزار بازدید رو راحت داره خیلی وقت باهاش کار نکردم الان روی 800 تا 1000
اما جدیدا با پاپ اپ اشنا شدم
و کلی سر در گم شدم که کی کلاه بردار و کی نه معتبرترین سیستم فکر کنم فیسنما باشه که بزرگترین شبکه اجتماعی ایران و درامد فوق العاده ای داره اما مشگلش اینه که برای هر پاپ اپ 15 ریال میده ولی خوب کاملا کارش درست و قابل اعتماد من کل نوشته های شما رو خوندم و یه خواهش دارم اون اینکه هر کسی هر چند بار از پاپ اپی درامد داشته بیاد و بنویسه که کی وچقدر چون خیل ها واریزی دذارن اما تا یه مدت لطفا یکی درست من رو راهنمایی کنه من الان با
popup.ahledl.ir
(ترکیب شده پت و مت )
maxpopup.ir

کار میکنم
چون هم واریزی هم شمارش و هم بر اساس گفته های بعضی دوستان واریزی داشتن
و هم میشه از هر دو استفاده کرد
لطفا اگر کسی از این دو دریافتی داشته یا کلاهبرداری دیده بیاد و اعلام کنه
تا سر منم کلاه نره ممنون میشم
منتظرم

من تعدادی سایت دارم. روی بعضی هاشون poppop.ir هست و روی بعضی دیگه ترکیب popman.ir و popupads.ir رو گذاشتم.
هر سه سایت معتبر هستند و بیشترین پورسانت رو این سه تا میدن.من ازشون راضی ام. ولی پشتیبانی poppop.ir ضعیفه

anayandom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا اگر کسی با

popup.ahledl.ir
(ترکیب شده پت و مت )
maxpopup.ir

کار کرده بگه؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
لطفا اگر کسی با

popup.ahledl.ir
(ترکیب شده پت و مت )
maxpopup.ir

کار کرده بگه؟
با اهل دی ال قبل ترکیب شدنش با پت و مت کار میکردم.پولو واریز میکنه ولی نظم تو کارش نیس:D
مکس پاپ هم که شمارش و پرداختیش حرف نداره.البته پرداختیای این هفته رو به جمعه موکول کردن.فک کنم سفر باشن:)

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا