برگزیده های پرشین تولز

بررسی آنتی ویروس nod32 ٠

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
سلام، نمی دونم چرا آنتی ویروس به این برنامه که از اینجا دان کردم گیر میده و اونو به عنوان ویروس شناسایی می کنه؟
http://www.p30plus.org/دانلود-نرم-افزار-مدیریت-کتابخانه/
حالا خوبه تاریخ اعتبارش گذشته ولی نمیدونم چرا میون این همه فایل exe به این یکی گیر داده:(

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,372
سلام، نمی دونم چرا آنتی ویروس به این برنامه که از اینجا دان کردم گیر میده و اونو به عنوان ویروس شناسایی می کنه؟
حالا خوبه تاریخ اعتبارش گذشته ولی نمیدونم چرا میون این همه فایل exe به این یکی گیر داده:(

زیاد جدی نگیرید بزارید تو exception ها.

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
سلام. وقتی میخواین ببینین یه برنامه ویروسه یا نه، با سایت https://www.virustotal.com چکش کنین(البته فیلت.ر شکن میخواد)، با کل آنتی ویروسا چک میکنه و نتیجه رو میده. وقتی اکثر آنتی ویروسا(حدود 30-40 تا به بالا از 60 تا) ویروس بدونند اون رو، و اسم ویروس هم مشخص باشه یعنی ویروسه... ولی توی این مورد(عکس ضمیمه)، 10 تا آنتی ویروس اونو ویروس میدونن، و اسم ویروس هم عامه، یعنی ویروس نیست. بخاطر این ویروس میدونند اش که رفتار هایی داره که معمولا ویروس ها ازون ها استفاده میکنن... مثلا یه چیزی شبیه اینکه خودشو با یه روش غیر استاندارد بذاره تو استارتاپ ، یا ...
خلاصه احتمال ویروس بودنش خیلی خیلی کمه.;)

فایل های ضمیمه

• aaa.png
    aaa.png
    211.4 KB · نمایش ها: 6

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
سلام. وقتی میخواین ببینین یه برنامه ویروسه یا نه، با سایت https://www.virustotal.com چکش کنین(البته فیلت.ر شکن میخواد)، با کل آنتی ویروسا چک میکنه و نتیجه رو میده. وقتی اکثر آنتی ویروسا(حدود 30-40 تا به بالا از 60 تا) ویروس بدونند اون رو، و اسم ویروس هم مشخص باشه یعنی ویروسه... ولی توی این مورد(عکس ضمیمه)، 10 تا آنتی ویروس اونو ویروس میدونن، و اسم ویروس هم عامه، یعنی ویروس نیست. بخاطر این ویروس میدونند اش که رفتار هایی داره که معمولا ویروس ها ازون ها استفاده میکنن... مثلا یه چیزی شبیه اینکه خودشو با یه روش غیر استاندارد بذاره تو استارتاپ ، یا ...
خلاصه احتمال ویروس بودنش خیلی خیلی کمه.;)
سایت جالبیه. فکر کنم چون موقع ورود بهش صفحه ی تبلیغاتی باز می کنه ویروس شناسایی ش کرده

amirirani

Registered User
لایک‌ها
28
سلام من یه مشکلی دارم اینه که وقتی وارد مرورگر کروم و خود مرورگر ویندوز میشم یه اروری از انتی ویروس میاد و کلا قفل میشه مرورگر!
مشکل از چیه ممنون میشم کمک کنید

فایل های ضمیمه

• 14999815505411480070660.jpg
    14999815505411480070660.jpg
    216 KB · نمایش ها: 4

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
هنوز هم مثل گذشته نیاز به یوزر پسورد هفتگی داره؟
از کجا بیارم یه چیزی که دائم فعال نگرش داره؟

dashmoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
هنوز هم مثل گذشته نیاز به یوزر پسورد هفتگی داره؟
از کجا بیارم یه چیزی که دائم فعال نگرش داره؟
تو مجموعه نرم افزارای کینگ یه جوری نود کرک میشه که بصورت انلاین و خودکار اپدیت میشه. اگه میتونید اون کرکو گیر بیارید بهترین راه حله

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
تو مجموعه نرم افزارای کینگ یه جوری نود کرک میشه که بصورت انلاین و خودکار اپدیت میشه. اگه میتونید اون کرکو گیر بیارید بهترین راه حله
خود آنتی ویروس اون کرکی که گفتید را حذف میکنه به عنوان ویروس شناسایش میکنه

dashmoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
خود آنتی ویروس اون کرکی که گفتید را حذف میکنه به عنوان ویروس شناسایش میکنه
باید بعد از نصب انتی ویروس و قبل از اجرای کرک انتی ویروس رو غیر فعال کنین تا کرک رو شناسایی نکنه

Last edited:

rzy

Registered User
لایک‌ها
21
کرک کردن آنتی ویروس ریسک بالایی داره و درست نیست معلوم نیست کرک چه بلایی سر انتی ویروس میاره!

mo.re.za

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سایت parsfarhangafzar.ir لایسنس اورجینال آنتی‌ویروس Eset را داره با قیمت عمده می‌فروشه.
تازه تخفیف نوروزی هم گذاشته!
من که استفاده کردم و کاملا راضیم
پشتیبانی خوب و حرفه‌ای هم داره.
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

karim1989

Registered User
لایک‌ها
46

soosan021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ایست (ESET) یک شرکت امنیتی IT است که مقر آن در براتیسلاوا، جمهوری اسلواکی قرار دارد که در سال 1992 با ادغام دو شرکت خصوصی تاسیس شده است. این شرکت به عنوان موفق ترین شرکت اسلواکی در سال 2008، 2009 و 2010 انتخاب شده است. این شرکت دفاتری در سن دیگو، ایالات متحده آمریکا، مونترال، کانادا، بوینس آیرس، آرژانتین، سائو پائولو، برزیل، پراگ، جمهوری چک، کراکوف، لهستان، و سنگاپور و … دارد و همچنین توزیع کننده در بیش از 180 کشور جهان است. در ادامه با دیجی همکار (مرجع فروش آنتی ویروس در ایران) برای بررسی آنتی ویروس ایست نود 32 همراه باشید.
خرید اکانت نود 32
آنتی‌ویروس «NOD 32» یکی از محصولات شرکت «Eset» است . این آنتی‌ویروس قادر است بدون کم‌کردن سرعت سیستم، شما را در مقابل ویروس‌های رایانه‌ای، برنامه‌های جاسوسی و در محیط اینترنت محافظت کند تا بتوانید از دنیای مجازی خود لذت ببرید. محیط این آنتی‌ویروس بسیار ساده و استفاده از آن لذت‌بخش است. آنتی‌ویروس ESET NOD32 با استفاده از سیستم‌های پیشرفته‌ای که دارد، شما را در مقابل سایت‌های سرقت‌کننده‌ی اطلاعات محافظت می‌کند.
سایت‌های سرقت‌کننده اغلب به دنبال رمزهای حساب‌های بانکی و اطلاعات کارت‌های اعتباری شما هستند. سیستم ضد فیشینگ NOD32 از بازشدن سایت‌های سرقت‌کننده‌ی اطلاعات جلوگیری می‌کند. این آنتی‌ویروس با استفاده از Scan Media Scanner اکانت‌های صفحات اجتماعی شما را اسکن می‌کند و نمی‌گذارد لینک‌های مخرب انتشار یابند.
همچنین کاربرانی که اکثرا مشغول بازی هستند، می‌توانند با استفاده از گزینه‌ی Gamer Mode در هنگام بازی، جلوی نمایش پیغام‌های آنتی‌ویروس و اجرای اسکن‌ها را بگیرند. از ویژگی‌های نسخه‌ی NOD32 به‌طور خلاصه می‌توان به موتور قدرتمند ضدویروس شرکت ESET، قابلیت Anti-Phishing، قابلیت Device Control، قابلیت جست‌وجوی ابری و رفتاری، قابلیت Social Network Protection، قابلیت Small System Footprint و قابلیت به‌روزرسانی خودکار اشاره کرد.
آنتی ویروس ایست نود 32
آنتی ویروس ایست نود 32
قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار
Antivirus Monitor:
این بخش که به‌اصطلاح (AMON) نامیده می‌شود، به‌منظور جست‌وجوی خودکار و همیشگی Fileها برای پیداکردن ویروس قبل از دسترسی کاربران به آن‌هاست.
NOD32:
این بخش برای جست‌وجوی دستی Fileها یا Driveهای مختلف است.
Internet Monitor:
این بخش که به‌اصطلاح (IMON) نامیده می‌شود، برای جست‌وجو و از بین بردن Fileهای آلوده قبل از رسیدن به سیستم کاربر در شبکه‌ی اینترنت است.
Email Monitor:
این بخش که به‌اصطلاح (EMON) نامیده می‌شود، برای جست‌وجوی Emailهای دریافتی و فرستاده‌شده به‌وسیله‌ی برنامه‌های Microsoft Outlook و Microsoft Exchange است.
Document Monitor:
این بخش که به‌اصطلاح (DMON) نامیده می‌شود، برای جست‌وجوی اسناد متنی و Fileهای Microsoft Office است.
ESET Live Grid:
اسکنر ابری جدیدترین فناوری ارائه‌شده توسط شرکت «ESET» بوده و به‌صورت یک نگهبان امنیتی قدرتمند تمامی تهدیدات امنیتی موجود در فضای اینترنت را شناسایی کرده و از آلوده‌شدن رایانه کاربر جلوگیری به عمل می‌آورد.
Gamer Mode:
قابلیت به تعویق انداختن فعالیت‌های نرم‌افزار ضدویروس از قبیل پنجره‌های هشدار، به‌روزرسانی، وظایف تعریف‌شده (Scheduled) و… به‌منظور صرفه‌جویی در منابع سیستم در هنگام نیاز کاربر به تمرکز و استفاده از حالت تمام‌صفحه مانند انجام بازی یا قرارگیری در جلسات آنلاین.
Energy Saving Mode:
شناسایی خودکار میزان شارژ باقی‌مانده باتری رایانه‌های همراه و به تعویق انداختن وظایف تعریف‌شده (Scheduled) یا دریافت فایل‌های روزآمدی حجیم در صورت نداشتن شارژ کافی.
Smart Detection:
شناسایی هوشمند و حفاظت از رایانه در مقابل بدافزارهای مخرب ناشناخته توسط فناوری پیشرفته هوش مصنوعی.
Enhanced Media Control:
اسکن خودکار کلیه حافظه‌های فلش، کارت‌های حافظه و دیسک‌های نوری و قابلیت مسدودکردن آن‌ها با توجه به کارخانه‌ی سازنده، ظرفیت و سایر خصوصیات.
Advanced HIPS Functionality:
زیر نظر گرفتن رفتارهای سیستم از قبیل رجیستری‌های سیستم‌عامل، فرآیندهای در حال اجرا، برنامه‌های اجراشده و… به‌منظور افزایش ضریب امنیتی رایانه.
Light Footprint:
استفاده از حداقل منابع سیستمی جهت افزایش راندمان و بازدهی و ایجادنکردن سربار در عملکرد سیستم.
سایر قابلیت‌ها
– چک‌کردن کدها برای پیداکردن برنامه‌های مخرب مانند ویروس‌ها، برنامه‌های جاسوسی و …
– جست‌وجوکننده‌ای بی‌نظیر و هوشمند برای پیداکردن Fileهایی که مشکوک به آلودگی‌های جدید و ناشناخته هستند.
– محافظت از تمام راه‌های نفوذ ویروس‌ها به سیستم شامل: SMTP ،POP3 ،HTTP و all local و removable media
– جلوگیری از اجرا و انتشار Fileهای آلوده به ویروس
– امکان آنالیز و اسکن دقیق هارد برای یافتن بدافزارها
– پاک‌سازی خودکار عوامل مخرب در صورت مشاهده آن‌ها
– استفاده‌ی ناچیز از پردازنده و رم سیستم
– امکان قرنطینه‌کردن فایل‌های مشکوک
– امکان ویروس‌کشی حافظه‌های خارجی مانند فلش‌مموری
– توانایی پاک‌کردن برنامه‌های مخرب فعال در حافظه
– پاک‌کردن آلودگی از Fileهایی که فقط خواندنی هستند. (مانند File های DLL در حال اجرا)
– اجرای خودکار در هنگام بالاآمدن ویندوز
– آپدیت ساعتی آنتی‌ویروس و کم‌حجم بودن حجم آپدیت‌های دانلودشده (مناسب برای سرعت‌های پایین)
– قابلیت نصب روی ویندوز 10، ویندوز 8.1، ویندوز 8، ویندوز 7
جوایز و نشانها
نرم افزارهای امنیتی شرکت “ESET” با کسب بیشترین تعداد جوایز “VB100%” در آزمونهای مرکز مستقل Virus Bulletin و مقایسه کننده نرم افزارهای ضد ویروس و عدم خطا در شناسایی حتی یک مورد از ویروسهای “In-the-Wild” عنوان برترین و کارآمدترین نرم افزار ضد ویروس و سازگار با کلیه سیستم عاملها را به خود اختصاص داده است همچنین شرکت “ESET” موفق به دریافت بیشترین تعداد نشان “+Advanced” در آزمونهای حفاظت پیشگیرانه مرکز مستقل و مقایسه کننده نرم افزارهای ضد ویروس “AV-Comparatives” گردیده است.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
من لایسنسایی که توی نت هست رو میزنم انتی ویروسم اپدیت نمیشه .. چرا ؟
بخاطر تحریم آیپی ایران رو ممکنه بلاک کرده باشن، احتمالا باید با استفاده از نرم افزار هایی IP رو تغییر بدی، با کمک سایفون هم میشه آیپی رو تغییر داد.

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
سلام

من الان از اینترنت سکیوریتی دارم استفاده می کنم می خوام به اسمارت سکیوریتی( پرمیوم) ارتقا بدم ، ولی شنیدم ایست پرمیوم با آیپی ایران رجیستر نمیشه، آیا صحیحه؟
در قسمت help& support خود ایست هم اگه بخوای محصول رو تغییر بدی فقط آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی موجوده و از پرمیوم خبری نیست
آیا اگه من لیسانس پرمیوم رو خریداری کنم ، با وارد کردن آون در قسمت "تغییر لیسانس " ، ایست من به پرمیوم تبدیل می شود؟ آیا کلا چه کار باید بکنم؟

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
سلام

من الان از اینترنت سکیوریتی دارم استفاده می کنم می خوام به اسمارت سکیوریتی( پرمیوم) ارتقا بدم ، ولی شنیدم ایست پرمیوم با آیپی ایران رجیستر نمیشه، آیا صحیحه؟
در قسمت help& support خود ایست هم اگه بخوای محصول رو تغییر بدی فقط آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی موجوده و از پرمیوم خبری نیست
آیا اگه من لیسانس پرمیوم رو خریداری کنم ، با وارد کردن آون در قسمت "تغییر لیسانس " ، ایست من به پرمیوم تبدیل می شود؟ آیا کلا چه کار باید بکنم؟
با نرم افزارهایی که آیپی تغییر میدهند رجیستر کن

soosan021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خرید لایسنس آنتی ویروس نود 32 ورژن 12

لایسنس قانونی آنتی ویروس نود 32 را می توان از سرور های اصلی آن خریداری کرد. این لایسنس خریداری شده لایسنسی اختصاصی است. بنابراین آن را فقط روی یک دستگاه می توان اجرا کرد و برای هر سیستمی باید لایسنس جداگانه خریداری شود.

این لایسنس ها انواع مختلفی دارند که شما با توجه به کاربرد آن می توانید نوع مناسب آن را خریداری کنید. کاربران جدید این آنتی ویروس لایسنس جدید آن را باید خریداری کنند و بعد از اتمام دوره آن می توانند خرید خود را با هزینه ای کمتر از هزینه خرید اولیه آن تمدید کنند. باید توجه داشت که تنها در صورت خریداری لایسنس اصلی می توان آن را تمدید کرد. اگر لایسنس جعلی خریداری شده باشد امکان تمدید آن غیر فعال خواهد شد.

همچنین خریداری دوره زمانی 2 ساله لایسنس به صرفه تر از دوره 1 ساله آن و تمدید دوباره آن در پایان سال است.

بعد از خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 یک کد 20 رقمی فعال سازی آن به کاربر ایمیل می شود. با این کد تمامی نسخه های آنتی ویروس و تمام امکانات آن فعال می شود. در صورت خرید لایسنس آنتی ویروس آپدیت خودکار آن فعال می شود و به صورت روزانه به روز می شود و دیگر نیاز به جستجوی یوزر و پسورد آن در اینترنت نیست.

با توجه و رعایت نکات بالا می توان خرید مطمئن و مناسب تری انجام داد.

light67

Registered User
لایک‌ها
282
3تا مشکل بعد نصب دارم ،
اول اینکه رو ایکن کنار ساعت راست کلیک میکنم گزینه غیرفعال کردن انتی ویروس نیست ؟؟!! تا هفته پیش که ویندوز عوض نکرده بودم بودش ، الان نیست !!

دوم اینکه ، یه ارور تو برنامه هست نتونستم رفع کنم

nod32.jpg

http://s5.picofile.com/file/8371843426/nod32.jpg
https://imgurl.ir/uploads/f712772_.jpg
http://uupload.ir/files/7rau_nod32.jpg

سوم اینکه، موقع اکتیو کردن و سریال وارد کردن این ارور میاد ؟!!

nod_32_2222.jpg

http://s3.picofile.com/file/8371843434/nod_32_2222.jpg
https://imgurl.ir/uploads/j553484_.jpg
http://uupload.ir/files/0sr5_nod_32_2222.jpg

بالا