برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL اوراکل

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
یوزر و پسورد که هرکی جدا داره ولی الباقی تنظیمات اینه برای من:

routing
pppoe

VPI 8
VCI 35

َATM Qos هم باید روی UBR باشه
مرسی
آخه من یادمه یک سری IP گفت اضافه کنم و چند جا رو تیک بزنم و این حرفا،ولی با همین تنظیماتی هم که فرمودین اکی هست
(البته کلا مشکل -هر 10 دقیقه قطع شدن اینترنت- رو دارم و برا همین ریست کردم، ولی به نظرمیاد مشکل مودم هست)

sinasmoky

Registered User
لایک‌ها
14
منم از 2ماه قبل عید از اوراکل دارم پایداریش خیلی خوبه شبا که همه سرعتشون پایینه این برعکسش سرعتش بالاتره. تو عید که خیلی خوب بود. من 256 دارم سرعت دانلودش 50 تا 80 هست.. قبلنا بیشتر بود در کل راضیم! دوستانی که 512 دارن بگن سرعت دانلودشون چقدره ببینم ارزش داره 512 بگیرم؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
۳۸۴ دارم
سرعتش شبا ۱۰۴ میشه

منم از 2ماه قبل عید از اوراکل دارم پایداریش خیلی خوبه شبا که همه سرعتشون پایینه این برعکسش سرعتش بالاتره. تو عید که خیلی خوب بود. من 256 دارم سرعت دانلودش 50 تا 80 هست.. قبلنا بیشتر بود در کل راضیم! دوستانی که 512 دارن بگن سرعت دانلودشون چقدره ببینم ارزش داره 512 بگیرم؟

faraz_n

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان یعنی من الان 512 1 به 4 بگیرم نامحدود خوبه؟؟
سرعت به 100 میرسه؟؟؟
اطلاع دارید مرکز مخابرات پیام نور رو ساپورت میکنه یا نه؟؟؟؟ (پونک)

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
آره میرسه بیشترم هست حدودا ۱۲۰-۱۳۰ البته شبا
روزا حدود ۷۰ ایناست
آره پونک هم ساپورت میکنه!

دوستان یعنی من الان 512 1 به 4 بگیرم نامحدود خوبه؟؟
سرعت به 100 میرسه؟؟؟
اطلاع دارید مرکز مخابرات پیام نور رو ساپورت میکنه یا نه؟؟؟؟ (پونک)

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام چه قدر خوب....
نا محدودش این قیمته؟؟؟؟
این که خیلی خوبه.
شبانه محدودیت نداره .یعنی هر شب دانلود کنیم مشکلی پیش نمیاد؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
نه مشکلی نداره...نامحدود هست...شبها هم میتونی دانلود کنی...تازه شبها سرعت از روز بیشتر میشه..کلا من خیلی راضیم.

faraz_n

Registered User
لایک‌ها
20
امروز زنگ زدم بهشون گفت منطقه شما فعلا پورت خالي نداريم ولي اسممو دادم رزرو
بچه ها پورت يه منطقه full باشه يعني پهناي باند و سرعت كمتره؟

ramin_2012

Registered User
لایک‌ها
0
من اینترنت وایرلس دارم از چند تا شرکت گرفتم ولی همشون یا پشتیبانی ندارن یا شیرینگشون بالاست یا PING TIMEشون افتضاح اما انصافاٌ این شرکت خیلی خوب سرویس میده من راضیم خدایش هم پینگ تایمش حدود 140 تا 160 هم قیمتاش خوبه هم پشتیبانیش خوبه از تهران کرج شهریار اندیشه قزوین قم مازندران بندر عباس رو هم پوشش میده سایتشون wellcom to persia.net wireless internet service provider , TEL:09369886283 من راضیم شما هم اگه از اینترنتتون ناراضی هستین زنگ بزنید هزینه نصب از کسائی که از سرویس قبلیشون ناراضین نمیگیره ..

bizmaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان
من می خوام 256 با شیر 1به 4 را روبگیرم یک ساله . به نظر شما اینقدر خوب هست که یکدفعه یک ساله رو بگیرم یا نه کمتر بگیرم ؟ پشتیبانی می گفت 256 شبها تا 90 میره سرعتش و در روز هم 50 هست راست می گفت ؟ ممنون می شم پاسخ بدین منطقه سعادت آباد هستم . دم همتون گرم.راستی جناب Mazi یا بقیه دوستان با *** و ***** و p2p که مشکل نداره ؟

sinasmoky

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوستان
من می خوام 256 با شیر 1به 4 را روبگیرم یک ساله . به نظر شما اینقدر خوب هست که یکدفعه یک ساله رو بگیرم یا نه کمتر بگیرم ؟ پشتیبانی می گفت 256 شبها تا 90 میره سرعتش و در روز هم 50 هست راست می گفت ؟ ممنون می شم پاسخ بدین منطقه سعادت آباد هستم . دم همتون گرم.راستی جناب Mazi یا بقیه دوستان با *** و ***** و p2p که مشکل نداره ؟

بله درست میگن منم دقیقا همینی که میگند رو داشتم الانم 2 ماهه که 512 میگرم روزا 80 90 هست و شبا به 120 هم میرسه . اون مواردی هم که فرمودید در بعضی مواقع مشکل دار میشه که اون به شرکت ارتباطات زیرساخت برمیگرده. کار اوناست نه isp ها. در کل مشکلی نداره خوبه کیفیت سرویساشون

bizmaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بله درست میگن منم دقیقا همینی که میگند رو داشتم الانم 2 ماهه که 512 میگرم روزا 80 90 هست و شبا به 120 هم میرسه . اون مواردی هم که فرمودید در بعضی مواقع مشکل دار میشه که اون به شرکت ارتباطات زیرساخت برمیگرده. کار اوناست نه isp ها. در کل مشکلی نداره خوبه کیفیت سرویساشون

سینا جان ممنون شما مرکز مخابراتیت کدوم مرکز هست ؟ می خوام بدونم تاثیر داره روی سرعت یا نه ؟

sinasmoky

Registered User
لایک‌ها
14
نصرالهی. والا من تاحالا کسی رو ندیدم ناراضی باشه. مرکز شما هم سعادت آباده فکر کنم پورت خالی داشته باشن. شما یکماه امتحانی بگیر ببین چطوره

bizmaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نصرالهی. والا من تاحالا کسی رو ندیدم ناراضی باشه. مرکز شما هم سعادت آباده فکر کنم پورت خالی داشته باشن. شما یکماه امتحانی بگیر ببین چطوره

اخه اگه 1 ماه تست بگیرم تخفیف 3 ماه برای 9 ماه پول دادن می پره . ولی گفت یه جوری برات می تونم درست کنم که قبل از اینکه پول بدی 3 روز تست کنی . حالا از دوستان اگر کسی محدوده سعادت آباد هست ومرکز مخابراتی سلمان فارسی لطفا اطلاعات بده .ممنون.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
من سلمان نیستم !
256 اشتراک گذاری 1 به 4 دارم !
روز و شبم فرقی نمیکنه ! کلا 90 هست ! البته یه مدت (شاید 1 ماه ) روزها سرعت اومده بود رو 50 و شب ها 90 بود !
ولی دوباره به حالت عادی برگشت یعنی کلا 90 !

bizmaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من سلمان نیستم !
256 اشتراک گذاری 1 به 4 دارم !
روز و شبم فرقی نمیکنه ! کلا 90 هست ! البته یه مدت (شاید 1 ماه ) روزها سرعت اومده بود رو 50 و شب ها 90 بود !
ولی دوباره به حالت عادی برگشت یعنی کلا 90 !

ممنون اقا رضای گل . من دیروز دقیقا چون تاپیک رو خوندم و دیدم شما عزیزان همه راضی هستین درخواست 512 یکساله 1 به 4 دادم ولی تا زمانی که اماده شه بازم می تونم کنسلش کنم بخاطر همین اگر کسی از مرکز سلمان فارسی اینجا هست خواهشا یه اماری بده در مورد اینترتش .

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
خب دوست عزیز تو که تست 3 روزه داری چرا ناراحتی. تست کن بعد پولو بده سرویس بگیر.

bizmaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب دوست عزیز تو که تست 3 روزه داری چرا ناراحتی. تست کن بعد پولو بده سرویس بگیر.

نه داداش ناراحت نیستم مساله اصلا پولش نیست مساله دقیقا سره سرعت دانلوده چون سرویسی که من الان دارم از دانشگاهمون می گیرم چون دانشجوی ارشد هستم یعنی بودم روز و شب سرعتش رو 65 بود الان که باید اینترنت رو تحویل بدم می خوام یه چیزی بگیرم که بهتر باشه بخاطر همین نظرم رو عوض کردم از 256 به 512 .اینه که حدود سرعت تو منطقه خودمون مهمه البته فکر نمی کنم نهایتا خیلی توفیر کنه .ولی ایکاش یکی از سعادت آباد پیدا می شد اینجا.

Bicheonmu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اوراکل بی اغراق یکی از بهترین و منصف ترین آی اس پی های تهرانه. هیچ محدودیتی تو دانلود تورنت و غیر تورنت نمیذاره. قیمتش وحشتناک ارزون و مناسبه. من خودم 128 شون رو دارم نامحدود. ماهی 40 گیگ دانلود میکنم تازه با اینکه گاهی هم کامپیوتر رو خاموش میکنم بدبخت نسوزه!
خدا عمرشون بده واقعا پولتونو دور نریختید اگه ازشون بگیرین.
128 از همه ش بهتر و معقولتره. نامحدود به قیمت 21 تومن ناقابل.

Bicheonmu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سینا جان ممنون شما مرکز مخابراتیت کدوم مرکز هست ؟ می خوام بدونم تاثیر داره روی سرعت یا نه ؟

آقا جون نترس مرکز مخابراتی تاثیر اونچنانی نداره. من شهرک غربم ازشون گرفتم. خیلی راضی ام. شمام این وسواس و دست دست کردنت رو بذار کنار تا پورتشون احیانا پر نشده برو بگیر دیگه. شما با این پیغام پسغام فرستادنهات خودش 10 روز همینجوری تلف کردی تا اینجا.

بذار یکبار واسه همیشه روشنت کنم:
1- هیچ مشکلی با تورنت و این بساطها نداره.
2- سرعتش از هر شرکت و سازمانی که تو ممکنه باهاشون قبلا داشتی بالاتره.
3- قطعی عملا نداره.
4- تو شهرک غرب که من هستم کیفیت سرویسش عالیه.
5- آدمهای محترم و خوش برخوردی هستن.

بابا چی میخوای دیگه تو؟!!

بالا