برگزیده های پرشین تولز

بررسی آنتی ویروس Kaspersky ٠

mehrab7179

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
فروش ویژه
انتی ویروس kaspersky
با 45درصد تخفیف ویک کار بر رایگان
شرکت بازرگانی تیراژه یزد

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
فروش لایسنسهای اورجینال
ای ست تا 90٪ تخفیف
کسپرسکی و بیت و اویرا و ...

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
کیبورد امنیتی جدا نداره نصب کنیم یا فقط روی آنتی ویروسش هست؟

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
کیبورد امنیتی جدا نداره نصب کنیم یا فقط روی آنتی ویروسش هست؟
سلام دوست عزیز
کیبورد امنیتی اش رو جداگانه نداره و با نصب خود کسپر قابل دسترسی هست بنام virtul keyboard
کرک با لایسنس اوجینال چه فرقی دارن؟ دوتاشون یه کار میکنن. فعال میکنن
این رو هم یجا دیگه پرسیده بودید.
کرک و پچ در واقع رجیستری مربوط به برنامه رو دستکاری میکنند.مثلا از طریق تغییر در رجیستری جلوی اترتباط با سرورهای چک کننده سریال رو میگیرند و یا حتی جلوی پیغام آپدیت نبودن برنامه رو میگیرن درحالیکه ممکنه برنامه به آپدیت نیاز داشته باشه.
در کنار اینها لایه های محافظتی برنامه ممکنه غیرفعال بشوند و کرک و پچ خرابکاریهایی نیز ممکنه داشته باشند.

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
کسپرسکی صرفآ ی شرکت خبری و تبلیغاتی هستش و تو حوزه امنیت نه حرفی برای گفتن داره و نه جایگاهی تو بازار آنتی ویروس .
صرفآ با دزدیدن ویروس و انتشار خبر به نام خودش سعی داره اسمش رو مطرح کنه .

بجزء این باید دقت کنین از لحاظ تکنولوژی و کیفیت هم آنتی ویروسهای کسپرسکی در برابر غولهای امنیتی و آنتی ویروس ی نرم افزار بسیار عقب افتاده و قدیمی محسوب میشه و قابل اطمینان نیست .

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
این آقای فروشنده که تو اکثر سایتها بن شده باز یه اکانت جدید میسازه و چون نمیتونه به مبارزه با کسپر بپردازه مدام در انجمن های مختلف از کسپر بد میگه.جناب سایت دیس.نا اینقدر خودتو نکش و هزارتا اکانت نساز تا بیای از کسپر بد بگی.اگه میتونی دنبال محصولی خوب باش تا فروش بره.

ASSASSIN_369

Registered User
لایک‌ها
23
کسپر آنتی ویروس خوبیه نصبت به رقبا

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
این آقای فروشنده که تو اکثر سایتها بن شده باز یه اکانت جدید میسازه و چون نمیتونه به مبارزه با کسپر بپردازه مدام در انجمن های مختلف از کسپر بد میگه.جناب سایت دیس.نا اینقدر خودتو نکش و هزارتا اکانت نساز تا بیای از کسپر بد بگی.اگه میتونی دنبال محصولی خوب باش تا فروش بره.
سلام .
جوابت رو البته باید خود دیسنا بده ولی من دیدم ظاهرآ اینجا نیستن ولی چون من خودم مطالبش رو میخونم دیدم بهتره خودم جوابت رو بدم با توجه به چیزیایی که بلدم و االبته دلیل دیگش اینه که برداشتی میگی من دیسنام !!!
1- دیسنا صرفآ ی سایت خبری و آموزشیه . شما دیدی محصول بفروشه ؟
2- سایتش خیلی معتبره . همه اخبارش مستندات و منابع معتبر داره .
3- اون سایتهای و فرومهایی که دیسنا رو بلاک کردن عمدتآ با شرکتهایی مثل کسپرسکی رابطه دارن و فروشندش هستن و بستن اکانتهای دیسنا طبیعیه . چون از آگاهی کاربرها به شدت میترسن .
میترسن که ESET برداشته آدرسش وبلاگشون رو بلاک کرده .
4- اونا از کسپر بد نمیگن . فقط اخباری که وجود داره رو ترجمه میکنن و بعدش میزنن تو سایتشون . شما خبر دروغ دیدی تو سایتشون ؟!!!! بنده خداها حتی پرینت اسکرین میگیرن و میزنن تو سایتشون .
5- جواب جمله آخرت هم مشخصه . منظورت دورانتاشه که چون شرکت بزرگیه و معتبریه و بخش زیادی از بازار آنتی ویروس های اورجینال تو ایران دستشه . داره به بقیه فشار میاره و برای همین هم ضدش کار خبری و تبلیغاتی میشه . رقباش از ی آگهی 20 هزار تومنیش تو نشریه عصر ارتباط میترسیدن . شما دیگه باید تا ته قضیه رو بخونی ......

در ضمن بنده 1 سال قبل از شما عضو این فروم هستم . Can understand ?!

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,904

M654

Registered User
لایک‌ها
3
کسپر آنتی ویروس خوبیه نصبت به رقبا
51A-I4VcBFL.jpg

سلام به شما آساسین-قاتل محترم
بله از گزینه های عالی ایران است.
عنوان مقاله: 《چرا ضدویروس کسپرسکی روسی و پادویش ایرانی، بر نورتون امریکایی برتر است؟》 همراه نقدی بر ضدویروس کسپرسکی نسخه"امنیت اینترنتی"

من سال گذشته، محصول را Kaspersky Internet Security 2019-OEM داشتم که رضایتم را جلب کرد.

نقدی به محصول کسپرسکی:

روس ها همچنانکه در سیستم راداری-ضدهوایی بهترینند، در صنعت نرم افزار امنیتی(واحتمالا ضدامنیتی)، حتی در خود انگلیس، پرفروش ترین محصول را دارند(ضدویروس و ضدامنیتی کسپرسکی- آمازون انگلستان). امیدوارم تا ۱۰سال آینده با اقتدار گرایی و افزوده شدن نیروهای انسانی-خاک افغانستان، و رفتن غرب و ناتوطلبان تهرانی، به سکوت و همراهی آیین گرایان، مانیز همچنانکه سیاست اسلامیمان در شمال اروپا رسوخ کرد، اقتصادشان را نیز فتح کنیم.

"اگر کاربر از کامپیوتری با سخت افزار پایینی بهرمند باشد در این زمان با اولویت بندی به ایشان آنتی ویروس هایی همچون ایست و اف سکیور را پیشنهاد خواهیم کرد. در غیر اینصورت اگر کامپیوتر کاربر از کانفیگ یا همان سخت افزار بروزتری برخوردار باشد محصولاتی نظیر کسپرسکی به ایشان پیشنهاد می شود. در نهایت انتخاب برند آنتی ویروس با شخص خریدار است و باید خاطر نشان کرد که تمامیه آنتی ویروس های قرار گرفته شده در پست اول این تاپیک جزء معتبرترین محصولات امنیتی میباشند. البته شرکت کسپرسکی از معدود ارائه دهندگان بسیار قوی در آنتی ویروس است که محصولاتش از جهت هوشمندی و همچنین شناسایی ویروس ها، تروجان ها، بد افزارها و دیگر موارد عملکرد بسیار عالی دارد و در همین راستا بشما محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی پیشنهاد می شود.*"

البته محصول ایرانی《 پادویش -نسخه امنیت کامل- مخصوص کاربری- Padvish Total Security-Home Use》 هم، ضدویروسی قدرتمند با موتور داده و ویروس یاب ایرانی است، و در زمینه ی بدافزارهای جدید در فضای داده ای ایران، بهتر عمل می کند.

که من خودم یک تک کاربره ی ان را برای افزایش امنیت پی.سی ام ، و البته تقویت صنعت نرم افزار کشور تهیه کرده ام. پیشنهاد می کنم شما نیز اگر رم ۴گ.ب یا بالاتر دارید تهیه نمایید. این محصول در قیمت گذاری های تک کاربره و دوکاربره با قیمت ۷۳ه.ت و ۱۱۷ه.تومان از سایت رسمی پادویش دات کام قابل تهیه است.

_____

* رئیس-مسئول بخش فروش "فروش ویژه آنتی ویروس اوریجینال کسپرسکی، نود 32، اف سکیور، آویرا، اوست، نورتون و امسی سافت Kaspersky" از بخش"خرید و فروش نرم افزار ، سرویس و محصولات اینترنتی"

بالا