• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
سلان دوستان
یه سایتی هست به نام http://netcarshow.comمن به این سایت در روز حداقل 5 یا 6 بار در روز سر میزدم تا اینکه از هفته قبل دیگه به هیچ عنوان این سایت باز نشد اول فکر کردم مشکل فنی خود سایته درست میشه ولی متوجه شدم دیگه این سایت توسط اینترنت مخابرات به حالت عادی باز نمیشه احتیاج به فند شکن داره ولی شیلتر هم نیست با آی اس پی های دیگه باز میشه ولی با مخابرات نه حالا باید چیکار کنم زنگ بزنم از این جور مشکل ها هم برطرف میکنن یا مثل همیشه دایورتمون میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکل از DNS ، برا گوگل رو ست کن.

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
سلان دوستان
یه سایتی هست به نام http://netcarshow.comمن به این سایت در روز حداقل 5 یا 6 بار در روز سر میزدم تا اینکه از هفته قبل دیگه به هیچ عنوان این سایت باز نشد اول فکر کردم مشکل فنی خود سایته درست میشه ولی متوجه شدم دیگه این سایت توسط اینترنت مخابرات به حالت عادی باز نمیشه احتیاج به فند شکن داره ولی شیلتر هم نیست با آی اس پی های دیگه باز میشه ولی با مخابرات نه حالا باید چیکار کنم زنگ بزنم از این جور مشکل ها هم برطرف میکنن یا مثل همیشه دایورتمون میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟

براي من هم براي هيچ کدوم از مرورگرها باز نشد.خود مخابرات توي اين کارها دست داره.سايتهاي ديگه اي هستند که فقط مربوط به مسايل کامپيوتري هستند(سايت هاي خارجي) ولي فقط با قندشکن باز ميشن و شيلي هم نيستند ولي به هيچ باز نميشن.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به اين نتيجه رسيدم
مخابرات داره كم فروشي ميكنه
يعني نه مشكلي تو سيستمهاشون هست نه پهناي باند كم دارن
چند روزه زير نظر گرفتم
ديدم دقيقا سر ساعت ١:٣٠ شب يهو پينگ و سرعت عالي ميشه و با تك كانكشن هم سرعت عالي ميشه تا دقيقا ١١:٣٠ صبح
بعد از اون دوباره افتضاح ميشه
اين يعني خودشون اينكارو رو ميكنن
ربطي به پهناي باند نداره چون اينجوري بود سر يه ساعت خاص نميشد
خلاصه منم منتظرم اون يكي خطم از رانژه در بياد از يه جا ديگه سرويس بگيرم چون در طول روز كاملا افتضاح هست

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
امروز باسه من کلا قطع بوده..برای شما چی ؟

samoel

Registered User
لایک‌ها
7
از دیشب تا الان که الانه نتم قطعه
2020 رو هم کلا اشغالش کردن که یه وقت مشترکین مزاحم پرسنل مخابرات نشن!!!
خدا رو شکر میکنم که 2 تا نت دارم وگرنه فعلا .....

samoel

Registered User
لایک‌ها
7
از دیشب تا الان که الانه نتم قطعه
2020 رو هم کلا اشغالش کردن که یه وقت مشترکین مزاحم پرسنل مخابرات نشن!!!
خدا رو شکر میکنم که 2 تا نت دارم وگرنه فعلا .....

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
معلوم نيست چه غلطي دارن ميکنن.هيچ کسي هم که پاسخگو نيست.امروز تا همين الان که دارم ايم مطلب رو ميتويسم اينترنت قطع بود.لابد باز هم دروغ هميشگي:درحال ارتقاء سرويسها هستيم.

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
به احتمال زیاد دارن رو فیلتر کار میکنن

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
زنگ زدم مخابرات گفتم داداش این لنگر بد جور خورده رو کابلتون . بنده خدا فقط سکوت کرد تا قطع کنم.

pafj1989

Registered User
لایک‌ها
7
فقط سایت هایی که با سرور داخلی هست برای من (512) باز میشه ( گوگل و جی میل الان تعطیله) ، امیدوارم هر ریالی که میخورن حرومشون باشه! :eek:

بالا